Wczytywanie
Teraz jest 21 kwi 2021, 05:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 14   [ Posty: 132 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z Zimowego Zlotu
PostNapisane: 07 sty 2013, 11:54 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, ME, AC, AC2, DA, DA2, Skyrim, AliceMR
roelka napisał(a):
Kepason - jestem wdzięczna :D Bo taniec był epicki. Ekhm. Widzę, że mamy już przewodnika tańca na następny zlot!

Kepason był najlepszym turianinem ;p
A Pleban najlepszym Shepardem, uwzględnił nawet podejście do parkietu i kliknięcie przycisku interakcji xD

*Pierwszy Playboy Orzammaru.*

PostNapisane: 07 sty 2013, 12:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Em.. "Zlot fanów GameWalk.pl"? Protestuję i konstatuję, iż byli to miłośnicy mm gier, pracy zespołowej, ale nie widziałem ani jednej osoby zafascynowanej czysto portalem gamewalk.pl :).

PostNapisane: 07 sty 2013, 12:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nasza fascynacja portalem przejawia się cały czas. Chociażby w tak prostych gestach jak wchodzenie na niego dzień w dzień z częstotliwością 2 razy na godzinę. :)

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 07 sty 2013, 12:52 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA,AC,Wiedzmin
Gdyby nie to forum to byśmy się nie widzieli ... Ciesze się, że filmik się podoba :)

PostNapisane: 07 sty 2013, 12:55 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Aesdilven napisał(a):
Pierwsza rzecz: pokój – całe szczęście, że był tylko dla mnie i Nati, chociaż był przewidziany na 4 osoby. Już we dwoje było nam czasem ciężko poruszać się po pokoju, ale to jeszcze dało się wytrzymać. Rzeczą która nas wkurzyła było regularne wyłączanie grzejnika - tak średnio co drugi dzień był zimny. Jak wszyscy wiemy mamy zimę i temperatury na zewnątrz są raczej niskie w górach, wiec i w pokoju szybko robiło się zimno. Z racji tego, że jestem ciepłolubem minus duży.

W takim razie my z Bartkiem trafiliśmy chyba na dzień wzmożonego ogrzewania albo całe to ciepło, którego u Was nie było, skumulowało się w naszym pokoju :P było gorąco jak w najgłębszych czeluściach piekieł, a grzejnik grzał jak oszalały mimo zakręcenia. Przez jakiś czas właśnie ten grzejnik oskarżałam o moją chorobę, bo żeby się nie ugotować, spaliśmy przy otwartym oknie, a od niego znowu ciągnęło jak cholera.

Co do posiłków, to zjadłam tylko trochę w ciągu tych niecałych dwóch dni, ale rzeczywiście raczej tylko po to, żeby zaspokoić głód i przełykać szybko, jakoś specjalnie nie delektując się smakiem, bo faktycznie najwyższej klasy to jedzenie niestety nie było. Gesslerowa by im nie przepuściła :P

Ale to były tylko takie detale, całkowicie zamaskowane przez świetną zabawę i doborowe towarzystwo :) jak będziemy robić zlot zimowy w przyszłym roku, to możemy dla odmiany wypróbować inny ośrodek :)

Portalem gamewalk.pl ja tez jestem zafascynowana, więc mi pasuje :D Ifrexalis, kiedyś na fb była dyskusja odnośnie tego, jak nazwać naszą grupę i ciężko było znaleźć nazwę w miarę krótką, a jednocześnie mającą sens i godzącą upodobania wszystkich członków (bo jedni lubili DA, inni ME, a jeszcze inni Wiedźmina), ale jak masz jakieś propozycje, to śmiało pisz :)

PostNapisane: 07 sty 2013, 13:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Nazwa rzecz drugorzędna :)

A jeśli chodzi o ośrodek, to wiadomo, że nie pałac, ale nie narzekam. Mieliśmy saunę w łazience bez żadnych dopłat hehe ;) Jestem z zamiłowania włóczykijem, a to miejsce noclegowe należało do zupełnie przyzwoitych (co w zestawieniu z ceną na warunki górsko-zimowo-sylwestrowe daje już i tak dużego plusa)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 07 sty 2013, 14:13 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA,AC,Wiedzmin
http://youtu.be/CVid5kdXGDk Oda do prezesa :)

PostNapisane: 07 sty 2013, 14:43 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Gratuluję wykonania :D Piękne...

PostNapisane: 07 sty 2013, 17:08 
Casual
Casual

Gra w: World of Tanks
plebanx11 napisał(a):
Cytuj:
To był strój szarej strażniczki :D

To Xena nie była szarą strażniczką? ;)

Cytuj:
Co do osławionego "rosołu" nie zapominaj o uciekających kluskach. Boże jakie to było irytujące...

Kiedyś mnie nauczono, że nie kopie się leżącego, wiec już przemilczałem pewne kwestie (a tak naprawdę to po prostu już zapomniałem o tym ;))

Nana -> Wiesz potem zauważyłem w rozmowach, że grzejniki losowo aktywowały się w losowych pokojach. Widać wy mieliście szczęście i was ominęła dezaktywacja :)

Vadi -> no nie mogę się z tobą zgodzić. Jak dla mnie na obecne standardy to jednak to co tam się działo było poniżej poziomu przyzwoitości. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że mogło być dużo gorzej (kiedyś wam opowiem o hostelu w Oxfrodzie, to dopiero były pokoje :)), ale dalej będę wymagał pewnego minimum, jakie moim zdaniem powinno obowiązywać w XXI wieku.

Zresztą jak już pisałem zjazd oceniam bardzo dobrze, te problemy z ośrodkiem nie przeszkodziły mi w pełnym korzystaniu z zabawy. Poza tym to tylko moja opinia, nie każdy musi się z nią zgodzić. Ja jednak nie zamierzam nigdy więcej nawet pojawiać się w pobliżu tego zbójnika.

P.S. Czemu filmik jest w takiej kiepskiej rozdziałce? :)

PostNapisane: 07 sty 2013, 17:48 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME 1, 2, 3, DA 1, 2, Skyrim, Fable 2, 3, WoW
Jestem ciekawa, co Ty jesz na co dzień, bo tam zupy i kotlety, filety były naprawdę dobre... Chyba, ze mi tak smakowały, bo na co dzień jem bardziej jarsko :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 14   [ Posty: 132 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona