Teraz jest 10 sie 2020, 15:24

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bug z 'Ostrzałem floty' - kupa forsy
PostNapisane: 02 maja 2012, 11:48 
Casual
Casual

Nie wiem w zasadzie czy to bug, ale na to wygląda. Mamy u przygłuchego rusznikarza na Tacaragui możliwość postrzelać, najlepsza opcja to 3 rundy i tam 5,6,7 trafień aby wygrać 500 monet. Po wygranej opcja ta niby znika z dialogu, ale... Wystarczy przegrać specjalnie opcję drugą tą co wkład wynosi 10 monet, a 'Ostrzał Floty' wraca. Tak naprawdę można to robić w nieskończoność.

Tytuł: Re: Bug z 'Ostrzałem floty' - kupa forsy
PostNapisane: 02 maja 2012, 12:13 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Też to zauważyłem.

Przy pierwszym spotkaniu mówimy mu że chcemy postrzelać. To nic nie kosztuje, a każda seria daje nam 10 chwały (niezależnie od wyniku, więc można wypalić wszystko w dechę).

Po 3 próbach powie, że za każdy następny raz musimy płacić 10 złota. Jednak gdy trafimy X razy (nie pamiętam, chyba 4) to nam kasę zwróci.

Trzeba się postarać, by mimo wszystko przegrać (tak by nawet nie chciał nam oddać tej dychy - najlepiej szybko wypalić cały magazynek). Wtedy pojawi się nowa minigierka (kosztuje dodatkowe 50). 3 serie, w których musimy trafić odpowiednio 5, 6 i 7 razy (uwaga na bomby). Po wygranej dostajemy 500 sztuk złota (+ 50 i 10 ze zwrotów naszego wkładu) a gierka znika.

By się znów pojawiła, wystarczy ponownie zapłacić 10 monet i przegrać tak jak ostatnio (i tak nam zwróci, jeżeli potem wygramy minigierkę).

I jeszcze jedno. Opłaca się raz wygrać tą prostszą gierkę (1 seria za 10 sztuk złota), trafiając 10/10. Wtedy dostaniemy 250 monet (jednorazowo).

PostNapisane: 03 maja 2012, 15:16 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

ja wogóle nie mogę w to trafić ;D

PostNapisane: 13 maja 2012, 00:24 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Bez kitu można robić to bez przerwy??? Trochę to głupie bo żal nie wykorzystać, a z drugiej strony możesz sobie zawsze kupić najlepszą aktualnie broń i ubrania oraz wszystkie umiejętności dostępne wykupić, bo tak jakby się wpisało kod na nieskończenie wiele kasy :P. A podpowiedź dla ciebie, czekaj ,na rzecz maksymalnie po prawej stronie, szybko się zorientujesz gdzie leci i aż się nie możesz na nią doczekać, pod koniec tylko wciskasz strzał by trafić :P.

PostNapisane: 13 maja 2012, 05:10 
Casual
Casual

Człowieku, weź ku**a nie odkopuj tematów!

Wyzwaniem było trafienie w 8, jeśli chciało się odzyskać ten pistolet kowala na Antigui. Za ch** nie dało się trafić.

PostNapisane: 13 maja 2012, 07:05 
Adept analogów
Adept analogów

Ja w ogóle nie ogarniałem tej minigerki (grałem na trudnym i dość szybko to leci), więc każdą taką sekwencję przechodziłem drugim sposobem. Na przykład na Antiguii po prostu sobie zabrałem ten pistolet samemu.

PostNapisane: 13 maja 2012, 12:29 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Człowieku, jakie odkopywanie tematu?? Gra dopiero co wyszła, temat ma 10 dni, jest na pierwszej stronie w swoim dziale, a ja dopiero kupiłem i się zalogowałem!!!?? To dla mnie tematów już się chyba nie znajdzie? 2 tygodnie po premierze gry, można sobie tylko czytać, a swoich przemyśleń nie można mieć?

PostNapisane: 25 cze 2012, 12:21 
Casual
Casual

Huntik czlowieku wez sie k***** nie odzywaj. Jak coś nie pasuje to wypad. Co do konkursów sttrzeleckich ja ich nie ogarniam i nie moge nic trafić :P Na Antiguii użyłem małpki żeby zdobyć pistolet. Dodam że w ogóle nie rozwijam broni palnej może dlatego tak szybko lecą te butelki.

PostNapisane: 25 cze 2012, 21:25 
Casual
Casual

Konkursy strzeleckie mają się nijak do umiejętności strzeleckich bohatera.

PostNapisane: 26 cze 2012, 07:02 
Casual
Casual

Rozwiązanie na problemy z trafieniem do celu -> rozdzielczość 800x600. Wtedy celownik jest na tyle duży, że spokojnie się trafi. :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]