Wczytywanie
Teraz jest 21 kwi 2021, 04:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wrażenia z V Zlotu GameWalk (Gamecon)
PostNapisane: 17 lip 2015, 20:28 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Jako że do domostwa swego dotarłam, ogarnęłam siebie i pierwsze pranie, mogę swobodnie zasiąść i stwierdzić, że V zlot uważam za skonsumowany ;)

Było zacnie.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za świetną atmosferę, tym, których nie zdołałam osobiście pożegnać przesyłam wirtualne całusy.
Mam nadzieję, że wszyscy w dobrym zdrowiu i jeszcze liczniejszej ekipie spotkamy się na kolejnym zlocie w lecie 2016r.

Jeszcze raz dzięki Wam za wspólnie spędzony czas :)

Buziaki,
waber

PS. Jeśli ktokolwiek posiada materiał dowodowy w postaci zdjęć lub filmów ze zlotu, bardzo proszę o udostępnienie ich pozostałym uczestnikom (niekoniecznie publicznie na forum) ;)

Obrazek

Tytuł: Re: Wrażenia z V Zlotu GameWalk (Gamecon)
PostNapisane: 17 lip 2015, 22:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, The Old Republic, Neverwinter Nights, Deus Ex: Human Revolution,
Po dotarciu do domu, stwierdzam, że poranny chłodek, który mieliśmy na zlocie byłby teraz mile widziany. ;)

Dziękuję wszystkim za znoszenie moich kuśtykań i posmarkiwań, bo gdzieś tam leżałem przez pierwszą połowę zlotu.

Nie będę dziękował wszystkim imiennie, bo w sumie to kocham Was wszystkich. Nie jest to łatwa miłość, ale to trochę jak z tą "jedyną słuszną" romansową opcją w trzecim Wieśku. ;)
Cierpliwość wynagradza.

No i oczywiście, na koniec...

REDANIA PANY.

Obrazek

A CZY TY SPALIŁEŚ JUŻ WIEDŹMĘ DLA KRÓLA RADOWIDA?

"I was born as I am, an outsider amongst my kind. Why? I do not know."

PostNapisane: 18 lip 2015, 08:32 
Casual
Casual

Gra w: ME, DA, AC
Po odespaniu tak zacnego tygodnia mogę nareszcie napisać, że bardzo dziękuje wszystkim za ten tydzień :D

Mimo, że to dopiero pierwszy poranek po zlocie, to już mi brakuje tak wielu rzeczy.
Ale by za bardzo nie popadać w nostalgię po prostu wielkie dzięki za:
-doborową ekipę (jak co roku dopisała)
-kalambury przy których było tyle śmiechu
-ciekawe dyskusje o Wiedźminie
- wszystkiego rodzaju wspólne gry :D
- czas na plaży i nie tylko
Specjalne podziękowania za możliwość wystąpienia gościnnie w programie "Gotuj z Radowidem"

Już rozwodzić więcej się nie będę, ale mam nadzieję, że jak najszybciej się z wami znów zobaczę.

PostNapisane: 18 lip 2015, 10:32 
Mistrz pada
Mistrz pada

Ja ze swojej strony mogę jedynie dodać, że zlot - piękna sprawa i polecam go dzieciom, kierowcom i krasnoludom w ciąży.
Dzięki wszystkim za wszystko, zwłaszcza Ondzi i Vadi za organizację LARPa, wszystkim obywatelom Redanii za ich oddanie ojczyźnie i Zakładowi Ochrony Środowiska (pamiętajcie by grać dalej). Jedyne czego trochę żałuję to fakt, że nie uczestniczyłem w sesji Warhammera, jednak przeszkodziły mi w tym królewskie obowiązki przy stosie grillu. Wszystkim, którzy przybyli na zlot życzę bezbolesnego powrotu do "normalności", a tym którzy nie byli, by mogli być za rok.

PostNapisane: 18 lip 2015, 10:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Jeszcze połowa drogi do domu przede mną, ale skoro już mam dostęp do sieci, to napiszę "na gorąco" : Wielkie dzięki całemu zacnemu towarzystwu zlotowemu za kolejny niezapomniany tydzień, w którym jak zwykle brakowało tylko czasu na sen :) Reszta wrażeń oraz zdjęcia będą kiedy juz zasiąde do swojego tylko nieco lepszego sprzętu.

PS. Aha - pamiętajcie, niech sobie będzie "Redania pany", ale i tak to kovirscy szpiedzy są najlepsi ]:->

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 18 lip 2015, 12:05 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Wreszcie wyspany od tygodnia :D
Chciałbym wszystkim podziękować za świetną zabawę, zajebistą atmosferę i pomoc.
Jaka ulga gdy nie ma się u siebie chmary komarów xD Ondzi dziękuję za organizację larpa i ożywienie imprezy, Radowidowi i Patrykowi za pichcenie w naszej polowej kuchni.
Szkoda, że tydzień tak szybko minął i musimy wracać do szarej rzeczywistości :P
Ale chętnych ponownego spotkania mogę pocieszyć, że w październiku będzie kolejna okazja w Poznaniu z okazji PGA (16-18.10.2015r), targów growych największych w Polsce. Więcej informacji w następnym tygodniu na fejsie!

PostNapisane: 18 lip 2015, 13:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Naprawdę jest wiele rzeczy, które chciałabym powiedzieć, a na pewno jest jeszcze więcej, które będę pamiętać :) To był mój pierwszy Zlot i już wiem, że na pewno nie ostatni.

Gry i zabawy towarzyskie "graj dalej", prelekcje "bez spoilerów", kalambury, grill-bar Radowida, moja kochana Redania i kochani Redańczycy, którzy sprawili, że ten tydzień był niezapomniany <3 Przede wszystkim dziękuję za Redanię i te "domówki-nie-w-naszym-domku-o-najlepszej-podłodze-do-spania". Mojemu kochanemu pokojowi, zlotowemu-braciszkowi, królowi fał-srogiemu, calusieńkiej Redanii, syrenkom, sierotkom i... graczom, którzy grali w larpie. Za rok też coś skrobniemy :) Słowem wszystkim <3

Polecam dzieciom, kobietom w ciąży i krasnoludom w ciąży spożywczej.

Psyt - redańscy szpiedzy są wszędzie, w Kovirze też! REDANIA PANY!

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 21 lip 2015, 09:18 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Dobra. Ciasteczko wreszcie dorwało się do czegoś na czym da się pisać więc z czystym sumieniem mogę przelać swoje wrażenia w ten oto post. A zatem. Pewnie wiecie jak przestraszone ciasteczko wyglądało gdy przekroczyło bramy tego zacnego ośrodka, gdzie w następnych dniach przelano krew (na szczęście nie naszą). Zabawa była nadzwyczaj STOSowna toteż kładąc się spać każdego przedporanka jarałem się z myślą o następnym dniu jak stosy Novigradu. I chociaż zdarzały się momenty gdzie przypomniałem sobie o mojej nienawiści do ludzi, to i tak było cudownie. Więc nie płaczcie że się skończyło. Śmiejcie się że się wydarzyło.

Jeśli chodzi o podziękowania to jest to zbyt długa lista by wymienić wszystkich imiennie. Ale przede wszystkim:
Podziękowania dla Mordina, za organizację i ustawienie śniadania na 11:00
LARPowiczom za wspólne czochranie, łapanie w Yrden, knucie, spiskowanie i ratowanie elfek.
Adowi za czapkę, którą będę dumnie nosić w Sosnowcu jako znak władzy nad światem i okolicami.
Mojej kochanej Redanii za Kalambury (zwłaszcza za Sagani <3), wspólne wspieranie naszych krajan w wszelakich turniejach, za gry i zabawy towarzyskie itd.
Zakładowi Ochrony Środowiska aka Orzamarowi za ich poświęcenie i oddanie sprawie.
Patrykowi i Radowidowi za Stos Grill, zwłaszcza za Spuściznę Króla Radowida.
Wszystkim którzy chodzili ze mną na plaże o każdej porze nocy i nocy. Noc w noc.
A przede wszystkim Ralusi i Ondzi za to że mnie nie wpierdzieliły od izolatki jak to z Sosnowiczanami mają w zwyczaju tylko przeżyły moją obecność przez cały zlot. (no prawie)

PostNapisane: 21 lip 2015, 21:21 
Casual
Casual

Gra w: TES, The Dark Eye - Memoria, Mass Effect, Dragon Age, Wiedźmin, HOMM, DMC,Disciples
Jak zwykle Julcia ogarnęła bardzo szybko, że wypadałoby się odezwać na forum i skomentować co nieco.
Moje wrażenia niezmiennie pozytywne i nie ma rady... W przyszłym roku też jadę na 100%. Musiałabym umrzeć, zostać wywieziona, bądź ... Co ja pierdzielę, i tak bym przyjechała. Za dobre towarzystwo. Ale wtedy pojęcie zgonu nabrałoby dosłownego znaczenia. >D
Jedyny minus zlotu - pierdyliard komarów. Nie polecam dzieciom, kierowcom, krasnoludom w ciąży i w ogóle nikomu. Tyłek swędział mnie przez najbliższe trzy dni. Suki gryzły, jak nienormalnie i zastanawiam się, czy przypadkiem nie zrobiły z nas chodzącej stołówki. Gdzie był Radowid, gdy trzeba było dawać komary na stos?! W przyszłym roku obowiązkowo zabieramy dezodoranty i zapalniczki bez względu na to, gdzie pojedziemy. Każdy będzie miał swój miotacz płomieni, albo będzie (co bardziej prawdopodobne) zabijać komary ognistym oddechem. Przynieśmy zaszczyt Redanii.
Oczywiście nie może teraz zabraknąć podziękowań. Tak więc :
- Radowi i Patrykowi za piękne stosy pysznego papu z grilla
- Ondzi i Vadi za organizację LARP-a, a jego uczestnikom za genialną i pełną zwrotów akcji zabawę
- Orzammarowi za... bycie Orzammarem >D
- Wszystkim zlotowiczom za to, że są. Mordy wy moje. <3
Widzimy się w Poznaniu i za rok. Kto nie przyjedzie, tego JEB NA STOS. ( A i tak popioły zabierzemy...)

PostNapisane: 23 lip 2015, 13:51 
Casual
Casual

Gra w: Dragon Age, Wiedźmin
Moi Mili i ja chciałam napisać słów kilka podsumowując ostatni zlot. Był to mój trzeci zlot wakacyjny i nie licząc pierwszego, który zawsze będzie pierwszy i wyjątkowy, był to moim zdaniem najlepszy zlot. Domki nie były mikroskopijne, jedzenie było pyszne i było go dużo. Dzięki temu, że śniadania były dopiero na 11 nawet można się było wyspać. Przyjemnie się można było zintegrować i spędzić ze sobą czas przy grach i zabawach towarzyskich. Jedyne czego mi zabrakło to więcej tańcy na dyskotekach i Belgijki.

Świetnie się bawiłam na larpie, choć żałuję,że tak krótko. Mogę Wam już zaradzić tajemnicę dlaczego wszystkich gryzły komary oprócz mnie, rzuciłam na was druidzką klątwę, za moją bezsensowną śmierć ;)

Dziękuję Wam wszystkim za udział, uśmiech, dobry humor i wspólną zabawę na zlocie. A w szczególności chciałam podziękować: Mordinowi za organizację zlotu. Vadi i Ondzi za organizację larpa. Vadi za konkurs łuczniczy (sorry, że spasowałam w tym roku). Patrykowi i Radowidowi za ostatnią wieczerzę i pyszności z grilla, a w szczególności za alkobananki i ser camembert z rukolą- pycha! Zagowi jak zawsze za to samo - jak byś się Zagu nie domyślił za co daj znać napiszę na priv. Dziękuję Redanii za ogólny zaciesz. Sevowi za żarty o rudych. Izie, że mnie wszędzie woziła. Waber za jej niepowtarzalne teksty. Darowi za znaczek.

PS. Nadal jestem na maxa przeziębiona. Czy Wy już czujecie się lepiej?
PPS. Jen na stos!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona