Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 27 lut 2020, 02:04

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy waszym zdaniem Dawnguard jest fajny?
PostNapisane: 26 lip 2012, 23:46 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Skyrim, Assassin's Creed, AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations
Ja kupuję Dawnguard na PC, jak tylko wyjdzie... zaraz zaraz, czy to nie miało być dziś...?

Jak myślicie, przetłumaczą go na PL? Chyba tak... nie wyobrażam sobie angielskich dialogów w mojej spolszczonej grze.

A bogowie go chcieli u siebie..."

Mój nick nie oznacza "Dziewczyna Dovahkiina", tylko "Dovahkiin-Dziewczyna". Warto zapamiętać.

PostNapisane: 26 lip 2012, 23:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: gry
Powinien być przetłumaczony na PL, będą napisy na 100%, nie wiadomo czy dubbing PL będzie na 100%.

PostNapisane: 05 sie 2012, 13:45 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Seria TES, HoMM 3, strategie Paradoxu, seria ME, seria DA, seria AC, P:T
OK, z racji tego, że premiera już się odbyła i udało mi się skombinować z zagranicy egzemplarz odświeżę temat i wypowiem się jak na razie podoba mi się Dawnguard (a nie dotarłem chyba zbyt daleko w fabule) Spojerów nie będzie, tylko swoje wrażenia opiszę.

- postać Sereny mi się niezwykle podoba, jest wampirem, ale jednocześnie jest bardzo ludzka, ma dość trudną sytuację rodzinną i... jest po prostu fajna :) Ciekaw jestem, czy da się jakoś z nią poromansować, bo to jedna z tych wyrazistszych postaci obok Mjoll i Aeli.
- Vampire Lord po prostu MIAŹDŻY! Nie jest niepokonany, a Dawnguard to twarde sucze syny, więc nie jest tak łatwo, ale nie ma chyba większej przyjemności niż masakrowanie nim słabszych przeciwników. Podstawowy atak jest mocny, na razie mam przywołanie gargulca i chwyt i oba są dobre. Gargulec potrafi pomóc i trochę odciągnąć uwagę tych przeklętych kusz, a chwyt jest fajny :D Wolę nie wiedzieć jaka będzie masakra jak dostanę paraliż przy ataku, który jest na końcu tej gałęzi.
- zarówno Fort Dawnguard, jak i Zamek Volkihar to dobrze zaprojektowane miejsca, nie grałem Dawnguardem, więc nie wiem jak jest u nich z postaciami, ale na dworze Lorda Haarkona są całkiem niezłe charakterki
- kusze potrafią nieźle poharatać, więc gra łowcami wampirów też powinna być całkiem fajna.
- mam wrażenie, że Bethesda w międzyczasie nauczyła się wcale nieźle budować lochy i podziemia O_o Naprawdę, wydają mi się one lepiej skonstruowane niż te w Vanilli, a tam też nie były takie złe. Mam nadzdieję, że nie stracą tej zaskakującej jakości w nowych DLC i grach
- zamiast wiecznie tych samych draugrów spotykamy wreszcie potężniejsze typy szkieletów
- Armored Trolle są naprawdę nieprzyjemne :\
- fabuła jak na razie mi się podoba, mam nadzieję, że dowiem się trochę więcej o Elder Scrolls, a także jestem ciekaw Soul Carna, bo jeszcze w nim nie byłem, jestem tuż przy wejściu do niego.
Ogólnie ten Dawnguard mi się podoba, ma niezły klimat, fabuła jest ciekawa, a Vampire Lord wymiata :D

PostNapisane: 05 sie 2012, 14:13 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Liu_tenet napisał(a):
postać Sereny mi się niezwykle podoba, jest wampirem, ale jednocześnie jest bardzo ludzka, ma dość trudną sytuację rodzinną i... jest po prostu fajna :) Ciekaw jestem, czy da się jakoś z nią poromansować, bo to jedna z tych wyrazistszych postaci obok Mjoll i Aeli.

Nie ma możliwości ślubu z nią. Gracze jednak pisali już o to petycję do Bethesdy, więc prawdopodobnie w jakiejś aktualizacji będzie można...

Mój nick nie oznacza "Dziewczyna Dovahkiina", tylko "Dovahkiin-Dziewczyna". Warto zapamiętać.

PostNapisane: 06 sie 2012, 16:08 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES V Skyrim, TES IV Oblivion
Ciekawe jak ona wygląda;>

PostNapisane: 06 sie 2012, 16:20 
Mistrz pada
Mistrz pada

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl& ... 80&bih=764

Proszę bardzo, jedna z ładniejszych i z tych posiadających charakter. (sic) Dobre towarzyszka, ale coś się często gubi i zabija mi wrogów sprzed nosa jak chcę je dobić Blood Magic :(

BTW: Byłem w Soul Carnie i robi wrażenie, a także w pewnej tajemniczej Zapomnianej Dolinie i stwierdzam, że Bethesdzie udało się zrobić najlepsze krajobrazy w swojej historii :D

PostNapisane: 06 sie 2012, 16:42 
Kapituła FCoA

Liu_tenet napisał(a):

BTW: Byłem w Soul Carnie i robi wrażenie, a także w pewnej tajemniczej Zapomnianej Dolinie i stwierdzam, że Bethesdzie udało się zrobić najlepsze krajobrazy w swojej historii :D

Zapomniana dolina jest cholernie duża. Zgubiłem się. A co do krajobrazów to w 100% się zgadzam. Genialne.

BTW. Serena jest strasznie zbugowana. O czym można się przekonać na zagranicznych forach. Będąc wampirzym lordem w ogóle nie da się przy niej grać. Ataki są słabe. Nie można też jej kazać poczekać, bo może już się nie odwiesić i trzeba 72h przeczekać.

PostNapisane: 06 sie 2012, 16:57 
Mistrz pada
Mistrz pada

Cytuj:
BTW. Serena jest strasznie zbugowana. O czym można się przekonać na zagranicznych forach. Będąc wampirzym lordem w ogóle nie da się przy niej grać. Ataki są słabe. Nie można też jej kazać poczekać, bo może już się nie odwiesić i trzeba 72h przeczekać.

Bo ja wiem? Nie doświadczyłem żadnych bugów poza znikaniem na pewien czas oraz racja, że jest trochę denerwująca z tym dobijaniem wrogów, ale mi się całkiem przydawała.

Poza tym wycofuję się z tego, co mówiłem o słabosci ataku wręcz. Zauważyłem, że ten podstawowy magiczny atak Vamp0ire Lorda nie działa ze 100% skutecznością na wszystkich. Żywych mi się nim tłucze doskonale, ale na martwiaków (szczególnie tych z Soul Cairna, BTW znalazłeś cały ten opos Jiuba? Ja tylko 6 kartek i ani jednej więcej. Ten Soul Cairn jest strasznie mylący, ni ma w nim żadnych charakterystycznych punktów, wszystkie budowle wyglądają tak samo. :/) działa wyśmienicie.

PostNapisane: 06 sie 2012, 18:07 
Kapituła FCoA

Zobaczysz, że bugi się pojawią. Zwalniając ją jako followera twoje ataki jako Lord wampirów będą o wiele silniejsze niż mając ją jako towarzysza.
Co do Jiuba:http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Impatience_of_a_Saint#Detailed_Walkthrough lokacje kartek.

PostNapisane: 06 sie 2012, 18:10 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

...to jest Serena czy Serana, bo ja słyszałam to drugie :P się zobaczy.

jeśli są z nią takie bugi, to zostaną naprawione... jak już Dawnguard wyjdzie wszędzie...

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona