Wczytywanie
Teraz jest 21 kwi 2021, 05:46

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 132 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z Zimowego Zlotu
PostNapisane: 03 sty 2013, 20:41 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, ME, AC, AC2, DA, DA2, Skyrim, AliceMR
Ok, zgodnie z obietnicą, czas na opis moich wrażeń, ze zlotu.

Absolutnie zgadzam się z przedmówcami, że było fantastycznie! Śmiało mogę stwierdzić, że był to mój najlepszy sylwester w całym życiu. Raz jeszcze chciałem podziękować wszystkim i każdemu z osobna, bo każdy sobie zasłużył.
Nie mogę uwierzyć, że tak duża grupa ludzi potrafi nadawać na tych samych falach, bez żadnych spięć i na absolutnym luzie. Strasznie mi was brakuje, bo mój brzuch umierał tam od skurczów, przy tych wszystkich tekstach i czysto sytuacyjnych dowcipach. Dyskusje na tematy od koloru baribalowego począwszy, przez batmany, anime i na teleportacji skończywszy ucinały się wraz z trzaskiem ostatniej zamykanej powieki, czyli coś pomiędzy 3 a 6 nad ranem. Wciąż, jestem pod wrażeniem, że nie opuściłem, żadnego śniadania :p

Teraz podziękowania.
Pierwsze ukłony w stronę organizatorów. Osoba Mordina zasługuje na jakiś fresk, albo gobelin chociaż, za to, że nas tak ładnie upakował w jednym miejscu i od strony technicznej zachował się mistrzowsko. No, ale jest już „Oda” więc… :p

Prelekcje były świetne i bardzo ciekawe, zresztą jak poprzednim razem, chociaż teraz brałem bardziej bierny udział, za co z góry przepraszam ^^ Brawo dla Kepasona za Wiedźmina ;d Muszę też otwarcie przyznać, że zrobiło mi się głupio, że sam niczego nie przedstawiłem :/

Wielkie brawa dla twórców konkursów, bo słysząc niektóre pytania można było z butów wyskoczyć! Czułem się trochę jak na pierwszym roku studiów (zdam – piję / nie zdam – piję, a „Nadzieję Zhu” zapamiętam już do końca życia – obiecuję ;] No i to pisanie pastelami…:D ) Bardzo podobał mi się turniej multi ME, wprowadzenie tych ograniczeń na dobrą sprawę tylko urozmaiciło grę i tu również ‘i’m impressed’ aż mi się przypomina tekst z pokoju: „No, jak ja się loguję do multi to też po to, żeby zabijać, a nie powiedzmy sobie – sprzedawać guziki.”

Co do samej zabawy sylwestrowej – „siedzą, piją, lulki palą, tańce, hulanka, swawola…”
Belgijski był super, karaoke też. Trunki przednie i jedzenie nawet dobre. Potem mass effectowe tańce i wygłupy. Teraz mi się marzy koszulka z napisem: „Lubię zespół Expel10 i elkora Fortę.” :D
A o północy przytulańsko, szampany, zimne ognie, ciepłe serca i cygaro!!! No była moc!

I teraz indywidualnie (kolejność przypadkowa):

Arturkowi, którego pozwoliłem sobie nazwać Anihilatorem Balonów, za to, że nie oszczędził nikogo i niczego ]:->
Wszystkim moim partnerkom w „tańcu belgijskim” za to, że nie dały się nadepnąć ^^
Kepasonowi i Kruk za wyrozumiałość przy moich odpowiedziach w konkursie DA (wreszcie coś wygrałem, jeheej! ) i Marcinowi, że mnie zgłosił do tego konkursu (BEZ MOJEJ WIEDZY >.<).
Tancerzom z parkietów AFTERLIFE:
-Plebanowi, za prezentację tańca Sheparda
-Kepasonowi za taniec turianina i za kręcenie ze mną łbem, mimo deficytu długich włosów
-Nieśmiertelnemu Zagowi, za jego volusowe przewroty
Towarzyszom Grotha i Lukrecji za kinnecta, a także samej Lukrecji za olimpijski pojedynek, który tak mi zakwasił mięśnie, że czuję się jak kaleka ;p
Iverskillzowi za to, że wygląda jak Luke Skywalker xD
Kolegom z pokoju:
-Plebanowi, za genialne rozmowy po nocach (za dnia również)
-Aen Svaernhe, za to, ze jednak nie wkradł mi się na konto ;)
-Tomreckowi, za: wymyślanie głupich postaci do ME3 multi, za udawanie ze mną głosów postaci z ME :]
Miczelov, za to, że się do nas pofatygował B)
Kruk, za wskazówki i wymianę poglądów o AC
Towarzyszom „Czarnych opowieści”, dzielnie walczących z historią „Smoczej Kuli”
Aesdilven, Nati, Vadi i Zagowi za przygotowanie strojów :p1:

Jeśli kogoś pominąłem, przepraszam, jak mówię, starałem się mieć z każdym kontakt i nie wszystko mój łeb pomieścił. Wracając do mojego stwierdzenia o zbyt małej ilości godzin w dobie – podtrzymuję. I przyznam się do tego, że nie raz na zlocie czułem rozdarcie, do kogo się dosiąść, z kim pograć, o czym pogaworzyć, kogo zaczepić i stuknąć się kielichem. Nie dało się być wszędzie, a atrakcji było co nie miara.

Na koniec pozdrowienia od Marcina dla ekipy z forum. Mimo, że nie należy do naszego grona graczy, bawił się rewelacyjnie, stwierdził nawet, że „jego komputer był bardziej popularny niż jego osoba, a to też miało swoje plusy” :D co więcej, jedzie z nami na Mazury (będzie magiczna torba i medi-żel!). Tu chciałem mu jeszcze podziękować za zrobienie tych ileśset zdjęć z zabawy sylwestrowej.

Amu out.

P.S. Jak mi się jutro uda w pracy zeskanować, to dorzucę swój rysunek volusa pielęgniarza, z torbą medi-żeli.

*Pierwszy Playboy Orzammaru.*

PostNapisane: 03 sty 2013, 22:53 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
OOO dzięki wielkie :)

I pozdrów ode mnie Marcina "W mojej magicznej torbie" :D
jak będzie w Przemyślu niech dzwoni w ciemno :D a i niech weźmie torbę :D

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 03 sty 2013, 23:05 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Jejku, jak to czytam wszystko to aż mnie serce boli, że następny zlot dopiero sierpniu :( Niech ten czas szybciej leci;P

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 03 sty 2013, 23:09 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Po dojechaniu na miejsce i odespaniu 15 godzinnej podróży, pora na małe podsumowanie.
Zlot był super, wspaniała atmosfera, doskonali ludzie i ciekawe rozmowy spowodowały że to był najlepszy sylwester w moim życiu.
Specjalne podziękowania dla Mordina za doskonała organizacje zlotu oraz pozostałych członków OZS w składzie Kepason, ZagDrasil, oraz Alphie Scorpii.
Plebanowi za ciekawe rozmowy prowadzone w naszym pokoju, Vadi że zabrała ze sobą juniora który miał duże pokłady energii.
Nanie i MIczelovi za to że chociaż na chwile wpadli na spotkanie, szkoda że nie mogliście być dłużej.
Oraz podziękowania dla wszystkich uczestników zlotu za niepowtarzalna atmosferę której po prostu nie da się opisać.
Wszystkim chorym po imprezie życzę szybkiego powrotu do zdrowia, i do zobaczenia na kolejnym zlocie.

PostNapisane: 03 sty 2013, 23:27 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA,AC,Wiedzmin
Ano jest co żałować... Kurczę, szkoda, że tak szybko to minęło. Jak już jesteśmy przy podziękowaniach... To również chciałbym kilka słów napisać...

(kolejność przypadkowa)
Wielkie dzięki dla Vadi - za genialne długie rozmowy o sprawach związanych z grami i nie tylko, no i za przywiezienie Juniora,
Gorące podziękowania dla Kruka i Manul - za mile spędzony czas i wspaniałe zdjęcia z Waszym udziałem
Wielkie dzięki dla plebana - za wspaniały aktywny udział w prelekcjach, które myślałem, że już lepsze nie mogą być, oraz za szczere rozmowy w noc sylwestrową,
Bardzo dziękuje Zagowi - za ciągłe utrzymywanie dobrego humoru no i za wspaniałego Chewbacce, no i za genialną grę 1v1 przy użycia dzwonka
Oczywiście trzeba podziękować prezesowi - nikt by lepiej tego nie ogarnął.
Amu - dzięki za ciągły kontakt i chęć do rozmów (pozdrów Marcina!)
Nana - dzięki za zabawę i miłą, szczerą rozmowę w noc sylwestrową ;)
Kepason - Dzięki za wspólne picie i nie odpuszczanie, aż do końca! Dzięki za wiedźmińską prelekcję i za genialne rozmowy o wszystkim
Alpha - również dzięki za wspaniały kontakt,
Dzięki Aes i Ala - za świetne sąsiadowanie nam oraz za dobrą sesje w Gre o Tron,
Darth Eagle - dzięki za gadki przy ognichu i nie tylko na wiele przeciekawych tematów i za wymiane poglądów,
Lukrecja z kompanami - dzięki za obecność i za kontakt, bardzo fajnie było poznać :)
Tomreck - dziękówka za wszystkie rozmowy te mniej i bardziej sensowne! No i za wspólne gry, między innymi w Twierdze

Wszystkich których pominąłem - przepraszam. Wszystkim obecnym serdecznie dziękuje. Szkoda, że waber, roelka i Severean nie dojechali. Ale mam nadzieje, że to nadrobimy. Jeszcze raz wielkie dzięki za najlpeszego sylwestra w moim życiu!

PostNapisane: 04 sty 2013, 00:31 
Adept analogów
Adept analogów

@Iverskillz: Amu ma rację rzeczywiście wyglądasz jakby Darth Vader mówił Ci "i'm your father" :P

@Amu: Pozdrowienia dla Marcina za nasze rozmowy o star treku, technologii, teleportacji kwantowej i o czym tam jeszcze były - no i oczywiście za "magiczną torbę" która jest już jak widzę legendarna. Tobie też dzięki za genialne teksty razem z Tomreckiem po których mało nie zszedłem czasami. Jak już będziesz robił volusa to nie zapomnij o słynnym batarianinie :D

Dzięki partnerkom od "tańca belgijskiego" i sory jeśli komuś nadepnąłem na palce - było późno i to sylwester więc wiadomo o co chodzi.

Vadi i plebanx - dzięki za podróż i za wszystko na zlocie.

@Manul: Sorki za małe przeoczenie, mam nadzieję, że będzie mi wybaczone :)

Doba była co najmniej o dwa razy za krótka, mam nadzieję że na letnim zlocie będzie dłuższa - albo będzie trzeba iśc na kompromis i spać dwie godziny dziennie.
Pojechałem na zlot głównie z ramienia Mass Effecta i stwierdzam, że był równie epicki co fabuła ME.
Zresztą fakt, jak genialny zlot był można poznać czytając wszelkie zamieszczone tu głosy kolegów i koleżanek ze zlotu - było naprawdę niesamowicie i czekam na letni zlot jak już pisałem.
Kiedy rozstałem się z Vadi i plebanem dopiero w pełni uświadomilem sobie że to koniec zlotu i zobaczymy się dopiero latem - jeszcze raz dzięki za towarzyszenie aż do Krakowa wam obojgu naprawdę świetnie się dzięki wam bawiłem i chętnie wspominam wspólnie spędzony czas.
Pozdrowienia dla wszystkich po raz wtóry.

PostNapisane: 04 sty 2013, 01:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dodam jeszcze od siebie, że kiedy wszyscy odjechali już z Murzasichle i zostałem tam tylko ja, Zag, Alpha i Zuikaku, to zaczęliśmy na prawdę tęsknić za całą ekipą. Odczuwaliśmy jakąś pustkę, która dokuczała kiedy chodziło się po schodach, między pokojami, które jeszcze godzinę wcześniej były pełne ludzi. Na siłę szukaliśmy jakichś rzeczy, których ktoś z grupy mógł zapomnieć, mając irracjonalną nadzieję, że dzięki temu nakłonilibyśmy Was do powrotu. :P Nie ma wątpliwości, że w tamtym miejscu każdy z nas zostawił kawałek siebie, ale także każdy z nas wziął kawałek całej ekipy ze sobą. Ten sylwester był najlepszym w moim życiu i jestem pewien, że jedyny jaki go przebije, to spędzony w tym samym i poszerzonym gronie ludzi. :)

Dziękuję za pochwały prelekcji na temat wiedźmina, choć raczej należą się one tym, którzy brali w niej aktywny udział. Ja podrzucałem temat i słuchałem waszych dyskusji. To dzięki Wam wyszło tak dobrze. :)

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 04 sty 2013, 10:52 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME 1, 2, 3, DA 1, 2, Skyrim, Fable 2, 3, WoW
Nie mówię już o tym, że Kepason chciał nas zbanować za opuszczenie go :p

Ja leczę zakwasy i gorączkę, ale naprawdę warto było, bo teraz ciągle pamiętam, skąd się wzięły :P

PostNapisane: 04 sty 2013, 11:11 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Lukrecjo nie ma to jak porządne zakwasy na pamiątkę :D

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 04 sty 2013, 13:24 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, ME, AC, AC2, DA, DA2, Skyrim, AliceMR
Udawany sport, a ból prawdziwy >.> Ale było warto :)

*Pierwszy Playboy Orzammaru.*

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 132 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona