Wczytywanie
Teraz jest 19 kwi 2021, 22:00

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 17 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: IV Zlot GameWalk: 27.12-03.01
PostNapisane: 05 wrz 2013, 21:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Mordin, przed pierwszym zlotem w Krakowie była sonda na temat miejsca i było kilka wariantów noclegowych. Myślę, ze to jest dobry pomysł. Bo i teraz jak widzisz wynikają dyskusje nad standardem, czy też zabawą. Wiadomo, że nie da się dogodzić absolutnie wszystkim jednocześnie, ale demokratyczne rozważenie kilku ofert jest jak najbardziej wykonalne.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 05 wrz 2013, 21:36 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Jeżeli zloty to rutyna to bardzo chętnie w takową wpadnę :D

A miałeś Mordin, jeszcze jakieś inne ośrodki na oku, czy tylko na tym jednym się skupiałeś? ;>

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 05 wrz 2013, 21:37 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Vadi, uwierz, że nie jest. Z Krakowem ledwo zdążyłem coś zamówić dla nas w okresie wakacyjnym, bo decyzja o końcu głosowania była odkładana. Jak ja już w czerwcu załatwiałem ośrodek na zimowy zlot.
Przedstawiam ofertę i każdy ma okazję do decyzji. Przy sondach ktoś zagłosuję na coś innego, co wygra to i tak nie pojedzie i jeszcze będzie miał jakieś "ale".

Assgard vas Neema, miałem, ale ceny odstraszały, brak wolnych miejsc lub warunki nie najlepsze. Zawsze wybieram najbardziej optymalną opcję :) A obdzwoniłem z 15 ośrodków w różnych częściach Polski.

PostNapisane: 05 wrz 2013, 21:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

To letni zlot będzie w górach. A by sprawiedliwości stało się zadość to zlot będzie na zachodzie lub wschodzie Polski?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 05 wrz 2013, 21:44 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Shartan, no to jeszcze za wcześnie by decydować, ale może okolice Wisły. Nic jeszcze nie jest przesądzone, w styczniu dopiero będę rozglądać się za ośrodkiem konkretnym. Teraz do mnie spływają propozycję.

PostNapisane: 06 wrz 2013, 06:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Jeśli Mordin chcesz to mogę obskoczyć ośrodki wkoło Wieżycy i sprawdzić jeszcze ewentualne możliwości : )

Mi i tak to równo, po prostu muszę być, cena nie gra roli xD

PostNapisane: 06 wrz 2013, 07:02 
Casual
Casual

Gra w: World of Tanks
Muszę się zgodzić, że jest już trochę późno na szukanie zamiennika, ale czemu mimo wszystko nie spróbować. Jak się nie uda to mamy gdzie jechać, jak się uda znaleźć coś lepszego to tylko zysk dla nas. Zwłaszcza jak są chętni żeby to zrobić. :)

Mordin napisał(a):
Shartan, no to jeszcze za wcześnie by decydować, ale może okolice Wisły. Nic jeszcze nie jest przesądzone, w styczniu dopiero będę rozglądać się za ośrodkiem konkretnym. Teraz do mnie spływają propozycję.

Mordin, może właśnie teraz jest już pora żeby zacząć przymierzać się do letniego zlotu? Można założyć do tego odpowiedni wątek i tam przenieść część dyskusji jaka tu się wytworzyła. Dzięki temu będziemy mieli parę miesięcy na skonfrontowanie oczekiwań i pomysłów i na bazie tego wybrać coś na lato spokojnie w okolicach lutego. Wiem że wszystkim nie dogodzimy, ale skoro mamy mieć z tego radochę, to uważam że tego typu dyskusja jest nam potrzebna, bo będziemy mogli razem ustalić jakiś kompromis.
Można założyć, że do początku stycznia zamykamy dyskusję, odpalamy głosowanie, ankietę itp. i do połowy\końca stycznia zamykamy głosowanie, wyciągamy wnioski z wyników i w lutym można spokojnie przystąpić do zamawiania czegoś na lato.

Co do U Zbójnika to nie tylko 1-2 osoby marudziły. 1-2 osoby wyraźnie i stanowczo zjechały to miejsce :) jako największy przekręt w historii do robienia ludzi w konia. Niezadowolonych było więcej. Aczkolwiek żeby oddać sprawiedliwość temu miejscu, praktycznie cały dom włącznie z salą był tylko do naszej dyspozycji i to było fajne. Jak kogoś interesuje moja opinia, to obszerne narzekanie :) jest w wątku z wrażeń z zimowego zlotu 2012/2013.

Ostatnio edytowano 06 wrz 2013, 09:01 przez Aesdilven, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 06 wrz 2013, 08:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Moim zdaniem "Zbójnik" był dobry pomimo wszelkich wad właśnie dlatego, że mieliśmy tam dużo swobody. Dla mnie akurat to liczy się najbardziej, bo przecież zlotowicze mają czasami niekonwencjonalne pomysły. A teraz wszystko zapowiada się też ślicznie z wyjątkiem balu. I nie byłoby problemu, gdyby nie to, że jednak nie tak małą część ceny stanowi sam sylwester.
Aes dobrze gada. Polać mu!

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 06 wrz 2013, 09:17 
Casual
Casual

Gra w: World of Tanks
No dla mnie te wady były jednak dyskwalifikujące, ale co nam szkodzi poszukać czegoś co utrzyma zalety a wyeliminuje wady?

I tu zgadzam się z tobą. Zresztą jak pisałem wcześniej dla mnie ważne jest spotkanie z wami i to mój główny cel wyprawy. Sylwester to taki miły dodatek i kolejny pretekst do napicia się (jak byśmy w ogóle potrzebowali pretekstów ale co tam :P) i ewentualnych przebieranek. Z resztą wydaje mi się większość z nas w podobny sposób patrzy na to tygodniowe wspólne balowanie. :)

PostNapisane: 06 wrz 2013, 10:05 
N7 Slayer

Gra w: Dragon Age, Mass Efect, SWTOR,
Ja tak sobie czytam i nadal nie rozumiem dokąd prowadzi ta dyskusja. Myślałem że mamy omawiać sprawy tegorocznego zlotu zimowego, a nie wspominać zeszłoroczny. Jednak skoro już jesteśmy przy tym temacie to powiem tylko że wszelkie wady ośrodka zostały przyćmione przez kapitalnych ludzi i świetną atmosferę. Z tego pobytu pamiętam tylko że była kupa zabawy, mnóstwo śmiechu i ogromny żal że trzeba wyjeżdżać. Takie są moje wymagania na kolejne zloty i nie obchodzi mnie gdzie będę mieszkał chodź by w barakach.

Natomiast stwierdzenie "Mordin znajdź coś lepszego" jest trochę nie fair w wobec niego. Mordin zgłosił się na ochotnika sam dzwonił i szukał najlepszej opcji jaką mógł zaleźć, oczywiście ze pewnie można znaleźć coś lepszego, ale chyba nie oto chodzi by jedna osoba siedziała i szukała trzy miesiące miejsca które spełnia wymagania wszystkich chętnych. Każdy z nas może przecież poświęcić kilka minut, znaleźć coś dobrego i podesłać Mordinowi do oceny. I nie mówię to o dzwonieniu do konkretnych miejsc tylko można podpytać znajomych, dać zapytanie na jakimś forum itp. To nie jest takie trudne wystarczy chcieć: http://czarroztocza.com/index.php?lang=pl

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 17 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Następna strona