Wczytywanie
Teraz jest 20 kwi 2021, 03:23

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 7   [ Posty: 62 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z IV Zlotu GameWalk (Gamecon)
PostNapisane: 19 lip 2014, 18:16 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Również chciałbym bardzo, ale to bardzo podziękować za wspaniale spędzony czas w gronie wspaniałych osób. Takich dni po prostu nie da się wymazać z pamięci. Zostają one z nami do końca. Mimo, iż był to mój pierwszy zlot wiem, że na następnym pojawię się na pewno. Niezapomniane "koła obfitości", emocjonujące pojedynki w dwa ognie, po których mam "niezłe pamiątki" :D, wieczorne panele dyskusyjne pod dyktandem wody ognistej - to tylko kropla w morzu, gdyż wydarzeń wartych odnotowania jest o wiele, wiele więcej.

Chciałbym jeszcze podziękować moim współlokatorom za to, iż potrafili ze mną wytrzymać :D (jeśli będziecie to czytać, sorry za późne powroty do domu, budzenie Was i pytania. czy śpicie :D), a także sąsiadom za ścianą, którzy od samego rana dbali o "odpowiednie nawodnienie organizmu" człowieka. Podziękowania dla całego Raportu, Grzegorza oraz Piotrka (mam nadzieje, że do następnego zlotu będziesz już znał mój nick na pamięć :D) za liczne odwiedziny, po których formowały się wspomniane już przez Stealler'a "koła obfitości".

Nie mogę również zapomnieć o podziękowaniach dla całego Orzammaru - zajebiście było Was wszystkich poznać. W szczególności nie da się zapomnieć dyskusji, która nie miała końca i ciągnęła się aż po świt :D

No i oczywiście podziękować należy organizatorom zakończonego zlotu - wiem, że następny zlot będzie również tak samo zajebisty (albo jeszcze lepszy) jak poprzedni.

Po powrocie do domu poczuć można pewną pustkę. Przez te 7 dni człowiek cholernie przywiązał się do ludzi, którzy przez ten okres otaczali go na co dzień. No nic - powrót do zwykłej codzienności. Liczę jednak na to, że spotkamy się nie za rok, a jeszcze wcześniej.

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za te 7 niesamowitych dni. Takich ludzi jak Wy nie poznaje się często. Do zobaczenia na następnym spotkaniu!

PS. Daro - mam nadzieję, że w czwartek smakowała Tobie "biała czereśnia" o mocy 4%? :D

Jeżeli nie wiesz do jakiego portu płyniesz to pamiętaj, że żaden wiatr nie będzie Twoim przyjacielem...

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 19 lip 2014, 18:39 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 1-3, Crysis1-3, Gears of war 1-4, Stalker 1, Red Faction Gurila, MORTAL KOMBAT
Cytuj:
W końcu można spokojnie do kompa zasiąść

w tym momencie mam juz za sobą 25 rozegranych gier w lolu

PostNapisane: 19 lip 2014, 19:20 
Volus Mercenary

Gra w: RPG (wszelkie, wręcz nałogowo)
Niech będzie pochwalony Zagus Ch...

Wow, to był szalony tydzień, który zdecydowanie zbyt szybko upłynął. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogłem spotkać osoby, które widziałem na poprzednich czy to zlotach, czy to imprezach towarzyskich. Miło też było zapoznać się z całkiem nowymi osobistościami. Musimy się częściej spotykać! Nie jestem w stanie słowami wyrazić wdzięczność roelce, która ponad dwa lata temu zainicjowała cały mechanizm zlotowy. Chwała jej za to!

Powiedzmy sobie szczerze, mimo że impreza nosi miano konwentu, absolutnie nim nie jest. Nie chodzi tu o merytoryczne aspekty, a o suto zakrapiane spotkanie ze znajomymi. Czy to źle? Nie, nie żałuję ani sekundy spędzonej z bandą szalonych indywiduów!

Piotruś!

Osobny akapit należy poświęcić całonocnej sesji Warhammera. J.R.R. Tolkien miał swoją Drużynę Pierścienia, AdDur może się pochwalić Drużyną Chochli. Chwała niezrównanym (niezrównoważonym?) Dupogromcom! AdDurze, szacunek za ogarnięcie naszej hołoty; hołoto, dzięki za kilkugodzinne stymulowanie mięśni brzucha śmiechem xD. Na następnym wspólnym spotkaniu trzeba będzie kontynuować przygodę, nie wywiniesz się Ad.

Orzammar, szczeniaki Samotnych Wilków, pisklęta z Gniazda Zyyphosów, powiewający Wisielcy, Raport Chlacza - wieczory z Waszymi grupkami są nie do zapomnienia (za wyjątkiem zaników pamięci :P).

Oddzielne podziękowania należą się mojemu dwudomkowi. Kim Wy ***** jesteście?! Dzięki za wspólne planowanie imprezy, podwózki, jajeczka i szpinaczek Bartusia, niezwykle celny cios Eweliny, wiecznie pełną lodówkę alkoholu i znoszenie mych porannych powrotów do domu (wiem, wiem - mściliście się z rana, gdy wstawaliście :P).

Piotruś!

Niestety nie jestem w stanie wszystkiego pozytywnie ocenić. Mam wrażenie, że z roku na rok są coraz gorsze warunku bytu. Obsługa, oprócz Marlboro Guy, była wyjątkowo nieprzyjemna. Domki były niczym stół Durczoka: wszędzie pajęczyny, robactwo, mrówki wyłaniające się ze zlewu, kurz, dwudziestka dostała wraz z garnkami resztki od poprzednich lokatorów. Sporą niewygodą była ciasnota - nawet wspomniany stół Durczoka miał większą powierzchnię niż wolna przestrzeń naszych domków. Dobrze, że zlot odbył się w letnim okresie bezburzowym: przynajmniej można było wyjść na świeże powietrze. Wyżywienie też wołało o pomstę do nieba - porcje obiadów jak dla przedszkolaków i ciągle pusty szwedzki stół na kolacje (nie chcesz chleba - nie jedz; chcesz chleb - nie ma). Jednym słowem: farsa. Żonglowanie terminami atrakcji z praktycznie zerowym przepływem informacji o zmianiach utrudniało zaplanowanie sobie dnia (Klakier, gdyby Twoja prelekcja była o czasie, z chęcią bym ją wysłuchał. A takto będę Ci suszył głowę o jej przedstawienie, gdy się zobaczymy następnym razem ;)). Problemy z zamkniętą salą prelekcyjną, gdy tam powinny odbywać się atrakcje też niezbyt dobrze świadczy o zlocie. Chyba jedynym plusem była cena za nocleg i krajobrazy. Całe szczęście nie przyjechałem tu dla atrakcji, a dla ludzi - w przeciwnym wypadku byłbym mocno zirytowany.

Piotruś!

Prawie wszystkim z Was dziękuję za wspaniałą tygodniową imprezę! Do zobaczenia jak najszybciej i do usłyszenia na TS-ie jeszcze szybciej :).

PS.
Waber, następnym razem przyjedźcie na dłużej niż weekend :).

PPS.
Dzielcie się zdjęciami, zwłaszcza z Pippi Drassilanką :D.

PPPS.
Moje włosy przesyłają osobne pozdrowienia dla Elizy i Kamili.

PPPPS.
Piotruś!

PPPPPS.
A z prelekcji najbardziej zapamiętałem burdel Julii i Protagonisty xD.

PPPPPPS.
Vadi, przygotuj sobie poduszkę; mam nadzieję na szachowy rewanż :].

PPPPPPPS.
Chochla Pany!

To chyba tyle.
Pozdrawiam,
Drassil, Mistrz Chochli.

Obrazek

PostNapisane: 19 lip 2014, 20:03 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek zdjęcia ze zlotu proszę o wrzucenie spakowanych paczek na serwery i udostępnienie linków, jeśli jest to mała ilość to wysłanie mi na maila, ja udostępnię to reszcie.
Szczególnie liczę na szybkie zgranie fotek Raportu Gracza :P

PostNapisane: 19 lip 2014, 20:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Mordin - zdjęcia ogarnę jutro.
Zag - rewanż masz jak w banku :D Nawet nie jedną partyjkę, a zamiast poduszki zabiorę chyba następne tomy GoT-a :P Co do domków... u nas nie było nic oprócz pająków, pewnie wszystko pouciekało jak nas zobaczyło, a miejsce sobie sami wygospodarowaliśmy robiąc małe przemeblowanie (co z tego że zabronione ^^). Tylko zgoda - jedzonka stanowczo za mało.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 19 lip 2014, 21:15 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, The Old Republic, Neverwinter Nights, Deus Ex: Human Revolution,
Centrum Szkoleniowe Cerberusa, jak przekonaliśmy się w przeddzień wyjazdu. Cieszcie się, że pod prysznicem nie było wieżyczek. ;)

Co zaś się tyczy samego zlotu - odpocząłem jak diabli. Po raz kolejny okazało się, że Wasz pokładowy abstynent może się czuć dobrze w Waszym towarzystwie niezależnie od jego stanu trzeźwości (acz z umiarem, kochani, z umiarem :)) .
Zasługi zlotowe jednakże trudno zliczyć.

Wszyscy wybawcy, którzy pomogli mi się jakoś dowlec na szczyt - dało mi to sporo satysfakcji - niby pierdółka, a wygląda na to, że w pewnych kwestiach przełomowa.
Dzięki Wam serdeczne, nawet nie wiecie jak było to dla mnie ważne. ^^

Grupo sesjowa, chociaż odszedłem od stołu wcześniej, to NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ! B) Sprawienie, że życie Waszych postaci okazało się nieco bardziej skomplikowane uważam za osobisty sukces! Mam nadzieję, że przy następnej okazji spotkamy się przy dłuższej historii, w której nie spopielimy okolicznej ludności... chociaż w sumie.... ]:->

Poza tym chylę czoła przed Orzammarem, bo ta ekipa to źródło niewyczerpanych inspiracji słownych, a ich mądrości powinny zostać spisane na kamiennych tablicach i zachowane dla potomnych. Historię o odbijaniu flagi słyszałem od Imperatora cztery razy i za każdym razem bawiła tak samo! Gdyby wszyscy ludzie upijali się do formy równie pozytywnej co wy, świat byłby dużo szczęśliwszym miejscem. Może tylko na wszelki wypadek czyńcie to z dala od betonowych słupków. ;)

Na zakończenie - tradycyjne podziękowania dla Mordina - za to, że ciągle Ci się chce i dzięki temu nasza zbieranina może spotykać się przynajmniej raz w roku. :D

To tyle ode mnie - bohaterów wydarzeń zlotowych było znacznie więcej, ale to już inna historia. ;)

"I was born as I am, an outsider amongst my kind. Why? I do not know."

PostNapisane: 20 lip 2014, 15:21 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Cytuj:
Niestety nie jestem w stanie wszystkiego pozytywnie ocenić. Mam wrażenie, że z roku na rok są coraz gorsze warunku bytu.

A to tutaj nie mogę się zgodzić - nie wiem w jakim hotelu mieszkałeś rok temu, ale u nas te lidzbarskie domki były w strasznym stanie :D te prysznice z obleśnymi zasłonkami, osy wdzierające się do domków, wszechobecne błoto, no i powierzchnie tych domków też nie były wcale większe niż w Pokrzywnej, choć legenda głosi, że raz zmieściło się tam na karaoke ponad 30 osób :)
A tutaj, mimo że rzeczywiście było trochę niechcianych lokatorów w postaci pająków, a pod domkami opalały się ślimaki, to po a) domki z zewnątrz jak i od wewnątrz były o wiele ładniejsze niż w Lidzbarku, z telewizorami i wypasionym prysznicem, który ogarniałam przez 2 dni :P po b) ładnie wybrukowane alejki - miła odmiana, bo w tamtym roku nie dość, że wieczorem bywały trudności z trafieniem do odpowiedniego domku, to jeszcze przynosiło się do niego tony błota i piachu, po c) ładne boiska do mistrzostw świata w Dwa ognie, gry w siatkówkę, badmintona czy co tam sobie kto wymarzył, po d) różne atrakcje w cenie - niezapomniany park linowy, możliwość starć na wierzchowcach w basenie albo pokonania potwora morskiego w stawie, dopływając do niego niebieskim rowerkiem kręcącym się w prawo :D
Jeśli chodzi o wady, to wiadomo, nie da się tak, żeby wszystko było idealnie - posiłki rzeczywiście pozostawiały wiele do życzenia zarówno pod względem ilości, jak i jakości, obsługa szemrała sobie pod nosem, no i jak dla mnie i jeszcze kilku osób, brak stołu pingpongowego, hihi :D ale ogólnie, moim zdaniem, ilość zalet przebijała ilość wad i ogólne warunki bytowe były tu o niebo lepsze niż w Lidzbarku ;)

PostNapisane: 20 lip 2014, 15:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

O, pełna zgoda, Nana. Z tym, że wcale nie tęsknię do brukowych alejek, po których zapewne zostanie mi pamiątka na łokciu na długo ;)
Co do obsługi szemrającej po kątach nawet mnie to nie dziwi, bo i z nas dość niesforni lokatorowie byli. Tylko szczytem szczytów było żądanie od pozostałych zapłaty za wyniesiony przypadkowo przez inną osobę klucz. Na szczęście klucz udało się dogonić, bo inaczej coś czuję, że dobra chryja mogłaby powstać na sam koniec :P

Obrazek

PostNapisane: 20 lip 2014, 20:12 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Albo jak chciały żebyś zabrała olej i inne spożywcze produkty Grabie :D

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 20 lip 2014, 20:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nope... Nie zabrała, tylko odwiozła... A myślałam, że nic mnie już nie zdziwi ;)

Obrazek

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 7   [ Posty: 62 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona