Teraz jest 21 lis 2018, 17:21

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak otworzyć skrzynię
PostNapisane: 09 maja 2012, 15:04 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jak otworzyć skrzynię tam gdzie są 4 ghule jej pilnują na Tacarigui ? bo ona ma coś tam 45/90 to 45 to jest chyba złodziejstwo. Jak uzyskać tyle złodziejstwa? Użyłem kodów (zapisałem wcześniej oczywiście) i dodałem sobie na maksa do cwaniactwa i nadal było za mało złodziejstwa , bodajże 85 złodziejstwa

Tytuł: Re: Jak otworzyć skrzynię
PostNapisane: 09 maja 2012, 15:25 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen
Ja miałem 70 złodziejstwa (staty w cwaniactwo + Umki złodziejstwa 1-3) + 30 z przedmiotów ( tu polecam pierścień z ostrzem dający 20 złodziejstwa dostępny na Antigui - można znaleźć w skrzyniach), wychodziło 100, lub więcej.

PostNapisane: 09 maja 2012, 15:51 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

No tak ale ja jestem na tacarigui , nie da się jakoś zdobyć tego złodziejstwa w inny sposób TYLKO na tacarigui?
EDIT: Dobra nieważne przywołałem sobie ten pierścień kodem , wyrzucę go zaraz po otworzeniu skrzyni ;]

PostNapisane: 09 maja 2012, 21:17 
Adept analogów
Adept analogów

Ta skrzynia została umieszczona celowo na tak wysokim poziomie, abyśmy ją otworzyli dopiero PÓŹNIEJ podczas DRUGIEGO ponownego pobytu na Tacarigui z nowym towarzyszem. A co do cwaniactwa to ja skończyłem grę na 8 poziomie z buffem z legendarnego przedmiotu. Do tego nosiłem pierścień i miałem wyuczone chyba wszystko ze cwaniactwa (plus zjadłem kilka roślinek) i dało mi to 117 złodziejstwa na etapie bodajże Antigui (btw. nie wiem jak wy, ale pod koniec gry ja już nie miałem co robić z forsą; przy walce z Marą miałem chyba 12 tysięcy sztuk złota, a wcześniej wyuczyłem się praktycznie wszystkiego co się dało na poziomie moich atrybutów).

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]