Wczytywanie
Teraz jest 22 kwi 2021, 02:56

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 14 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: IV Zlot GameWalk: 27.12-03.01
PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Słuchajcie, a nie ma już opcji przeniesienia się gdzie indziej? To już finalna i w pełni zaklepana oferta? Może warto rozważyć jeszcze jakąś inną opcję, gdzie spokojnie mielibyśmy możliwość organizacji swojej własnej imprezy. O catering bym się zbytnio nie martwił, bo każdy z pewnością byłby w stanie zorganizować sobie coś we własnym zakresie, a i dj by się znalazł :). Może warto jeszcze poszukać jakiejś alternatywy, która mogłaby zaoferować coś innego i załóżmy zastanowić się do końca tego miesiąca.

Przy okazji o swojej obecności poinformuję dopiero koło listopada.

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:44 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Oferta jest ostateczna, bo ośrodek jest już zaklepany. Żaden ośrodek organizujący Sylwestra nie pozwoli na organizację u nich czegoś na własną rękę, oni chcą zarobić, a wynająć salę to też spory koszt w czasie Sylwka. A jednak chipsy i paluszki na taką imprezę się nie nadają i nie damy rady gdzieś czegoś ciepłego ugotować, a na tyle godzin zabawy i picia nie możemy obyć się bez tego :)

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Impreza bez shepard-dance, śpiewania "dovahkiiin, dovahkiin!" i pląsów pijanych nimf do tęsknej nuty z DA? 150 gości z całego ośrodka... A jak tam będą ... KURACJUSZE I DISCO POLO???
Brrr...
W Murzasichlach mieliśmy przecież swoją salę.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:49 
Status Widmo

Vadi, salę tak, ale resztę mieliśmy organizowane przez ośrodek. A kuracjuszy tam nie będzie, ale będzie cała orkiestra z zespołem, więc będzie do czego tańczyć xD Tutaj bez obaw.

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wiesz Mordin, orkiestra - dobrze. Ale jaki ma repertuar? Bo jeśli rocka, to ok, można potańczyć. Ale jak to będzie coś w guście disco polo lub kawałków typowo "walcowych", to ja jednak dziękuję - postoję. Na bal w graniakach i kieckach nie pisałam się jeszcze jako żyję i raczej preferencji na starość nie zmienię.

Obrazek

PostNapisane: 05 wrz 2013, 20:00 
Status Widmo

Vadi, repertuar na pewno ma zróżnicowany jak to bywa na tego typu imprezach. Co do galowych strojów, nie są obowiązkowe, ale wypada wyglądać w miarę elegancko, nie wparować w podkoszulku. Co do balów, jak ludzie popiją to nigdy to nie będzie sztywna impreza :P

PostNapisane: 05 wrz 2013, 20:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Vadi mam ju dwa marzenia na kolejny zlot - zobaczyć zefiego tańczącego małżonką oraz Ciebie w kiecce :p

PostNapisane: 05 wrz 2013, 20:08 
Casual
Casual

Gra w: World of Tanks
Mordin napisał(a):
W naszym pawilonie nie ma możliwości zorganizowania Sylwestra, to na pewno odpada. Nie ma tam miejsca. Po za tym byśmy musieli wtedy płacić za wynajęcie i katering, to by nas drożej wyniosło. Jest tylko salka na te nasze prelekcje i konkursy. Bal Sylwestrowy będzie na wielkiej sali, jest to impreza na co najmniej 150 osób. Nasza grupa będzie miała swój kąt i stół, więc za bardzo nie musimy się mieszać z resztą gości (zresztą to jest tylko jedna noc i nie róbmy z siebie też dzikusów). Stroje oczywiście obowiązują galowe lub pół - galowe, jakaś koszula i ciemne spodnie jeśli ktoś nie trawi garniturów :P

Jak już mówiłem i tak dostaliśmy świetną ofertę w tym okresie z dwudaniowym obiadem, imprezą przy muzyce, ogniskiem z pieczeniem kiełbasek oraz kuligiem, nie wspominając o całym balu. Jeśli ktoś chcę pokój z pełnym węzłem sanitarnym zgłasza mi to wcześniej i oczywiście liczy się z większymi kosztami pobytu. Pełne wyżywienie załatwia sobie już na miejscu we własnym zakresie, w tamtejszej restauracji (śniadanie i kolacja to koszt około 40 zł łącznie). Reszta śniadanie i kolację kombinuję sobie w pobliskim sklepie :)

Wiesz mi osobiście akurat na samej sali i balu nie zależy, jadę po to, żeby zobaczyć się z wami i impreza przy muzyce z laptopa na korytarzu, z chipsami, paluszkami i zimnym piwem (czy co kto tam lubi) też była by super :). Więc technicznie nie pisałem o organizowaniu alternatywy sensu stricte tylko zwyczajnie o nie braniu udziału w imprezie ośrodka i wydurnianiu się we własnym gronie w naszym skrzydle. Jak będziemy zresztą i tak co noc robić :).
Więc jakbyśmy przeszli na standard wyżej to i tak podobna cena wyjdzie za 7 dni, więc dla nich zysk ten sam, a my nie będziemy musieli martwić się o postronnych sztywniaków.
Łączenie nas z innymi, no to mi jakoś nie podchodzi, chyba z założenia jestem zbyt hermetycznym alienem :) jeżeli idzie o nie-nerdów.

O strojach galowych to możecie tylko pomarzyć. Ja się dopiero dam ubrać w coś takiego na swój pogrzeb :P o ile ktoś mnie kapłanem spacyfikuje, bo jak nie to zmierzam gryźć :P

PostNapisane: 05 wrz 2013, 20:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sev... następny... Dobrze, zrobimy deal. Ja w kiecce, a ktoś na ochotnika ze strzałą w kolanie... Nie chcę pokazywać palcem, kto ;)
Ale o repertuar przebojów na sylwka to się serio pytam. Bo głupio byłoby zapłacić za bal, na którym będę wpychać watę do uszu...

Aesdilven napisał(a):
Łączenie nas z innymi, no to mi jakoś nie podchodzi, chyba z założenia jestem zbyt hermetycznym alienem :) jeżeli idzie o nie-nerdów.

O strojach galowych to możecie tylko pomarzyć. Ja się dopiero dam ubrać w coś takiego na swój pogrzeb :P o ile ktoś mnie kapłanem spacyfikuje, bo jak nie to zmierzam gryźć :P

Otóż to. Wariant czipsy, paluszki, piwo, czyściocha i "korytarzówka" wydaje mi się już bardziej odpowiedni.

Obrazek

PostNapisane: 05 wrz 2013, 20:17 
Status Widmo

Kończąc temat, oferta zostaje jak przedstawiłem. Jeśli ktoś chcę pełne wyżywienie załatwia to sobie we własnym zakresie na miejscu, pokoje z łazienkami zgłasza mi wcześniej i mu załatwiam za dodatkową dopłatą, którą podam w połowie września. Obiad mamy w cenie.
Jedziemy tam głównie na Sylwestra a nie posiadówkę na korytarzu przy chipsach. Na zmianę ośrodka jest już zbyt późno, bo mnie poinformowali, że dzwoniąc we wrześniu już by nie było miejsc. W innych ośrodkach jest podobnie.
Stroje galowe jak mówiłem nie są obowiązkowe :) Każdy ubiera co mu się żywnie podoba. Na sali będziemy w swoim kącie i przy swoim stole. Na parkiecie z nikim nie trzeba rozmawiać. Orkiestra ma różnoraki repertuar, od rocka po disco polo. Jak na każdej imprezie. Resztę czasu spędzamy w swoim pawilonie, w salce myśliwskiej.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 14 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna strona