Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 25 wrz 2020, 15:37

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fort Dawnguard no i problem.
PostNapisane: 18 sie 2012, 22:20 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
Witajcie mam taki problem mianowicie po misji z rekrutacją jakiegoś Gunmara i jakieś babki Soriny Jurald czy jakoś tak gdy wracam do fortu Dawnguard to wszyscy się na mnie rzucają i bez powodu atakują? dlaczego tak jest? czy wiecie czym to jest spowodowane? dodam że nie jestem wampirem gdyż już od dawna przemierzam świat jako wilkołak lecz nie przychodziłem do nich w tej formie ani się przy nich nie przemieniałem w Wilkołaka więc dlaczego mnie atakują? nagrody za głowę też nie mam raczej a im też nic takiego nie zrobiłem by mieli mnie powód atakować. Czy jest może jakiś sposób na to by to obejść? może jakaś komenda w konsoli albo coś by przestali atakować? Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję. Muszę dostać się do Israna i nawet jak ominę tych wszystkich atakujących to po wejściu do środka fortu i tak wszystkie bramy z każdej strony się zamykają a Isran jest też również wrogo do mnie nastawiony :/

Wiem, że czasami bywa źle, ale zapamiętaj jedno - po każdej ciemnej nocy przychodzi jasny dzień. Więc nieważne, jak jest, wypnij klatę, trzymaj głowę w górze i poradź sobie z tym. [Tupac Amaru Shakur].

Tytuł: Re: Fort Dawnguard no i problem.
PostNapisane: 19 sie 2012, 08:04 
Kapituła FCoA

Isran and all of the other Dawnguard members will become hostile and attack.
Solution: Exit to Skyrim, wait 24 hours, and then return to Dayspring Canyon.

Czyli:
Przeteleportuj się np. do Białej Grani.
Zapisz grę i wyjdź
Włącz, poczekaj 24h
Teleportuj się do Fortu Dawnguard

Bug jest spowodowany właśnie tym, że jesteś wilkołakiem.

Tytuł: Re: Fort Dawnguard no i problem.
PostNapisane: 19 sie 2012, 13:03 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
Nie sądziłem że to coś pomoże a jednak, pomogło, dzięki wielkie pomogłeś mi i w końcu dzięki tobie mogę kontynuować ten jakże piękny lecz zabugowany dodatek :O Temat można zamknąć :P I raz jeszcze stokrotne, wielkie dzięki, dziękuję i pozdrawiam :).

Chociaż teraz jest kolejny problem, oni już mnie nie atakują lecz po wejściu do środka fortu wszystkie 3 bramy z każdej ze stron się dalej jak zamykały tak zamykają i odgradzają mi każde z możliwych przejść, co robić? znów proszę o pomoc.

Dobra mój błąd, mój błąd, bramy się otwarły za pierwszym razem nie chciały bo gościu był w środku ten cały Gunmar a babkę wcięło po drugiej stronie musiałem wyjść na zewnątrz fortu odczekać 24h i wrócić do środka wtedy byli obaj w środku przy czym wystarczyło zaczekać do końca ich rozmowy z Isranem i bramy się otwarły nic więcej mi nie potrzeba a więc dziękuję za pomoc i teraz już na serio temat do zamknięcia :)

Wiem, że czasami bywa źle, ale zapamiętaj jedno - po każdej ciemnej nocy przychodzi jasny dzień. Więc nieważne, jak jest, wypnij klatę, trzymaj głowę w górze i poradź sobie z tym. [Tupac Amaru Shakur].

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]