Wczytywanie
Teraz jest 22 kwi 2021, 01:41

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 12 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: IV Zlot GameWalk: 27.12-03.01
PostNapisane: 31 sie 2013, 21:56 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Czyżby Manul? :D

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 31 sie 2013, 23:22 
Adept analogów
Adept analogów

Prawdopodobne, możliwe (mi też wpadło to do głowy)... jednak ręki sobie nie dam uciąć :)

PostNapisane: 03 wrz 2013, 11:04 
Casual
Casual

Gra w: World of Tanks
Witam.
Chociaż na ostatnim zlocie byliśmy z Nati wyjątkowo krótko, to tym razem zamierzamy znowu przeżyć z wami pełen cykl :), ale...

Po pierwsze Mordin, rozważyłbym opcję tańszą i droższą. Czekanie we wspólnej kolejce do toalety może sprzyjać nawiązywaniu znajomości, ale na dłuższą metę będzie męczące, przynajmniej dla pewnego grona osób (np. dla mnie :)). Jako człowiek urodzony jeszcze PRL już przerabiałem takie atrakcje i nie śpieszy mi się, aby do nich wracać. My z Nati jesteśmy gotowi zapłacić więcej, żeby mieć przyzwoitsze warunki bo powiedziawszy szczerze przy takich warunkach to jest to zlot nie dla nas. Myślę też że znalazłoby się więcej osób skłonnych dopłacić za trochę bardziej cywilizowane zakwaterowanie.

Po drugie optowałbym jednak za pełnym wyżywieniem, bo to jakoś systematyzuje nam rozkład zajęć i zmusza nas przynajmniej 3 razy dziennie do przebywania w tym samym miejscu :p. Nie mówiąc o tym, że wtedy możemy skupić się na atrakcjach a nie na tym, gdzie na tej wsi znaleźć jakieś jedzenie i jak je ugotować ;).

Wiem że generalnie chodziło o cięcie kosztów, żeby jak największemu gronu umożliwić wspólną zabawę, ale wydaje mi się, że trochę poszło to za daleko. Może zwyczajnie zapytać się tutaj ilu byłoby chętnych na nazwijmy to warunki delux i jeżeli byłaby to większa grupa dogadać się z ośrodkiem na jakąś fają ofertę.

Jeżeli okazałoby się, że jest za mało takich osób to mówi się trudno i wtedy trzeba by indywidualnie dogadywać się z ośrodkiem i ocenić czy to się kalkuluje finansowo.

Zrobiłbym też rozpoznanie kto w iloosobowym pokoju jest gotów zamieszkać. Części pewnie będzie wszystko jedno, część pewnie dostosuje się do zastanych warunków mimo innych preferencji, część (hmm to chyba znowu m.in. ja ;)) ma z góry wymagane standardy i poniżej ich nie zamierza schodzić. A skoro to my jesteśmy klientami ośrodka, to im powinno zależeć na naszym zadowoleniu i nie wypadałoby żeby za bardzo marudzili na nasze żądania.

To tyle. Wiem że może to wszystko brzmieć jak zwyczajne marudzenie osobnika ze zbyt wieloma cyklami na karku, ale jakoś nigdy nie potrafiłem trzymać własnego zdania tylko dla siebie. ;)

PostNapisane: 03 wrz 2013, 18:10 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Hej :)

Od razu Ci mogę powiedzieć, że pełne wyżywienie odpada, bo to naprawdę zbyt drogo wychodzi. Już o to pytałem, a nawet z jakąś tam zniżką by wychodziło koło 200 zł więcej za cały tydzień. Dlatego mało kto sobie może na to pozwolić. Pełne wyżywienie już każdy sobie we własnym zakresie może załatwić. A tam nie będzie problemem kupienie sobie jakiejś bułki czy czegoś innego w sklepach, które tam są. Zresztą kolacje i śniadania każdy i tak je o rożnych porach. I czy warto wydawać 200 zł więcej?

Co do pokojów, będę w połowie września gdzieś tak dzwonić i dopytywać konkretnie, bo 4 osoby też pytały o łazienki. Problem tutaj jest taki, że my będziemy w budynku z pokojami gdzie jak się orientuje nie ma pokojów z łazienkami. Koszt tam to już nie taki problem, np. w pokoju 4 osobowym by był 35 zł od łebka za cały tydzień, w dwuosobowym wyjdzie to odpowiednio więcej. Tylko gorzej jeśli to będzie w innym skrzydle budynku, które jest zamknięte jak to nasze. A to nasze otwierają specjalnie dla nas, dla większej grupy osób, dlatego musi się nas uzbierać minimum 30 osób, więc co za tym idzie nie otworzą całego skrzydła nawet dla 10 osób, bo ogrzewanie itp. jednak kosztują.

EDIT:
Właśnie dzwoniłem do ośrodka :P Kolacja i śniadanie w okolicach 15-19 zł jak mi mówili. Oczywiście liczone osobno. Obiad dwudaniowy - 22 zł i to mamy wliczone w cenę.
W naszym pawilonie jest jeden pokój 2 osobowy z toaletą i umywalką, jeden pokój 3 i 4 osobowy z pełnym węzłem sanitarnym. Jeśli ktoś by chciał 2 osoby z łazienką musi sobie go rezerwować w osobnym pawilonie i to już do niego decyzja należy czy na to się piszę.

PostNapisane: 04 wrz 2013, 11:49 
Casual
Casual

Wiesz nie jestem pewien, czy i tak podobna kwota i tak nie pójdzie na samodzielne zakupy jedzenia (zaznaczam że alkohol to nie jedzenie, przynajmniej nie w tym przypadku ;)). Nie mówiąc o tym, że z tego co rozumiem przygotowanie ewentualnie czegoś ciepłego będzie problematyczne. Dlatego uważam, że warto zadać pytanie czy są w ogóle chętni na taką dopłatę i ile jest takich osób. Wiem, że dla niektórych priorytetem będzie cięcie kosztów, ale pewnie i znajdą się tacy podobni do mnie, skłonni trochę dopłacić za samoprzygotowujący się posiłek z ciepłą herbatą :)). Jakby było nas więcej chętnych to może byśmy jeszcze coś z tego urwali w ramach zamówienia hurtowego. Jak nie to znowu indywidualnie trzeba będzie wyciągać wnioski. W każdym razie zakładam, że ośrodek jest gotowy wydawać takie posiłki niezależnie od ilości chętnych?

I na pewno mogę powiedzieć, że mnie i Nati interesuje tylko dwójka z pełnym węzłem, więc powiedz mi czy mam indywidualnie dzwonić do ośrodka i samemu załatwiać sobie tego typu sprawy, ew. powołując się na ciebie, czy na razie czekamy czy nie będzie więcej takich jak ja i wtedy zostawimy to na twojej głowie ;), żeby hurtowo załatwić sprawę?

PostNapisane: 04 wrz 2013, 12:58 
Status Widmo

Co do pokojów to ja już wszystko załatwię, by nie robić zamieszania. Zresztą pewnie będzie jeszcze kilka osób, które zechcą dopłacić do pokoju z łazienką. Dlatego ja Wam już wszystko załatwię jak reszcie. Ale już Was zapisać do listy chętnych?

O posiłki pytałem już część osób, które jadą na zlot i ich jednak taka opcja nie interesuje, bo to drogo wychodzi. Kupienie bułki, konserwy czy czegokolwiek nie wyniesie jednak 200 zł, bo tutaj mówimy tylko o śniadaniu i kolacji. Gdzie większość śniadań odpadnie, bo ludzie będą wstawać od razu na prelekcje czy inne atrakcje. Ciepła woda będzie, żeby zrobić sobie herbaty czy kawy, zawsze ktoś z nas zabiera ze sobą czajnik bezprzewodowy, a jak nie jest opcja pewnie by wypożyczyć z ośrodka.
Posiłki możecie sobie zamówić już zapewne na miejscu, bo tam jest restauracja i po prostu siadacie do stolika i zamawiacie, co chcecie. Tylko jak mówię czy Wam się opłaca płacić za śniadanie 18 zł dla jednej osoby.

PostNapisane: 04 wrz 2013, 13:54 
Casual
Casual

Tak jak pisałem, liczyłem głownie na to, że przy większej liczbie będzie zniżka. Ale jak nie ma chętnych to nie będę się upierał. Akurat tu jestem jeszcze w stanie odpuścić. Z głodu nie zemrzemy, w razie czego będziemy znowu prosić Grześka o transport na kebaba :P

Ok to zapisz nas wstępnie z Nati. Ostatecznie potwierdzimy jak się wyklaruje sytuacja z pokojem, czyli jak już pisałem bezwzględne min dla nas to full wypas dwójka ;), no i zobaczymy ile za nią zażyczą sobie w ośrodku, bo po mimo zamiłowania do wygód mamy jednak pewne granice rozsądku w ich opłacaniu :)

PostNapisane: 04 wrz 2013, 14:02 
Status Widmo

Ok, to nie długo dam znać ile zechcą za taki pokój. Zapisałem Was :)

PostNapisane: 05 wrz 2013, 14:07 
Casual
Casual

Tym razem pytanie stawiam do ogółu chcących wsiąść udział w zlocie, chociaż to Mordin będzie musiał :) sprawdzić czy taką opcje dopuszczają nasi ewentualni gospodarze.

Tak teraz sobie siedzę i kombinuję (ci co mnie znają wiedzą że to źle :P). Czy nie bardziej opłaca się nam podnieść standard zamieszkania i zrezygnować z sylwestra organizowanego przez ośrodek, na rzecz społecznie zorganizowanej zabawy w naszym pawilonie? Bo jak popatrzyłem co dają względem ceny, to raczej tanim tego balu bym nie nazwał. I czy bal będzie tylko dla nas, czy też istnieje ryzyko, że będziemy spędzeni do wspólnej sali z jakimiś o zgrozo nie-graczami? :) Bo jakby chcieli nas z kimś łączyć to tym bardziej optowałbym za opcją społeczną.

PostNapisane: 05 wrz 2013, 14:09 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Jeśli pojadę, to byłbym chętny na naszą "solo" zabawę :) Ale to już zależy od Mordina.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 12 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Następna strona