Wczytywanie
Teraz jest 21 kwi 2021, 03:56

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 22 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 63  Następna strona

Czy byłbyś/byłabyś chętny/a do wzięcia udziału w turnusie?
Tak 85%  85%  [ 84 ]
Nie 15%  15%  [ 15 ]
Liczba głosów : 99
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Letni zlot GameWalk! 9 - 16 sierpień 2013
PostNapisane: 18 lut 2013, 11:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Nie wiem gdzie zgłosić zawody łucznicze. Ja organizując zawody z broni pneumatycznej lub kulowej wszystko załatwiałem w LOK, ale nie wiem nawet, czy ta organizacja w ogóle jeszcze istnieje (od 15 lat nie mieszkam w Polsce.

Obrazek

PostNapisane: 18 lut 2013, 11:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Dzięki i za to. Naprawdę pomogłeś, bo dzięki tej rozmowie przypomniało mi się, że przecież mogę zapytać w mojej gminie. Bo na terenie gminy były też organizowane turnieje, na których i łucznictwo stanowiło cześć pokazu. To się dowiem czy i jakie papiery potrzeba. Do sierpnia, jak mówię, kuuupa czasu :D

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 18 lut 2013, 11:57 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Vadi, tylko jak będziesz pytać to zaznacz, że to nie są żadne oficjalne zawody tylko dodatkowa atrakcja na zlocie, a podejrzewam, że w tym wypadku żadnych zezwoleń nie potrzeba, ale spytaj.

PostNapisane: 18 lut 2013, 12:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

W tym tygodniu zapytam :)

Obrazek

PostNapisane: 18 lut 2013, 13:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jose napisał(a):
Czego się ciskasz, ja nie mam nic przeciwko Waszemu zlotowi i tym bardziej nie chcę Was do niczego zniechęcać, wręcz przeciwnie, życzę jak najlepszej zabawy. Chciałem tylko podsunąć myśl, co do organizacji samego konkursu strzeleckiego, ponieważ o nim sporo piszecie. Ale jeżeli nie potrzeba Wam rad, to spoko, ja się nie obrażę, a na zlot nie mam zamiaru jechać. Dwa tygodnie to maksymalny urlop na jaki mogę sobie pozwolić w roku i nie spędzę połowy z niego z ludźmi, z których najstarsi są w wieku moich synów. To oczywiście nic osobistego, zwykły konflikt pokoleń.

To stary jesteś, jeśli masz synów podchodzących pod czterdziestkę. ;) Przedział wiekowy na zlotach jest ogromny i mocno się mylisz, jeżeli sądzisz, że najstarsze osoby to studenci. Dobre rady zazwyczaj mają to deo siebie, że są dobre. Jeśli chodzi o Twoje wypowiedzi to nie ma w nich żadnych rad, tylko zgorzkniałe czepialstwo. "Nie znam się, to się wypowiem."

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 18 lut 2013, 13:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wybaczcie post pod postem, ale nie chcę, żeby informacja utonęła, jeśli ktoś już tu zaglądał. Otóż pogrzebałem chwilkę i nie będzie żadnego problemu z organizacją takich małych zawodów. Po pierwsze, jak każdy wie, łuk nie jest ani bronią palną, ani białą, ani żadną inną (w świetle prawa), a co za tym idzie nie ma żadnych szczegółowych przepisów, które regulują dostęp do tego typu "ekwipunku". Jedyne przepisy, jakie regulują używanie takich sprzętów, to przepisy bhp i turniejów łuczniczych, a te określają, że brać udział w turnieju mogą osoby, które mają powyżej 13 roku życia, a warunkiem bezpieczeństwa jest wyznaczenie torów strzeleckich, na które nie wolno wchodzić po usłyszeniu sygnału dźwiękowego. Finito. Nic więcej w tej sprawie dodawać nie trzeba.

Ifrexalis: sztuczkę proszę stosować. Napisz nowy post, ale go nie wysyłaj - skopiuj do notatnika np... Następnie przejdź do edycji poprzedniego posta i wklej na jego końcu kilka przełamań linii, jakieś
    "dodano - # aktualna data #"
    i oczywiście treść nowego posta (którą wcześniej przerzuciłeś choćby do notatnika).
    Tym sposobem masz przygotowaną całą treść. Skopiuj ją do notatnika, post usuń i wyślij nowy - zawierający uprzednio przygotowaną treść. Tym sposobem nie ma dublowania, logika jest utrzymana, a lista nieprzeczytanych w indeksie zostaje zaktualizowana.

PostNapisane: 18 lut 2013, 15:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

To jeszcze nam gwizdek albo trąbka potrzebna :D Heh, łuk nie jest bronią w świetle obowiązującego prawa, ładne kwiatki.

Ifrexalis: paranoja zwana oficjalnie "państwem prawa". A tak naprawdę mamy do czynienia z ograniczeniem wolności całości, przez ekscesy niektórych jednostek.

Obrazek

PostNapisane: 18 lut 2013, 16:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ifrexalis - zanotowałem i będę pamiętał, dzięki. :) Odnośnie łuków, mogę dodać ciekawostkę, że w naszym kraju zdarzają się nawet osoby, które za pomocą łuków polują bez zezwolenia i nie można ich oskarżyć o kłusownictwo, ponieważ, wedle prawa, NIE polują. ;)

PostNapisane: 18 lut 2013, 16:42 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Najwyżej na znak, zejścia z torów będzie się gwizdać na palcach :D Spokojna głowa, na imprezach średniowiecznych, panuje istny chaos na turniejach i jakoś wszyscy żyją ;] Vadi, strzałochwyt jak najbardziej jakbyś mogła załatwić, bo ja niestety nie mam skąd xD
Tak przy okazji to z broni miotanych, historycznych to wiem, że na kuszę potrzeba już mieć zezwolenie xD

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 18 lut 2013, 16:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

No faktycznie paranoja. Znaczy się, że z nożem kuchennym po ulicy biegać nie mogę, ale z łukiem i strzałami owszem :) Bosz... Nie ważne ile by człowiek się nadziwił, to biurokracja zawsze potrafi podbić poprzeczkę zdziwienia.

Assgard, a kumple od średniowiecznych imprez nie zechcieliby się przyłączyć? Parę lekcji machania mieczem od rycerskich mistrzów byłoby nawet ciekawe :P

Obrazek

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 22 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 63  Następna strona