Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 25 wrz 2020, 17:42

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 5 z 13   [ Posty: 128 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Trailer nowego DLC do Skyrim
PostNapisane: 31 maja 2012, 18:20 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Deus Ex HR, BF3, Wiedźmin 2, CoH: Blitzkrieg mod, ANNO 2070, Rage, Alan Wake, itp itd ;-)
Nowe DLC jest już tuż tuż - to najświeższy trailer do DAWNGUARD ... Wampiry nadchodzą....
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... oZv8X1UuUU

Tytuł: Re: Trailer nowego DLC do Skyrim
PostNapisane: 31 maja 2012, 18:55 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
No nie powiem, robi wrażenie :)

PostNapisane: 31 maja 2012, 19:12 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: SKYRIM, Rig'n'Roll, Symulatory
Tuż tuż, tz. kiedy ? i w jakiej formie to ma być ? box ? patch ? ... free ?

PostNapisane: 31 maja 2012, 19:24 
Casual
Casual

Kiedy,kiedy?

Tytuł: Re: The Elder Scrolls V: Dawnguard.
PostNapisane: 31 maja 2012, 19:43 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Deus Ex HR, BF3, Wiedźmin 2, CoH: Blitzkrieg mod, ANNO 2070, Rage, Alan Wake, itp itd ;-)
Wg. wszystkich znaków na zimi możemy się spodziewać tego rozszerzenia po wakacjach. Najpierw dostanie je X-klocek za 1600 pM. latem, ale dokładnej daty jeszcze nie podali. Najpewniej dokładne info udostępnione będzie na tegorocznym E3. My pecetowcy jeszcze poczekamy a czy będzie w formie elektronicznej czy pudełkowej i czy Cenega wyda je w naszej rodzimej wersji, to na odpowiedzi na te pytania trzeba jeszcze troche poczekać. Pożyjemy zobaczymy...choć Ja bym już coś nowego "wessał" bo Skyrim przewędrowałem i "wylizałem" na wskroś ;-)

PostNapisane: 31 maja 2012, 20:01 
Casual
Casual

Ja akurat mam to szczęście ,że dopiero jestem na 34 lvl,więc mogę poczekać na dawnguard:)

PostNapisane: 31 maja 2012, 20:09 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: gre
Będzie inkwizycja anty wampirowa ,, Strażnicy wschodu'' czy jakoś tak ? . I jakiś mega-zły wampir który za pomocą pradawnego zwoju chce zniszczyć światło uwaga cytuje z filmiku tylko przetłumaczone (mniej więcej) na polski ,, Pradawny zwój będzie mój i tyrania słońca SIĘ SKOŃCZY!!!%&$@#!!! '' .Po za tym 3 super dziwny koń, wrota do wymiaru wampirów? W ch... dużo nowych NPCków ''a.k.a potworków'' , nowe skrypty dla smoków ,nowe bronie i rodzaje zbroi. Tak nowe rodzaje zbroi, może jakiś mistyczny metal czy inny tyfus.
Takie DLC powinno być, tylko na PC powinni wydać je równo z Xboksem bo na YT będzie dużo filmików i to zepsuje zabawę (przynajmniej mi i innym ludziom od których jest silniejsze oglądanie filmików na YT i psucie sobie zabawy)
Miło, że nie behesta (czy jakoś tak) bawią się w podchody jak valve i daje kawę na ławę.

PostNapisane: 31 maja 2012, 23:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sądząc po tym, że ten dodatek przyniesie rozbudowanie samej podstawki, jestem przekonany, że gra się położy pod ilością bugów. Już widzę te wampiro-nietoperzo-cosie latające tyłem do przodu..

PostNapisane: 01 cze 2012, 00:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
Steam w swoich nowinkach potwierdził dzisiaj wypuszczenie tego filmiku:
http://store.steampowered.com/news/?appids=72850
Tytułując ten trajler jako: "Walka w cieniu". Nie wiem skąd kolega Mr.Octopus wziął pozostałe nowinki o DLC. Obawiam się gra jednak aż tak bardzo nie będzie odbiegała od obecnego Skyrim (cytuję: W ch... dużo nowych NPCków ''a.k.a potworków'' , nowe skrypty dla smoków ,nowe bronie i rodzaje zbroi), chociażby dlatego że będzie to jednak część sagi TES i musi być osadzona w realiach LORE TES, więc z tymi potworkami to lekka przesada - może pojawi się jeden lub dwóch nowych przeciwników ;) Pożyjemy zobaczymy ;)

Ps Powód nie rozbudowywania nadmiernego jest też taki, jaki opisał słusznie Ifrexalis - to jest "nakładka" na Skyrim. I mogą być poważne trudności w opanowaniu całości ;)

EDIT 01.06.2012
Właśnie znalazłem stronę na Wiki (niema to jak stare dobre Wiki) :)
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/User ... rd_Trailer
Gdzie jest napisane że dodatek Downguard będzie dotyczył "wojny" pomiędzy Wampirami a Gildią Pogromców Wampirów. Przystępując do gry możemy na wstępie obrać frakcję... a więc grę możemy rozegrać dwukrotnie będąc po rożnych stronach konfliktu. Jako zabójca (skrytobójca z kuszą) lub jako bezwzględny i równie skrytobójczy wampir. Autor tej notatki również zastanawia się nad faktem "ukrycia" w tym trailerze informacji o śnieżnych elfach - które to przecieki informacyjne zostały odkryte w kodach (pisałem o tym również wcześniej). Czyżby czekają żeby wyskoczyć z kolejną niespodzianką?

PostNapisane: 01 cze 2012, 14:22 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
Jeśli jest tak, jak piszesz, to przynajmniej w tym DLC można będzie mieć wybór, który faktycznie wpłynie na fabułę :) A nie, jak to było z Cesarstwem i Gromowładnymi, gdzie różnica polegała na tym, o jakie forty walczysz, czy walczysz o Samotnie, lub Wichrowy Tron, i kto będzie w miastach, czy Gromowładni, czy żołnierze cesarskiego Legionu.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 5 z 13   [ Posty: 128 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona