Wczytywanie
Teraz jest 19 kwi 2021, 22:11

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 59 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63  Następna strona

Czy byłbyś/byłabyś chętny/a do wzięcia udziału w turnusie?
Tak 85%  85%  [ 84 ]
Nie 15%  15%  [ 15 ]
Liczba głosów : 99
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zapraszamy na III ZLOT FANÓW GIER!
PostNapisane: 18 sie 2013, 16:56 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: W oczekiwaniu na AC3, AC4, DA2, W3
Zlot był zajebisty. Fajna sceneria, lokalizacja. Kiepskie warunki sanitarne zostały nadrobione pysznymi posiłkami. Wiele różnych atrakcji, wspaniali ludzie. Git :)

Od siebie chciałem podziękować:

W części oficjalnej:
Mordinowi - za wszelki wysiłek i trud organizacji oraz cierpliwość przy przyjmowaniu na siebie pretensji właścicielki (odnośnie naszego zachowania).
Wszystkim, którzy prowadzili prelekcje, konkursy, itp - za dobrowolne podjęcie się tego i stanięcie na wysokości zadania.
Chłopakom z Raportu - za pracę.
Wszystkim zlotowiczom - za superową atmosferę i udaną zabawę :)

W części nieoficjalnej:
Vadi - za to, że przytachała ze sobą tyle sprzętu, sprawiając tym samym radość wielu ludziom
Nanie - za ping-ponga, obustronne wywiązanie się ze zleconych wzajemnie zadań, densy i inne :)
Zefiemu - ... :P
Zagowi - za nalewkę i Cytadelę
Komuś, kto zrobił ze mnie lokomotywę dyskotekowego pociągu.
Wszystkim - za to, że nie zburzyli naszej Ściany Płaczu
No i na koniec, współbraciom Armii Orzammaru ;)

Jeśli nie wkrótce, to widzimy się za rok! :)

"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć"

III Zlot GameWalk ID: Imperator Orzammaru

PostNapisane: 18 sie 2013, 17:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
julciczka napisał(a):
waber napisał(a):
Vadi, absolutnie się nie wieszaj - pojedynek na kufle ciągle aktualny (w sumie, to nie wiem gdzie byłaś, gdy ja wychylałam swoje, a wychylałam dziarsko, no, ale było ciemno, tłoczno... ;)) - jak tak dalej pójdzie, to nasz pojedynek ewoluuje z kufli na butelki :D

A będę mogła się dołączyć do pojedynku? :P

Im więcej zawodników tym walka ciekawsza :D Butelki też mogą być. Koniecznie musimy się zobaczyć na kolejnym spotkaniu :P

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 18 sie 2013, 17:49 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Wszystkie zloty sprowadzają się do jednego, do picia spotkania :P

PostNapisane: 18 sie 2013, 17:58 
Casual
Casual

Gra w: ME, Wiedźmin, Crysis, BF3,
Ogólnie to wszystko sprowadza się do jednego ... ale o tym już rozmawialiśmy pod 9 :P

PostNapisane: 18 sie 2013, 18:04 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Oj tak, tematy były piękne jak i cały zlot :)

PostNapisane: 18 sie 2013, 19:10 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Vadi napisał(a):
julciczka napisał(a):
waber napisał(a):
Vadi, absolutnie się nie wieszaj - pojedynek na kufle ciągle aktualny (w sumie, to nie wiem gdzie byłaś, gdy ja wychylałam swoje, a wychylałam dziarsko, no, ale było ciemno, tłoczno... ;)) - jak tak dalej pójdzie, to nasz pojedynek ewoluuje z kufli na butelki :D

A będę mogła się dołączyć do pojedynku? :P

Im więcej zawodników tym walka ciekawsza :D Butelki też mogą być. Koniecznie musimy się zobaczyć na kolejnym spotkaniu :P

I będzie ku temu okazja :)

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 18 sie 2013, 21:23 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Uffff... w końcu dotarłem do domu po zlocie, po drodze jeszcze zahaczyłem na dwa noclegi :D Hmmm... ciekawe czy ktoś jeszcze wraca, czy jako ostatni wróciłem :D

Myślę Vadi, że za twoją głowę spokojnie z 15 tys. orenów będzie, rzeźniku z Lidzbarka :D

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 18 sie 2013, 21:36 
Casual
Casual

Gra w: TES, The Dark Eye - Memoria, Mass Effect, Dragon Age, Wiedźmin, HOMM, DMC,Disciples
To chyba jesteś ostatni. Gdzie żeś się tak włóczył, człowieku? XD

PostNapisane: 18 sie 2013, 23:20 
Adept analogów
Adept analogów

@Assgard No pięknie - widzę, że nie ja jeden dopiero co dotarłem do domu :D Nie wiem jak ty i Robin, jednak podróż powrotna u mnie była istnym szaleństwem i to dosłownie - pola minowe, filipińczycy i zamki (zdjęcia niektóre pewnie udostępnię niedługo jak tylko dostanę - tylko tych filipińczyków nie mam udokumentowanych ;) ) Słowem powrót godny imprezy z której wracałem - na szczęście nie sam ;).

A skoro już jestem nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić wszelkie doniesienia co do zlotu - tak był wspaniały jak i ludzie którzy się na nim pojawili. I tak, macie czego żałować jeśli na nim się nie pojawiliście (tyle przegrać...) :p5: No cóż może w przyszłości Ci którzy nie byli naprawią swój błąd i przyjadą przekonać się jak to jest.

Nie obędzie się również bez podziękowań za ten wspólnie spędzony czas. Także, więc chcę podziękować:

-Mordinowi za stworzenie w ogóle tej idei zlotu oraz jej realizacja w taki sposób jak tylko On to potrafi - bez Ciebie nie byłoby tego zlotu a w każdym razie nie w takiej wspaniałej formie.

-Nanie za mecz ping-ponga w którym pokazała jak powinno się grać, za wybaczenie tego numeru co wywinąłem podczas gry w cytadelę(jeśli nie wybaczyła wkrótce się przekonam :P), pomoc lekarską i za wszystkie inne sprawy których tutaj nie zdołam zamieścić ze względu na dopuszczalną długość wiadomości.

-Władcom Orzamaru za całokształt niemożliwy do wymienienia w tutaj, wspomnę tylko o genialnych tekstach które zapadły mi w pamięć, możliwości poznania osobiście Imperatora Orzamaru i dowiedzenia się co zrobi jak przegra w Dobble, Amu za elkorską sztukę, temu od nicku na originie %) za świetne zagranie roli i akcję z 'Misty mountains' (może kiedyś uda się toto nagrać) oraz za lekcje szermierki oraz rady Marcina.

-Zagowi za Cytadelę i walkę (jeszcze szachy będzie trzeba kiedyś nadrobić).

-mieszkańcom "9-tki" za kieliszki (sorry, ale przegralem w dobble :P)

-plebanowi, assgardowi, robinowi i reszcie za walki

-dziewczynom za taniec belgijski :)

- ekipie od nalotów za wparowanie do chatki chyba wszystkimi możliwymi wejściami i sam pomysł

- wszystkim których nie wymieniłem za to wszystko co razem przeżyliśmy na tym zlocie a czego wspomnienie po kolei byłoby tutaj ciężkie z względu na ilość wydarzeń podczas tego zlotu

-No i oczywiście Vadi za przywiezienie całego tego sprzętu oraz codzienny wysiłek by każdy mógł skorzystać i jeszcze lepiej się bawić, za lekcje szermierki, strzelania, pobudkę o 6tej, podróż powrotną i możliwość wspólnego wspominania zlotu :p5: . Dzięki także za "zrycie głowy" i ponowne zdefiniowanie określenia szaleństwo oraz za " skok wiary" :D Dobrze było znowu Cię spotkać i mam nadzieję, że niedługo znowu będziemy się widzieć. :) Kolejny zlot na pewno będzie udany ;)

Ostatnio edytowano 19 sie 2013, 12:54 przez Aen Svaernhe, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 19 sie 2013, 08:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Aen Svaernhe napisał(a):
Kolejny zlot na pewno będzie udany ;)

Oj, będzie :D Hehe. A zdjęcia z filipińskiego ogniska też są, chociaż nie oddają istoty rzeczy :P Wychodzi na to, że z trójki najgorszych włóczykijów i tak byłam pierwsza w domu.

Assgard vas Neema napisał(a):
Myślę Vadi, że za twoją głowę spokojnie z 15 tys. orenów będzie, rzeźniku z Lidzbarka :D

Hmmm, nie pozostaje nic innego jak na kolejny zlot zaopatrzyć się w jeszcze więcej sprzętu. Przy takiej cenie pewnie bezpieczniaki już do obrony nie wystarczą ]:->

Rany, już mi się za Wami wszystkimi tęskni ...

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 59 z 63   [ Posty: 621 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63  Następna strona