Wczytywanie
Teraz jest 23 kwi 2021, 02:33

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 19 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 63  Następna strona

Czy byłbyś/byłabyś chętny/a do wzięcia udziału w turnusie?
Tak 85%  85%  [ 84 ]
Nie 15%  15%  [ 15 ]
Liczba głosów : 99
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Letni zlot GameWalk! 9 - 16 sierpień 2013
PostNapisane: 16 lut 2013, 23:49 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Zawsze na zlotach są części oficjalne i nieoficjalne. Bo nie dasz na relacje ze zlotu zdjęć z imprez, więc nie dziw się, że są tylko foty z części oficjalnych.

PostNapisane: 17 lut 2013, 00:00 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Vizeron, a czego spodziewasz się po oficjalnych fotkach?
Nie bardzo wiem, czego tak naprawdę oczekujesz po takim spotkaniu, pisząc o swym pragnieniu przeżycia dobrej "wakacyjnej przygody" - brzmi to co najmniej dwuznacznie, nie mniej jednak można ustalić, że jako pierwszy na zlocie pokażesz cycki - ja przeszkód nie widzę :D
PS. Od razu dodam, że osobiście nie będę mieć czasu na branie udziału w powyższej konkurencji, gdyż jestem już umówiona na tańce z Mordinem :P
I przestań marudzić - pakuj manele, zbieraj kasę i widzimy się wszyscy na zlocie - nie ma możliwości, żeby impreza w tak zacnym gronie nie była udana :)

Obrazek

PostNapisane: 17 lut 2013, 00:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Mordin napisał(a):
Poczytaj relacje. Wszystko jest opisane.

Sorry, ale nie wyobrażam sobie kogo mogą zachęcić te relacje? Kilka zdjęć na których widać kilkunastu uczestników, zdawkowe opisy konkursów, zero relacji z przebiegu dzień po dniu i wpisy na forum osób "zachwyconych". Dobrze się razem bawicie i gratuluję, trzymam za Was kciuki, ale nie sądzę, żeby Wasze relacje ze zlotów były w stanie "porwać Naród". A nazwa? Bardziej by pasowała "impreza dla znajomych z forum..."

Obrazek

PostNapisane: 17 lut 2013, 00:10 
Status Widmo

Kto chce to pojedzie, a kto nie to i nawet reklama w telewizji go nie przekona ;)

PostNapisane: 17 lut 2013, 00:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
To fakt...

Obrazek

PostNapisane: 17 lut 2013, 00:24 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Jose napisał(a):
Sorry, ale nie wyobrażam sobie kogo mogą zachęcić te relacje? Kilka zdjęć na których widać kilkunastu uczestników, zdawkowe opisy konkursów, zero relacji z przebiegu dzień po dniu i wpisy na forum osób "zachwyconych". Dobrze się razem bawicie i gratuluję, trzymam za Was kciuki, ale nie sądzę, żeby Wasze relacje ze zlotów były w stanie "porwać Naród". A nazwa? Bardziej by pasowała "impreza dla znajomych z forum..."

Jakaś dziwna faza księżyca jest, czy co? Bo jakoś nie łapię skąd ten wyrzut w powyższej wypowiedzi ("impreza dla znajomych z forum..."). Na zlot może pojechać każdy, kto chce poznać osobiście innych użytkowników Gamewalk - Ty też możesz być "znajomym z forum" - zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie. Być może będziesz pierwszą osobą, która napisze relację z przebiegu zlotu dzień po dniu, a nawet godzina po godzinie, skoro to jest dla Ciebie najważniejsze, a może po prostu będziesz się dobrze bawił z innymi graczami i zrozumiesz dlaczego nikt dotychczas nie miał czasu i ochoty na pisanie takowych relacji? ;)

Osobiście mam w nosie "porywanie narodu" i nie ma dla mnie znaczenia czy na zlocie będzie 20 czy 100 osób, za to wkurzają mnie nieuzasadnione jęki i krytyka czegoś, o czym ma się jedynie mgliste pojęcie, dlatego błagam - jeśli ktoś nie jest zainteresowany zlotem, nie lubi takich imprez, nie chce poznać ludzi, z którymi na co dzień rozmawia na forum, niech to zachowa dla siebie - nie róbmy z tego wątku klasycznej "Narzekalni".

Obrazek

PostNapisane: 17 lut 2013, 00:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie marudzę próbuje się czegoś jak narazie bezskutecznie dowiedziec bo jeśli mam wydać 500 zł albo lepiej i spędzić tydzień czasu na oglądaniu prezentacji to trochę średnia opcja.

A co do zdjęć to dla mnie jak najbardziej zdjęcia z imprez na zachętę;)

Waber oczywiście pierwsze co to cycki na wolności obowiązkowo hehe. Nie miałem akurat czegoś takiego na myśli przed zlotem jest festiwal w Jarocinoe i Woodstock i być może ostróda więc tego typu przygody będą zaspokojone^^ Raczej chodziło mi o takie dobre poczucie klimatu fantazy. A póki co ludzi nie znam żadnych z forum więc dla samych ludzi to raczej się nie porwe. Zresztą do sierpnia to jeszcze zdążę zostać potępiony na tym forum ;)

Na potępienie, to se trza zasłużyć :P
PS. Rozumiem, nikt nie chce spędzać całych dni na prezentacjach (osobiście brzydzę się tą czynnością ze względów zawodowych) - jeśli masz jakieś własne pomysły na rozkręcenie imprezy zlotu, to napisz o tym, każdy pomysł może okazać się cenny. Ognicho, kiełbachę i gitarę chcą chyba wszyscy ;)
waber

Aedd Gynvael-Przybysz

PostNapisane: 17 lut 2013, 00:42 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: W oczekiwaniu na AC3, AC4, DA2, W3
To dopiero 3 zlot, co nie oznacza nawet 3 letniej jego 'historii' (skoro daty nie są cykliczne), a niektórzy oczekują nie wiadomo czego. Dajcie tej imprezie trochę czasu. Nie będzie od razu występów Jay'a Willsona (to tylko przykład).

Chodzi przede wszystkim o zabawę. Komuś nie bardzo pasuje, że wyda 500zł za tygodniowe oglądanie prezentacji, ale nie bierze pod uwagę, że ludzie prowadzący ową prezentację robią to z własnej woli i dla uciechy ogółu, a nie za odpowiednim wynagrodzeniem.

Cel jest prosty: Integracja powiązana z tematyką gier. Za owe 500zł przez tydzień jest łóżko w środku lasu, 3 posiłki i 150zł do wydania na własne potrzeby, a nie tylko oglądanie prezentacji :P To jest tylko część oficjalna.

Raz można wyłożyć tyle kasy by samemu się przekonać, jak to jest na takim zlocie ;) W błoto kasa nie idzie, w końcu tydzień spania i jedzenia za to jest :P

"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć"

III Zlot GameWalk ID: Imperator Orzammaru

PostNapisane: 17 lut 2013, 00:55 
Status Widmo

Planowane są też dwa ogniska i dwie imprezy na przemian :) Czyli cztery wieczory na siedem będą zapełnione. Po za tym będą gry i zabawy towarzyskie, sesje RPG etc.

PostNapisane: 17 lut 2013, 01:18 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Dragon Age ME3.2,1, M&B Warband, Wiedźmin1, 2
Będę tam. I już mi się nie wymkniesz. A palić ogniska będziem palić codziennie. Odpowiedzialnie. 40 lat minęło i mam to w d*pie.:P

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 19 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 63  Następna strona