Teraz jest 20 lis 2018, 20:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zastraszanie
PostNapisane: 05 maja 2012, 00:29 
Casual
Casual

Elo, otóż mam problem bo nie wiem jak doskonalić umiejętność zastraszania. Poszedłem do karczmarza na Antigui wybrałem jak zastraszac ludzi (500g, Zastraszanie I) jednak to wymaga poziomu zastraszania... szczerze to tego nie ogarniam ... zeby nauczyc sie pierwszego poziomu zastraszania potrzebuje pierwszego poziomu zastraszania ... :zly:

Tytuł: Re: Zastraszanie
PostNapisane: 05 maja 2012, 00:46 
Casual
Casual

Spróbuj nauczyć się zastraszenia niższego poziomu u innego nauczyciela, np. u karczmarza w Tacarigui, ja tam nauczyłem się najniższego poziomu zastraszenia. Niektórzy nauczyciele uczą tylko wyższych poziomów umiejętności, a niektórzy niższych. W antigui pewnie trafiłeś na tego bardziej zaawansowanego nauczyciela :). Nie zapomnij też że niektóre umiejętności wymagają odpowiedniego poziomu zdolności (np. Wytrzymałości na poziomie 2).

PostNapisane: 09 maja 2012, 07:10 
Adept analogów
Adept analogów

W dodatku masa umiejętności jest często zbugowana u niektórych nauczycieli. Np. Pistolety II to tak naprawdę Pistolety III, a bodajże Zastraszanie I u tego kolesia na Anitugi to właśnie Zastraszanie II (tylko znowu cena jest walnięta).

PostNapisane: 12 maja 2012, 13:30 
Casual
Casual

Trochę późno piszę, ale tylko piszę po to, by powiedzieć, że nie - Pistolety iI to nie tak naprawdę Pistolety III, ani tego typu rzeczy. W nawiasach ("()") zawarte są wymagania, co potrzebujemy do danej umiejętności, czyli żeby nauczyć się umiejętności Zastraszanie II potrzebujemy odpowiedniej ilości kasy i umiejętności, czyli w tym przypadku nawias będzie taki: (500g, Zastraszanie I). Wejdź w dziennik i ostatnią zakładkę po prawej, bodajże "Nauczyciele". Następnie zakładka pistoletów i tam znajdziesz rodzai nauczycieli broni palnej - w każdej umiejętności jest prawdopodobnie po 3 nauczycieli. Szkoda tylko, że podczas dialogu "Możesz mnie czegoś nauczyć?" u jakiegoś faceta(nauczyciela, albo też kobiety xD) nie zapisuje się on w dzienniku właśnie w zakładce "Nauczyciele", no chyba, że czegoś nie zauważyłem. Ale to tyle na ten temat.

PostNapisane: 12 maja 2012, 16:51 
Adept analogów
Adept analogów

Może grasz na nowym patchu albo jest to bug warunkowy (miałem tak ja i mój kumpel). Dla przykładu możesz spróbować się cofnąć do wybrzeża ostrzy i nauczyć rzeczy z pistoletów u tego rusznikarza. Jak Cię nauczy dobrze to znaczy, że to naprawili albo to raz działa, a raz nie (tak jak z łóżkami). Ja po prostu tak miałem i znajomy, więc ostrzegłem tylko by uważać i sejwować przed uczeniem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]