Teraz jest 24 cze 2021, 06:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 33 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Crysis 3!
PostNapisane: 03 maja 2012, 17:12 
Casual
Casual

Moim zdaniem to jest tak na końcu w C2 jak Alcatraz wleciał w tą maszynę od obcych to się filmik pokazał i Prorok był na tym filmiku i gdy on mówił że "My nie możemy umrzeć" To mogło znaczyć tylko to że Prorok żył a to ciało to mogło być Proroka ale może klona Proroka bo Alcatraz został ewakuowany przez marins. A co do Nomana, Psychola, Azteca i Jestera to jest trochę skomplikowane ponieważ Aztec i Jester nie żyją ale Noman i Psychol żyją tyle że są (tak ja by) na emeryturze bo mieli dość nanosprzętu i jest prawdopodobieństwo że w Crysisie 3 powrócą razem z Prorokiem ale dopiero wtedy jak Prorok rozwali osłonę nad New Yorkiem.

PostNapisane: 04 maja 2012, 18:59 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: BF3, Skyrim, ME3 Demo, ME2
Timess napisał(a):
Moim zdaniem to jest tak na końcu w C2 jak Alcatraz wleciał w tą maszynę od obcych to się filmik pokazał i Prorok był na tym filmiku i gdy on mówił że "My nie możemy umrzeć" To mogło znaczyć tylko to że Prorok żył a to ciało to mogło być Proroka ale może klona Proroka bo Alcatraz został ewakuowany przez marins. A co do Nomana, Psychola, Azteca i Jestera to jest trochę skomplikowane ponieważ Aztec i Jester nie żyją ale Noman i Psychol żyją tyle że są (tak ja by) na emeryturze bo mieli dość nanosprzętu i jest prawdopodobieństwo że w Crysisie 3 powrócą razem z Prorokiem ale dopiero wtedy jak Prorok rozwali osłonę nad New Yorkiem.

Eeeee... Co? Przecinki, przecinki.

Wiem, że to twoje zdanie, ale jest ono trochę... dziwne. Alcatraz został ewakuowany i zabrany (Crysis: Legion), Psychol żyje i potwierdzono jego występowanie w C3. A Nomad się na wszystko obraził
Spoiler:

Powtarzam po raz 3: Alcatraz = Prorok. Świadomość Proroka to teraz takie "SI tylko że RI" N2. Tzn. głos i świadomość Proroka zostały w N2, a Alcatraz - jako następny jego użytkownik - wchłonął te wspomnienia, a jako że praktycznie nie miał już swoich strun głosowych to N2 w czasie regeneracji pozmieniał coś i mamy głos Proroka. Albo N2 dostał się do nerwów i bawi się w odczytywanie myśli i służy za syntezator dźwięku (like Ivona).

PostNapisane: 06 maja 2012, 16:00 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect III, DOTA II, League of Legends, Monday Night Combat, Blacklight Retribution
Zakończenie części 2 było takie proste do zrozumienia, więc powiedzcie mi jak to możliwe, że podaliście tu tak wiele błędnych teorii?
http://www.youtube.com/watch?v=-yijs5J5Egk
Oglądnijcie jeszcze raz jak macie problemy, bo jak dotąd tylko MyM pisze od rzeczy.

Alcatraz+Prophet+Nanosuit=Jedność

Żelki nie wyginęły w całości tylko zostały wykopane z samego NY co nie zmienia faktu, że MOGĄ WRÓCIĆ!

Nomad kojfnął w komiksie przyjmując na klatę rakietę.

Psychola raczej zobaczymy, w końcu przeżył i grę i dodatek a nawet i komiks. W dodatku był najciekawszym członkiem Raptor team.

Co do łuku - nie zapominajcie, że nanokombinezon zwiększa siłę swojego nosiciela kilkukrotnie. Skoro dobry łucznik zwykłym łukiem potrafi wytworzyć całkiem sporą siłę nośną to pomyślcie sobie jak przewalone muszą mieć przeciwnicy Propheta kiedy ten posługuje się nowoczesnym łukiem bloczkowym (większa siła wystrzału, przy niższej sile naprężania - wzrost nawet do kilkuset %).

PostNapisane: 06 maja 2012, 20:30 
Adept analogów
Adept analogów

@Xerber

Cytuj:
...tylko MyM pisze od rzeczy.

Czyżby literówka? :)
Piszę to co ty, tylko inaczej - N2 + Prorok + Alcatraz = JEDNO.

Dochodząc do zapowiedzi i wystąpienia w grze "Proroka" lepiej napisać Prorok = Alcatraz (Alcatraz = N2 + Prorok + Alcatraz).

Łuk: no wiemy, że wzmacnia. Co z tego? Jak się niby ma strzała przebić przez 3 lub więcej cm pancerza Cepidów? Ale załóżmy, że przebija i co dalej? Zatrzymuje się w galarecie?

Jest wiele teorii, bo jest wiele interpretacji :)

PostNapisane: 14 maja 2012, 16:31 
Casual
Casual

A my tu pierdu pierdu a ja poszperałem trochę i znalazłem informacje na temat Crysisa 3 jest w nim opisane kim będziemy chodzić gdzie będziemy się odbywać miejsce akcji (to już chyba każdy wie) i kto będzie towarzyszył pod czas walki z Cepidami i oczywiście data premiery pisze też oto strona

http://datapremiery.pl/data-premiera-gry-1550/

PostNapisane: 14 maja 2012, 18:09 
Casual
Casual

Gra w: crysis 2
ja tak mysle ze bedziemy grali Alcatrazem albo prorokiem

PostNapisane: 14 maja 2012, 20:00 
Casual
Casual

Tutaj nie ma co dyskutować na temat kim będziemy chodzić jest już ustalone że będziemy chodzić prorokiem ale nie jestem pewny co do ludzi którzy tam prawdo podobnie będą niby mają być tam spowrotem ci co byli w 2 części i tu mi nie chodzi o C.E.L.L tylko o tych drugich czyli Marins ale to jeszcze nie jest na 100% pewne to się jeszcze może zmienić z tymi ludźmi co tam będą bo mogą zmienić na tych co byli w pierwszych częściach crysisa czyli w tych nanokombinezonach co byli ale tak jak mówiłem nie jest to jeszcze pewne

Kropki, przecinki... Tego nie da się czytać.
//Polak

PostNapisane: 20 maja 2012, 16:09 
Adept analogów
Adept analogów

Timess napisał(a):
A my tu pierdu pierdu a ja poszperałem trochę i znalazłem informacje na temat Crysisa 3 jest w nim opisane kim będziemy chodzić gdzie będziemy się odbywać miejsce akcji (to już chyba każdy wie) i kto będzie towarzyszył pod czas walki z Cepidami i oczywiście data premiery pisze też oto strona

http://datapremiery.pl/data-premiera-gry-1550/

To wszystko jest w newsach/forum... I ta data premiery jest błędna - C3 wychodzi w 1 kwartale, bo ma to być pierwszy "blockbuster 2013".

PostNapisane: 24 maja 2012, 17:04 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Battlefield 3
Zamiast się spierać o szczegóły ,odwiedźcie oficjalną stronę Crysis 3: http://www.crysis.com/
Na ten czas tam macie wiele ciekawych i potwierdzonych informacji dot. nowej odsłony gry. Wystarczy znać angielski! B)
Jeżeli dobrze się wczytałem to akcja będzie rozgrywać się w 2047r. Imię naszego bohatera będzie brzmiało Prorok lecz tak naprawdę będziemy wciąż biegać starym i dobrze nam znanym Alcatrazem. "Nanodom" (czyli ogromna kopuła chroniąca NY przed resztą świata) prawdopodobnie nie jest stworem Capeidów tylko ludzi, by odgrodzić się od najeźdźców z kosmosu. "Nanodom" ma jeszcze jedną bardzo ważną funkcję istotną w życiu tym prawdziwym, niekoniecznie w grze - Chroni Nowy Jork przed całkowitym zalaniem. Na obrazku poniżej doskonale witać budynki będące częściowo lub całkowicie podtopione:
http://gameonly.pl/wp-content/uploads/2012/05/Crysis-3-3.jpg
W mieście pojawi się nowa frakcja (czy będzie to kontynuacja C.E.L.L .. nie wiem, nie wyjaśniono tego) ,która odnalazła coś bardzo ważnego pod gruzami miasta.

Informacje na stronie dają również do myślenia. Niektóre dane są podane niejasno ,tak by gracze sami domyślali się o co może chodzić twórcom gry. Ja również znalazłem taki fragment " The last time humanity tangled with this enemy they caught us with our guard down, but this time we’re ready." Według mnie tłumaczenie powinno być takie: "Ostatnią szansą rasy ludzkiej jest połączenie sił z wrogiem chroniącym zejścia do podziemi (prawdopodobnie chodzi o połączenie sił z nową frakcją), tym razem jesteśmy gotowi!"

PostNapisane: 05 sie 2012, 21:59 
Casual
Casual

Hhhhh .... skoro N2 + Prorok + Alcatraz = JEDNO to czemu na tym obrazku mamy Proroka ?

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl& ... s:19,i:218

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 33 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona