Teraz jest 14 lis 2018, 21:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polowanie
PostNapisane: 14 maja 2012, 11:40 
Casual
Casual

Warto inwestować? Po wyczyszczeniu połowy Wybrzeża Ostrzy też?

Jak u Ranapiriego zobaczyłem kilka sztuk sprzętu do polowania, to aż mnie trafiło. Do tego stopnia, ze miałem ochotę przechodzić tę przeklętą grę od nowa (uwzględniając jeszcze parę innych kwestii, na które nie miejsce tutaj). Instrukcja o polowaniu nie wspomina nawet słowem, gra też ani razu nawet nie napomknęła o jakichkolwiek zwierzęcych trofeach dopóki nie przeczytałem opisu przedmiotu u handlarza. Nic, absolutne zero. Nawet jak szedłem na polowanie, to nic nie mówili o zębach etc. to stwierdziłem, ze nie da się niczego zdobywać. A tu coś takiego... Ehh...
No dobra, to powiedzcie chociaż, czy inwestycja w to badziewie mi się zwróci i kiedy. Wybiłem wszystko co dało się spotkać po drodze do miasta, większość tego co dało się spotkać po drodze do Indian, zostało mi na tych drogach może parę nieoczyszczonych jaskiń. Doszedłem też do Cmentarza.
Strasznie sobie pluję w brodę, że kupiłem od razu (przynajmniej za 99 a nie jakieś 129), to chyba najgorsza gra od Piranii (głównie przez "system" walki). Przynajmniej wciąga.

Tytuł: Re: Polowanie
PostNapisane: 14 maja 2012, 12:57 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen
Kupuj, kasa na pewno się przyda. Wyczyszczenie połowy wybrzeża to nic - po 2 akcie zwierzęta na wyspach się respią, więc dużo nie stacisz.

Tytuł: Re: Polowanie
PostNapisane: 14 maja 2012, 13:17 
Casual
Casual

O, to milo, że się respią. Dzięki.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]