Teraz jest 19 cze 2019, 09:36

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z "mgłą"
PostNapisane: 16 paź 2012, 15:41 
Casual
Casual

Cześć,
mam problem z jak mi się wydaje powszechnym błędem mgły występujący przy kartach nvidi serii 7,6. Otóż chodzi mi o problem z mgła ( ciemny ekran który rozjaśnia się dopiero jak przybliżymy kamery na max).

Przeszukałem internet i znalazłem parę sposoby.
1. zainstalować Risen_Hotfix_101_International łatkę rzekomo naprawiającą ten błąd - nie pomogło.
2. ściągnąć pliki "effects.00" i "materials.00" i wrzucić do katalogu data\compiled. - też nie pomogło
3. zmienić nazwę plików effects.00" i "materials.00" na effects.p00" i "materials.p00" też nic

Z tym że w punkcie 3. mogłem zrobić błąd. Bo po pobraniu pliki nazywały się effects" i "materials" bez ".00" (format pliku nazywał sie 00) i nie wiem czy dobrze zmieniłem nazwę. Bo jak po prostu dodałem .p00 to pliki tak naprawdę dalej miały rozszerzenie 00. Jak wrzuciłem te pliki ("materials.00" na effects.p00") do katalogu to nic nie pomogło. Udało mi się co prawda zmienić rozszerzenie tych plików z 00 na p00 ale zrobiłem to za pomocą notatnika i pewnie przez to nie działa.
Pytanie brzmi, jak poprawnie zmienić rozszerzenie tych plików lub czy mógł by ktoś wrzucić swoje działające pliki i dać linka :) ?
Za pomoc z góry dziękuje.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]