Wczytywanie
Teraz jest 19 kwi 2021, 22:33

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 18 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: IV Zlot GameWalk: 27.12-03.01
PostNapisane: 06 wrz 2013, 10:57 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Vadi, nigdy nie będzie dwóch takich samych imprez. W jednym mailiśmy salę dla siebie w drugim nie. Chcę nadmienić, że szukam ośrodków takich gdzie udostępniają nam salę za darmo, bo gdybyśmy mieli wynajmować na tyle godzin salę codziennie na czas prelekcji to cena by była dwa razy większa za zlot. A o tym każdy zapomina. W każdym zlocie zimowym Sylwester jest wliczony w cenę. W Murzasichle jak i tutaj nie jest to duża część ceny i tak zważając na czas i miejsce spotkania.

Aes, dyskusja na temat zamiany ośrodka się zakończyła, na to jest za późno. Gdzie już jest zaczęte zbieranie pieniędzy. Jeśli Ci te warunki nie odpowiadają po prostu nie jedź. I tak dzwoniłem tam w Twojej sprawie, by Ci załatwić pokój z łazienką i jest załatwiony. Pełne wyżywienie masz na miejscu jeśli tylko chcesz, więc ja już problemu żadnego nie widzę, co chciałeś to masz :)

I nigdy nie był tworzony temat zlotu letniego jeśli nie skończył się zimowy. Nie ma co ludziom mieszać w głowie, każdy się skupia na najbliższym zlocie, a nie tym za rok. Tak było od ponad roku i tak będzie dalej. Sond i dyskusji też nie będzie na takie tematy, bo z tego nic nie wychodzi, a tylko czas się przedłuża. A organizacja tego zaplecza technicznego i zbierania pieniędzy nie trwa dwa miesiące, więc każdy tydzień jest ważny i nie widzę sensu marnowania go na dyskusję o niczym,bo każdy będzie swoje gadać. To już któryś zlot z kolei, który organizuję z podanym gotowym miejscem i jeszcze nikt nie narzekał, że źle się bawił.
Po za tym każdy z Was może mi podsyłać propozycję miejsc czy konkretnych ośrodków. Ja tam będę dzwonić i się dowiadywać o warunki proponowane dla grup. Jak to robią ludzie do tej pory i nie potrzebują zaśmiecać forum tematami.

Mam nadzieję, że to koniec offtopa. To jest miejsce na temat zlotu zimowego, z propozycją z pierwszego postu tego tematu :)

PostNapisane: 06 wrz 2013, 11:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Mordin napisał(a):
Vadi, można, ale ze zgodą rodziców :P
Co do dzielenia pobytu - jak na razie jeszcze nic nie wiadomo. Ale we wrześniu już podam info czy będzie można wpaść na krócej, ale podejrzewam, że nie będzie problemu jak w tamtym roku.

A co słychać w tej sprawie?

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 06 wrz 2013, 11:04 
Status Widmo

Vadi, do końca tego tygodnia dam obszerniejsze info odnośnie pobytu, łazienek w pokojach i innych spraw.

PostNapisane: 06 wrz 2013, 11:39 
Casual
Casual

Gra w: World of Tanks
Mordin napisał(a):
I nigdy nie był tworzony temat zlotu letniego jeśli nie skończył się zimowy. Nie ma co ludziom mieszać w głowie, każdy się skupia na najbliższym zlocie, a nie tym za rok. Tak było od ponad roku i tak będzie dalej. Sond i dyskusji też nie będzie na takie tematy, bo z tego nic nie wychodzi, a tylko czas się przedłuża. A organizacja tego zaplecza technicznego i zbierania pieniędzy nie trwa dwa miesiące, więc każdy tydzień jest ważny i nie widzę sensu marnowania go na dyskusję o niczym,bo każdy będzie swoje gadać. To już któryś zlot z kolei, który organizuję z podanym gotowym miejscem i jeszcze nikt nie narzekał, że źle się bawił.
Po za tym każdy z Was może mi podsyłać propozycję miejsc czy konkretnych ośrodków. Ja tam będę dzwonić i się dowiadywać o warunki proponowane dla grup. Jak to robią ludzie do tej pory i nie potrzebują zaśmiecać forum tematami.

Mam nadzieję, że to koniec offtopa. To jest miejsce na temat zlotu zimowego, z propozycją z pierwszego postu tego tematu :)

Ok to już faktycznie kończąc dyskusję w tym wątku, dalej podtrzymuje opcję stworzenia oddzielnego na tego typu rozmowy, jak widać moim zdaniem jest taka potrzeba, czego dowodzi powyższa dyskusja :). Po prostu uważam, że skoro zloty to dobro wspólne, to trzeba na ten temat dyskutować, zgłaszać własne pomysły, sugestie uwagi. I nigdy takiej dyskusji nie uznam za pozbawioną sensu. Zaproponowałem to zaś tak wcześnie, żeby potem nikt nie mówił, że za mało czasu zostało.

Alpha – nigdy nikt nie pisał tutaj żeby Mordin szukał czegoś lepszego na ten zlot. Sugerowałem tylko, że skoro Aharo jest gotów w okolicy wybadać grunt, to może warto skorzystać z jego uprzejmości. Ewentualnie tylko zaproponowałem odpuszczenie sobie balu ośrodkowego i zamknięcie się w naszym gronie w naszym skrzydle (razem ze stosowną korektą ceny w dół wtedy).
Całą reszta dotyczyła sugestii co można zrobić na przyszłość.

Mordin napisał(a):
Aes, dyskusja na temat zamiany ośrodka się zakończyła, na to jest za późno. Gdzie już jest zaczęte zbieranie pieniędzy. Jeśli Ci te warunki nie odpowiadają po prostu nie jedź. I tak dzwoniłem tam w Twojej sprawie, by Ci załatwić pokój z łazienką i jest załatwiony. Pełne wyżywienie masz na miejscu jeśli tylko chcesz, więc ja już problemu żadnego nie widzę, co chciałeś to masz :)

Tu już się wypowiedziałem, że lepszy pokój mi wystarczy, z jedzeniem sobie poradzę.

PostNapisane: 06 wrz 2013, 11:53 
Status Widmo

Aes, jak już mówiłem. Temat dyskusji na ten temat został zamknięty. I bez urazy, ale po za Tobą i Vadi nikt takiej chęci nie wyraża i na kilkadziesiąt osób, które jeżdżą na zloty nie będę dla kilku osób dezorganizować wszystkiego. Nie zapominajcie, że to nie jest koncert życzeń i każdy dostosowuje się do tego co jest, bo nie dogodzi się wszystkim, a z takich dyskusji i tak nic nie wynika. Jeden chce jechać w góry, inny nad morze etc. Jest konkretna propozycja i albo jesteś nią zainteresowany i chcesz się z ludźmi spotkać, albo nie. Jakoś każdy na letni zlot przyjechał na gotową ofertę i nie narzekał.
Masz jakieś ciekawe propozycję, co do letniego zlotu gdzie miały się odbyć to podeślij mi na PW. To nie jest miejsce na to, ani osobny temat, gdzie jeszcze zimowy zlot się nie skończył.
Tutaj możesz przedstawiać propozycję atrakcji na zimowy zlot :)

I nie spamujmy tutaj więcej, bo to nowym utrudnia odnalezienie się w temacie. A i starych wyjadaczy też drażni, że przez kilka stron jest i tak gadka o niczym.

PostNapisane: 06 wrz 2013, 11:59 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: W oczekiwaniu na AC3, AC4, DA2, W3
Propozycje można podsyłać Mordinowi, a on będzie je rozpatrywał. Jak dla mnie, tyle wystarcza.

Potem następuje wybór i wszyscy są w czarnej dupie, postawieni przed wybraną opcją. I jest sprawiedliwie :D
Dyskusje będą, imo, prowadziły tylko do nieporozumień i sprzeczek.

Uszanujmy to, co czołowy Salarianin, dla nas, robi charytatywnie :P

"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć"

III Zlot GameWalk ID: Imperator Orzammaru

PostNapisane: 06 wrz 2013, 12:32 
Casual
Casual

Gra w: World of Tanks
Nigdy nie urażę się tylko z tego powodu, że ktoś ze mną rozmawia i ma inne zdanie od mojego :).
Tyle, że tego nie będziesz wiedział, do czasu aż nie otworzysz wątku i nie sprawdzisz. To że akurat tylko ja i Vadi głośno dyskutujemy, nie znaczy, że tylko my tego chcemy. Poza tym, poprawcie mnie jak się mylę, ale fora chyba powstały jako panele do dyskusji. I z każdej dyskusji coś wynika. Zbieramy wtedy opinie, sugestie, czy zwyczajnie oczekiwania ludzi. Rozumiem, że na twojej głowie jako organizatora spoczywa większość pracy związanej z organizacją zlotów i doceniam to, że w ogóle ci się chce :), ale nie daje ci to prawa do autorytarnego decydowania o wszystkim. Zlot jest dla nas wszystkich i jeżeli ktoś chce dodać coś od siebie to ma do tego prawo. I jak już pisałem tu wielokrotnie: tak wiem że wszystkim nie dogodzimy i osiągnięcie konsensusu trwa, ale to nie znaczy, że mamy rezygnować z możliwości wypowiadania się. Zwłaszcza że za pobyt płacimy. Ja jak za coś mam zapłacić, to chce żeby przynajmniej w większości odpowiadało to moim oczekiwaniom. Jak będę w mniejszości to się dostosuję albo zrezygnuję, ale nie pozwolę sobie zabrać prawa do swobody wypowiedzi.
Chyba że ktoś zapłaci za mnie, wtedy przyjmę wszystko jak leci. ;)

Ok. Faktycznie odeszliśmy od tematu wątku (ale jak zwróciłem nie ma innego żeby takie kwestie poruszyć) więc już faktycznie EOT. Do sprawy wrócimy jeszcze a propos organizowania zlotu letniego.

P.S. Elfu wiesz tak to było za komuny, teraz zaś mamy demokrację.

PostNapisane: 06 wrz 2013, 12:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bądźmy rozsądni. Mordin organizuje nam Zloty i wybory jakich dokonuje są oparte na rzetelnych poszukiwaniach. Sprawiedliwości musi stać się zadość, i jako że dwa Zloty były na południu, teraz dwa są na północy. Kiedy biuro podróży przygotowuje ofertę to nie ma demokracji. Traktujcie to w ten sam sposób. Jeżeli oferta odpowiada - jadę, jeżeli nie - nie jadę. To nie jest koncert życzeń, tylko oferta sylwestrowa. Okażmy odrobinę szacunku do cudzej pracy i darujmy sobie marudzenie.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 06 wrz 2013, 12:36 
Status Widmo

Aesdilven, w organizowaniu zlotu nie ma takowej. Ja za to odpowiadam. Demokrację mamy w systemie politycznym, a nie w organizowaniu wycieczki. Każdy zna propozycję, nic nie jest zatajane i masz jak w demokracji wolną wolę, by jechać lub nie jechać. W ofercie masz wyszczególnione za co płacisz i albo Ci to odpowiada, albo nie. Temat jest skończony.

Dziś wieczorem lub najdalej jutro podane zostaną dokładniejsze informacje odnośnie zlotu zimowego, to tak kończąc te wszystkie dyskusje. I do 30 listopada każdy ma czas do decyzji czy mu to odpowiada czy nie :)

PostNapisane: 06 wrz 2013, 13:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Kepason napisał(a):
Sprawiedliwości musi stać się zadość, i jako że dwa Zloty były na południu, teraz dwa są na północy. Kiedy biuro podróży przygotowuje ofertę to nie ma demokracji.

Przepraszam, ale dzielenie południe/północ po ilości, to już jest dziwne. Osobiście z chęcią latem wybrałabym się nad morze, czy (tak jak było) nad jezioro, nie muszę mieć zlotu pod nosem w górach. ;) A co do organizacji, to uwierzcie mi, że doceniam pracę, bo nawet głupie przyszykowanie sprzętu np. na konkurs łuczniczy też trochę kosztowało czasu i pracy, i pieniędzy.

Skoro to jest wątek do zgłaszania propozycji, to poruszę ten temat. Zapominając na razie o balu i samym sylwestrze oraz imprezach ośrodkowych, to czy planujemy coś we własnym zakresie?
W Lidzbarku kilka osób deklarowało chęć zrobienia np. LARPA. Więc jeśli nadal są chętni, to chyba odpowiedni czas, żeby się także już teraz zacząć umawiać.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 18 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona