Wczytywanie
Teraz jest 20 kwi 2021, 03:01

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 57 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 63  Następna strona

Czy byłbyś/byłabyś chętny/a do wzięcia udziału w turnusie?
Tak 85%  85%  [ 84 ]
Nie 15%  15%  [ 15 ]
Liczba głosów : 99
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zapraszamy na III ZLOT FANÓW GIER!
PostNapisane: 16 sie 2013, 22:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Właśnie wróciłem już do domu i mogę spokojnie przynerdzić na komputerze :)
Przez całą podróż robiłem sobie wspominki i śmiałem się sam do siebie, aż cały czas na mnie babka spoglądała.
Moim zdaniem zlot wyszedł świetnie, ale znalazłem jeden karygodny błąd w organizacji, który trzeba naprawić - dlaczego tylko tydzieeeeeń!!!!!???

PostNapisane: 16 sie 2013, 22:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Kruk - Kleptomanka. Kolejny raz potwierdziło się to co zawsze mówię. :P

@Tomreck - Kepasą jedzie Ci wpier...niczyć. :D

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 16 sie 2013, 22:25 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Czytam normalnie te Wasze wrażenia ze zlotu i mi się serce kraje i łza w oku kręci. :) Cieszę się, ze się dobrze bawiliście, mam nadzieję, że następnym razem dołączę do Waszego zacnego grona.

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 17 sie 2013, 09:33 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, ME, AC, AC2, DA, DA2, Skyrim, AliceMR
No, to ja też wreszcie na dłużej dopchałem się do kompa...

Biorąc pod uwagę poprzednie dwa zloty jechałem ze świadomością, że będzie megafajnie i miałem strasznie duuuże wymagania odnośnie ludzi, którzy tam się znajdą. Nikt mnie nie zawiódł ;]

Dla tych, których już znałem - będziemy jeszcze miesiącami rozpamiętywać wszystkie zlotowe zaszłości na Tsach, Skypach i innych takich bzdetach.

Dla tych, których poznałem dopiero teraz - browar Orzammar zawsze ma dla Was drzwi otwarte ;)

Przepraszam Prezesa, że byliśmy bandą nie do opanowania :p1:

Stojąc wczoraj rano przed Orzammarem tylko jedna melodia kręciła mi się w głowie.

- "We've had a good ride."
- "The best."

Jeszcze raz dziękuję. Pierwszy Playboy Orzammaru.

*Pierwszy Playboy Orzammaru.*

PostNapisane: 17 sie 2013, 09:51 
Volus Mercenary

Gra w: RPG (wszelkie, wręcz nałogowo)
Dziękuję wszystkim za Zlot!

Mam nadzieję, że prelekcje i konkursy, które dla Was przygotowałem (w dużej mierze z Velikiem), przypadły Wam do gustu. Jakbyście mieli jakieś uwagi - śmiało się nimi dzielcie. Z części oficjalnej, na której zawitałem: Amu - teatr elkorski wyszedł Ci zajerąbiście; pleban - sprawnie i ciekawie zebrałeś informacje o Cerberusie; waber/Kepason części wiedźmińskie: konkurs i zwłaszcza dyskusja wyszły świetnie. Ogólnie wszystko oceniam in plus. Jak zwykle nie bywam na dyskotekach, tak na tych zlotowych bawiłem się wspaniale, zwłaszcza wtorkowej (dzięki za żyrafę i przemiłe towarzystwo).

Na Zlocie było od groma ludzi. Super było ponownie zobaczyć weteranów zlotowych, poznać na żywo osoby znane z TS-a/forum i poznać też zupełnie nowe persony. Próbowałem się roztroić, być przy wszystkich grupkach jak najdłużej i ostatecznie spędziliśmy razem za mało, za mało i jeszcze raz za mało czasu! Grupo warszawsko-sieradzka, dziewiątko, piwościanko, domku walczących cyrkowców, cosplayerki i ogólnie wszyscy-wszyscy - będzie mi Was bardzo brakować.

Do perfekcji Zlotowi zabrakło tylko znajomych z poprzednich zlotów, którzy na ten nie mogli przybyć. Koniecznie musimy się zobaczyć na Sylwestra albo i wcześniej :).

PS.
Zefi, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!

PPS.
Ojciec wciąż nie chce się podzielić swą tajemną recepturą, więc nie miejcie nadziei :P.

Obrazek

PostNapisane: 17 sie 2013, 10:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Cóż, nie wszyscy dotarli jeszcze do domu ;) Na moje zwierzenia poczekacie do jutra, kiedy już zasiądę przy własnym komputerze. Wczoraj jeszcze wieczorem kontynuowałam imprezę w Ostrzeszowie. A póki podroż trwa to i następne niespodzianki nie są wykluczone :P

na bieżąco podziękuje tylko Wam wszystkim niezastąpiona bando Ner... a nie... Szajbusów :D :D

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 17 sie 2013, 11:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Po nocnych przemyśleniach wiele spraw ukazało się w całkiem innym świetle. W związku z tym, chciałbym podłączyć się do podziękowań waber i również wyrazić wdzięczność za to, że Mordin miał dość siły by opanować taką zgraję jak my.

Jak tylko Prezes wróci do domu, spodziewajcie się kolejnego tematu zlotowego. Tym razem czeka zima! :)

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 17 sie 2013, 12:07 
Casual
Casual

Gra w: ME, Wiedźmin, Crysis, BF3,
Wreszcie wypoczęty i wyspany również podziękuje wszystkim za genialny zlot :D wszystko co dobre niestety się kończy, będzie brakować wieczorów pod domkiem nr 9 i rozmów na wiele odkrywczych tematów ]:->

PostNapisane: 17 sie 2013, 12:52 
Casual
Casual

Gra w: Całą serie Mass Effect :D
To co dobre szybko się niestety kończy. Ale zlot pozostanie przez bardzo długi czas w mej pamięci.
PS.Wie ktoś jak wyczyścić klawiaturę zalaną przez cole?

PostNapisane: 17 sie 2013, 13:13 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Zlot tak piękny, cudowny i udany, że żal było wracać! Mimo, że pogoda nie do końca dopisała i nie wykorzystaliśmy w pełni mazurskich jezior i plaż, nie było miejsca na nudę. Jedzenie bardzo smaczne, warunki sanitarne w domkach może nie do końca 5-gwiazdkowe („Mam takie jedno zasadnicze pytanie: Czy pani jest k…. normaaalna?! Jak można ludziom pozwolić żyć w takim chlewie?!” :D ), ale jak za taką cenę i tak świetnie, że mieliśmy nawet ciepłą bieżącą wodę :). Wszelkie te drobne niedogodności nadrabiali wspaniali ludzie, cudowna atmosfera oraz gry i zabawy towarzyskie^^. Tak jak waber pisała, przez ten tydzień można było całkowicie zapomnieć o problemach i po prostu dobrze bawić. Dziękuję Wam wszystkim, kochani, że mogliśmy razem spędzić kilka fantastycznych dni!

I jeszcze parę szczególnych podziękowań :)
- przede wszystkim dla organizatorów, a szczególnie Pana Prezesa Mordina, który ma głowę do załatwiania tego wszystkiego – bez takiej osoby zlot na pewno nie wyszedłby tak dobrze, jak wyszedł
- dla wszystkich osób, które przygotowały i prowadziły prelekcje i dyskusje
- dla waber i Marka, u których mogłam się zatrzymać i oddychać minożańskim powietrzem i z którymi przyjechałam do Lidzbarka
- dla Vadi za totalne zrycie nam mózgów, wszelkie siniaki i zadrapania, walki na miecze, strzelanie z łuku i ogólnie totalny odjazd :D
- dla Kruka, Aywith i Zuzy zaaaa… wszystko!!! + za taniec pijanych nimf :P
- dla ekipy z Orzammaru, naszych przewspaniałych sąsiadów, za bujanie na hamaku, wytrwałość w tworzeniu Ściany Płaczu, mecze ping-pongowe, magiczną torbę i wspólną podróż powrotną. Bossszzz, jacy z Was fajni faceci! :rotfl:
- dla Assgarda za pojedynki na urocze minki – tak tak, małe Assgardki i Nanusie byłyby najsłodszymi istotami we Wszechświecie :D
- dla DarthEagle za wycieczki do sklepu
- dla Yestera za małą sesję wspólnego śpiewu :)
- dla chłopaków z Raportu Gracza za bieganie z aparatem i kamerą i dokumentowanie najciekawszych chwil zlotu
- dla wszystkich, z którymi się bawiliśmy, graliśmy, tańczyliśmy i śmialiśmy. Aaaa, i przepraszam za to niecne podwędzenie żubrówki spod domku nr 9, ale po przegranej w Dobble nie ma zmiłuj się i trzeba robić co każą :P

Ahoj, i mam nadzieję, że do rychłego zobaczenia!!! :)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 57 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 63  Następna strona