Wczytywanie
Teraz jest 23 kwi 2021, 01:26

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 19 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: IV Zlot GameWalk: 27.12-03.01
PostNapisane: 06 wrz 2013, 13:59 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Jeśli są chętni możemy coś takiego zorganizować. Ja nigdy w tym nie uczestniczyłem, więc ktoś kompetentny mógłby się tym zająć i zorganizować dodatkową atrakcję na zlocie :) My na pewno też zorganizujemy 1-2 dyskoteki jak się wszystko uda.

Vadi, co do dzielenia liczą się wszyscy, by każdy nie miał daleko za każdym razem na zlot, bo to też ogranicza niektórych wyjazdy.

PostNapisane: 06 wrz 2013, 14:13 
Casual
Casual

Gra w: World of Tanks
Chciałem zakończyć ale widzę, że się da. Więc kontynuując…

Dobra, dobra żartowałem :P Teraz ja akurat w temacie :)

Atrakcje.
Pierwsze pytanie, to jaką mamy tam bazę multimedialną, czyli czy jest Internet, rzutniki itp.? Bo z tego co zrozumiałem, to w naszym skrzydle mamy zapewnioną salę do naszego prywatnego użytku?

Drugie, zakładam że ewentualnie chętni do prowadzenia czegoś zgłaszają się tutaj, żeby nie było, że nagle kilka osób będzie chciało konkurować ze sobą w prowadzaniu prelekcji o wyższości hanarów nad miażdżypaszczmi ;)

LARP fajna rzecz, ale ja bym go zostawił na lato. Bo w zimie może być problem z komfortowym bieganiem po plenerze, a w ośrodku może być ciężko coś klimatycznego zrobić. (przynajmniej tak mi się wydaje bo nigdy żadnego nie próbowałem organizować) No i wtedy więcej czasu będzie na przygotowanie stroju i chętnych.

P.S. Naprawdę nie próbuję nikomu umniejszać tego, że organizuje nam imprezę, po prostu zwyczajnie wierzę, że warto rozmawiać i wręcz alergicznie reaguję na stwierdzenia: „bo tak i już”. Taka moja natura. Jak napisałem jak jestem w mniejszości do albo się dostosowuję albo rezygnuję.

PostNapisane: 06 wrz 2013, 14:19 
Status Widmo

W naszej sali nie ma internetu. To jest potwierdzone już. Rzutnik jeśli pojedzie Vadi może ona zabierze jeśli da radę. Jeśli nie, chłopaki - Amu i Marcin mają spory monitor, na którym bez problemu będzie można coś pokazać.

Chętni do prowadzenia czegoś zgłaszają się tutaj lub mi na PW piszą. Dziś wieczorem razem z szczegółowymi informacjami odnośnie zlotu będzie podana lista gier, które będą na zimowej imprezie. Będzie ich pięć. I każdy będzie mógł sobie coś wybrać, ale proszę mierzyć siły na zamiary i pewność, że się będzie na zlocie i nikogo nie wystawi do wiatru.

PostNapisane: 06 wrz 2013, 14:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Tym razem raczej rzutnika nie wezmę, bo nie wybieram się w podróż samochodem. Jednak za duże koszty :( A na plecach raczej wszystkiego sama nie przytargam ;)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 06 wrz 2013, 14:58 
Casual
Casual

Spoko jeżeli już w coś będę się angażował to dopiero jak będę pewien swojej obecności.
Nie mam w zwyczaju wystawiać ludzi do wiatru.

Vadi może zwyczajnie powinnaś postarać się na przyszłość o więcej goblinów transportowych :P

PostNapisane: 06 wrz 2013, 15:02 
Status Widmo

Obiecane szczegółowe info na temat zlotu zimowego oraz lista gier omawianych na nim…

Ceny wyżywienia: całodzienne – 58 zł, obiad – 23 zł, kolacja – 19 zł, śniadanie – 16 zł.

Cena pokoju dwuosobowego z pełnym węzłem sanitarnym bez wyżywienia w pawilonie C: 70 zł od osoby za dobę.

Cena pokoju 2-3-4- osobowego z umywalką bez wyżywienia w pawilonie A: 25 zł

Koszt pokoju z łazienką i obiadem to 93 zł za osobę i jedną dobę. Plus Sylwester to koło 1000 zł koszt pobytu, my go mamy zmniejszony o połowę. Wiele nie tracąc na tym.

Przypominam, że kosztem łazienek w pokojach i nie tylko jak widzicie mamy obiad dwudaniowy każdego dnia. Łazienek jest na tyle, że kolejek nie będzie. Są bardzo blisko pokoi. Nigdzie nie trzeba biegać po piętrach.

Chęć pobytu w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym zgłaszamy mi wcześniej na PW.

Na miejscu będziemy mieli do dyspozycji czajnik bezprzewodowy, czyli polecam sobie wziąć kubki i łyżeczkę, oraz dla tych co nie kupują śniadań i kolacji to sztućce. Kawę, herbatę i cukier będę miał jakby co w większej ilości tak by każdy z tym się nie woził. W bułki, jogurty, konserwy czy kto co tam woli jadać na kolację i śniadanie będziemy się zaopatrywać w pobliskich sklepach, więc nie trzeba przywozić wałówy.

Zabieramy swój ręcznik ze sobą.

Nie ma internetu w naszym pawilonie A. Wi-Fi jest w okolicach recepcji.

W cenie mamy wliczony kulig, jeśli nie będzie śniegu to będzie zorganizowana przejażdżka wozami drabiniastymi.

Tutaj wiadomość typowo do Vadi: Za Goblina nic nie zapłacisz, przy noclegu jeśli by spał z Tobą, jeśli osobno to połowa ceny i to samo tyczy się obiadów, połówki tylko zapłacisz.

Będzie możliwość przyjechania tylko na kilka dni, ale to tylko w wyjątkowych sytuacjach, gdyż właściciel nie bardzo chcę dzielić ten turnus, który traktowany jest jako całość.

Sam Sylwester będzie wyglądać tak, że będziemy mieli swój większy stół i będziemy siedzieć tylko we własnym gronie, tańce będą na Sali Tanecznej, czyli w osobnym pomieszczeniu.

Grami omawianymi na zimowym zlocie będą:
1. Watch Dogs
2. Wiedźmin 3
3. Assassin's Creed 4
4. The Elder Scrolls
5. Dead Space

Do każdej gry są przypisane dwie prelekcje (po 1 godzinie), dyskusja tematyczna (1 godzina), konkurs (pół godziny). Jeśli ktoś jest chętny przygotować prelekcję lub dyskusję na zlot i jest pewny, że pojedzie niech da mi znać na PW.

Z racji, że Dragon Age i Mass Effect będą miały swoje premiery za spory okres czasu i wałkowaliśmy je przez trzy zloty warto z nich na ten zlot zrezygnować i wziąć coś nowego. Ale bez obaw, powrócą na zlocie letnim.

PostNapisane: 06 wrz 2013, 15:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Jeśli oczywiście mogę coś tutaj powiedzieć, to moim zdaniem 5 gier na zimowy zlot, to nieco za dużo. Nawet na letnim zlocie na 5 gra była trochę niepotrzebna, a tutaj teraz będzie mniej ludzi, więc 4 w zupełności by wystarczyły. Z tej listy tylko średnio mi tutaj pasuje DS. Nawet nie ma takiej społeczności tutaj na forum.

Oczywiście to tylko luźna sugestia i nikomu nie chę wmówić, żeby to wywalić :)

PostNapisane: 06 wrz 2013, 15:25 
Status Widmo

Severan, na letnim było sześć, dlatego i tak zmniejszyłem do 5 gier, a dając cztery będzie za dużo luk w harmonogramie, a przerwy po pół dnia jednak nie mogą być. Star Wars też nie był z naszej społeczności, a co do Dead Space jest parę osób, które jadą na zlot i są chętne przygotować całe zaplecze pod tą grę i muszę też na to patrzeć, kto jedzie i co jest gotowy przygotować :) Sam grałem w tą grę i fabuła jest warta przedstawienia szerszemu gronu, kto jej nie zna :)

PostNapisane: 06 wrz 2013, 15:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja zajmuję się Dead Space. Myślę, że warto go wrzucić. Taki powiew świeżości.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 06 wrz 2013, 16:17 
Casual
Casual

Modrdin skąd ta cena za pokój z łazienką? Bo w cenniku ośrodka za taki pokój jest 100 zl czyli 50 od osoby powinno być. Więc tu ci podali cenę wyższą niż standardowa co przy zakupie grupowym powinno być raczej na odwrót.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 19 z 24   [ Posty: 239 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna strona