Wczytywanie
Teraz jest 23 kwi 2021, 01:48

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 58 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 63  Następna strona

Czy byłbyś/byłabyś chętny/a do wzięcia udziału w turnusie?
Tak 85%  85%  [ 84 ]
Nie 15%  15%  [ 15 ]
Liczba głosów : 99
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zapraszamy na III ZLOT FANÓW GIER!
PostNapisane: 17 sie 2013, 13:17 
Casual
Casual

Gra w: Dragon Age, Wiedźmin
Witam wszystkich już na forum. Muszę przyznać, że bawiłam się znacznie lepiej niż mogłam podejrzewać. Fajnie było Was poznać. Nawet Iza, która nie gra była zadowolona z wyjazdu. Dzięki za miłe towarzystwo i świetną wspólną zabawę :) Szkoda, że ten tydzień tak szybko się skończył... łza się w oku kreci. Zdjęcia wkrótce wyślę. Czekam już na foty i linki do filmików...

Vadi - chciałam podziękować za naukę strzelania z łuku :) przy okazji - odnalazłaś zaginioną strzałę????

Zagu - dzięki, za zadanie domowe ;) odnośnie tajnego składnika, może ojciec jednak da się jeszcze namówić

PostNapisane: 17 sie 2013, 14:17 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Nana, za Żubrówkę nie przepraszaj. Była tak okropna, że nikt nie chciał jej pić - sorka jednej osobie bardzo smakowała :P

PostNapisane: 17 sie 2013, 15:25 
Casual
Casual

zefi nie obrażaj Żubrówki Piciowi smakowała :D

Ogólnie na pewno nikt nie pożałuje decyzji którą zmieniła tydzień 9-16.08 ze zwykłego monotonnego , na coś zupełnie innego. Myślę że okres do następnego zlotu bd się ciągnął w nieskończoność ale gdy w końcu nastanie, nikt nie odmówi stanięcia w szranki z Vadi, na pewno NIKT nie ośmieli powiedzieć nie nalewce Zaga( uszanowanie dla Ojca) :) , każdy będzie chciał dotrzeć pod domek nr 9 lub jego idealny odpowiednik. reasumując zróbmy wszystko aby następny zlot był jeszcze lepszy od tego ostatniego :)

Posty sklejone. Naleweczka, naleweczką; zlot, zlotem; ale regulamin regulaminem ;). Staraj się nie pisać kilku postów z rzędu w jednym temacie - od tego jest opcja: edytuj post.
Drassil

PostNapisane: 17 sie 2013, 16:33 
Casual
Casual

Gra w: TES, The Dark Eye - Memoria, Mass Effect, Dragon Age, Wiedźmin, HOMM, DMC,Disciples
Ło matuchno, nalewka Zaga. Nie jestem typem moczymordy, ale ten korzenny i lekko cytrusowy posmak do dziś siedzi mi na języku. Świetna rzecz. Dlatego Zagu, na następny zlot sylwestrowy zabierz tego więcej :D Zapewne nad ranem rozciągać się będzie całe morze poległych, gdzie sięgnąć wzrokiem, ale warto będzie. ^^
A tak btw. , wiadomo, kiedy Mordin poda szczegóły odnośnie kolejnego zlotu? ^^

PostNapisane: 17 sie 2013, 16:35 
Casual
Casual

Gra w: Mass effect, Wiedźmin, Dragon Age, Assassin’s Creed
Chciałem podziękować wszystkim za świetną zabawe i nie moge sie doczekać następnej. Jakby ktoś chciał kiedyś zagrać razem, kontaktujcie sie ze mną na steamie i facebooku.
Facebook - Alex Murawski
Steam - Bolo1002

PostNapisane: 17 sie 2013, 19:31 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Witam wszystkich :P

Ja właśnie dopiero sobie dotarłem do domku, bo przedłużył mi się zlot o jeden dzień w Iławie. Zmęczony, ale zadowolony i naładowany pozytywną energią chciałem podziękować każdemu z osobna za pomoc w organizacji zlotu oraz reszcie uczestników za tworzenie świetnej atmosfery, bez której taka impreza by się nigdy nie udała. Pogoda nam zbytnio nie dopisała i np u mnie na Opolszczyźnie jest dziś 31 stopni, a mogło być tak w Lidzbarku to plażing lepiej wypadłby.

Temat o zlot sylwestrowy wrzucę na spokojnie w poniedziałek, by każdy mógł się z nim w miarę wcześniej zapoznać i zdecydować czy chcę jechać. Płatność na raty też będzie, by każdy mógł sobie uciułać na wyjazd :P Mogę tylko napomknąć, że będzie tam masa atrakcji.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich. Było zajebiście!!!

PostNapisane: 17 sie 2013, 19:39 
Casual
Casual

Witam serdecznie i dziękuję za wspólnie spędzony tydzień :)
Szczególne brawa dla Prezesa Mordina i całej reszty organizatorów za zebranie nas wszystkich i zorganizowanie wszystkiego tak, by wszyscy byli zadowoleni!
Było mi na zlocie przemiło - poznałem wielu fantastycznych ludzi, przełamałem kilka barier, spędziłem masę czasu ze starymi, dobrymi znajomymi - ogólnie czas świetnie spędzony :)
Szczególne pozdrowienia dla ekip z domków 13, 16, 23 oraz 31 (jutro idę obstawić te numery w lotku :D) :)
Dziękuję także Nanie za to, że mogłem posłuchać jej pięknego głosu - mam nadzieję, że kiedyś jeszcze uda nam się pośpiewać razem :)
Jednak największe podziękowanie wędrują do Quetza, że mnie i nie tylko mnie namówił bym jechał! :)

Do usłyszenia i do zobaczenia!

PostNapisane: 17 sie 2013, 22:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Siadłam wreszcie na spokojnie do komputera, to i napisać więcej wypada.
We łbie jeszcze mam taki radosny chaos po zlocie, więc wybaczcie jeśli kogoś pominę, bo lista podziękowań jest długa.

Oczywiście największe ukłony należą się Prezesowi oraz reszcie organizatorów za całą ciężką (choć mam nadzieję, że przyjemną pracę) nad harmonogramem i pilnowanie porządku. Ave Mordin!

Mistrzowi Marcinowi dziękuje szczególnie za lekcje i ponowne poobijanie kostek. Całej drużynie dzielnych wojów z Orzammaru dziękuję za... po prostu wszystko (wymienienie szczegółowe zajęłoby chyba ze 100 stron w Wordzie) :p5: Wszystkim, którzy ze mną walczyli - ło matko ilu was było... Wybaczcie jeśli moja pamieć nie funkcjonuje prawidłowo (za dużo medi-zelu ): Assgard, Aen, plebanx, Stealler, Robin, xaan - podziękowania za wszystkie pojedynki. plebanx - dodatkowo szczególne wyróznienie za wyrównujący rachunki sztych w oko :D <ukłon>

Wszystkim dzielnym łucznikom gratuluję wytrwałości w wiązaniu karwaszy i "zbieraniu grzybów' oraz każdego celnego strzału.

Zag i Nana- Wasze gry przyciągające rzeszę chętnych do poważnej bitwy lub kompletnych wygłupów też "ryją mózg". A przynajmniej sprawiają, że już tęsknię za stoliczkiem pełnym kart ;) Zag - na kolejnym zlocie koniecznie musimy stoczyć jeszcze wojnę na szachownicy :P Nana - liczę na to, że i w Wieżycy znajdzie się oprócz nas stół do ping-ponga. Pokonanie Ciebie to chyba najgorsze zadanie jakie ktokolwiek może wymyślić drugiemu przy Dobble :D

Krukowi należą się wyjątkowo wylewne podziękowania za to, że w chwili zgonu kubka nie spróbowała obciąć mi głowy oraz za połamane strzały i skoki z rowerka :p5:

Ekipie spod "dziewiątki" ukłony w pas za ostatni wieczór na wieczorku kawalerskim Zefiego oraz niezapomnianą akcję "gleba, gleba!" :P

A na koniec absolutnie wszystkim dziękuję za wspaniały tydzień pełny wrażeń i śmiechu, od którego omal nie dławiłam się niezliczoną ilość razy. Niektórych (zainteresowani wiedzą) przepraszam też za absolutne nieopanowanie w owym śmiechu.

To chyba tyle...

A nie!

Ps. Jorvika, którą strzałę? Nie patrzę już do kołczana i nawet nie liczę ile ich wszyscy zostawiliśmy w lidzbardkim lesie. Wolę sobie wyobrażać miny grzybiarzy, którzy kiedyś na nie trafią. Strzała - kilka złociszy, kupa śmiechu - bezcenne.
waber - jeśli na następnym zlocie nie będziemy miały okazji stoczyć pojedynku na kufle to się chyba powieszę...

No i ostatnie co mnie zastanawia, to do ilu orenów doszedł kontrakt na moją głowę... :rotfl:

Vadi out.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 18 sie 2013, 12:43 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Vadi, absolutnie się nie wieszaj - pojedynek na kufle ciągle aktualny (w sumie, to nie wiem gdzie byłaś, gdy ja wychylałam swoje, a wychylałam dziarsko, no, ale było ciemno, tłoczno... ;)) - jak tak dalej pójdzie, to nasz pojedynek ewoluuje z kufli na butelki :D

Obrazek

PostNapisane: 18 sie 2013, 14:36 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
waber napisał(a):
Vadi, absolutnie się nie wieszaj - pojedynek na kufle ciągle aktualny (w sumie, to nie wiem gdzie byłaś, gdy ja wychylałam swoje, a wychylałam dziarsko, no, ale było ciemno, tłoczno... ;)) - jak tak dalej pójdzie, to nasz pojedynek ewoluuje z kufli na butelki :D

A będę mogła się dołączyć do pojedynku? :P

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 58 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 63  Następna strona