Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 15:13

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 66 z 80   [ Posty: 794 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 80  Następna strona

Gdzie powinnien odbyć się Zlot Fanów ME?
Częstochowa 6%  6%  [ 9 ]
Poznań 19%  19%  [ 27 ]
Kraków 31%  31%  [ 44 ]
Jezioro Otmuchowskie(Opolszczyzna) 6%  6%  [ 9 ]
Inne 37%  37%  [ 53 ]
Liczba głosów : 142
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zlot fanów Mass Effect i Dragon Age
PostNapisane: 28 cze 2012, 16:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
No, ale sale będziemy mieli dalej dostępną ? To chociaż w niej będzie można zostawić torbę z ciuchami i dalej pić, znaczy miałem na myśli konwersacje na temat ME. :D

PostNapisane: 28 cze 2012, 16:51 
Status Widmo

Gra w: AC 1-4, Mass Effect 1-3, Resident Evil 1-6, Silent Hill 1-4
Sale będziemy mieli na 5 godzin tez w niedzielę, więc nie będzie kłopotu.

EDIT:

Piszę już ostatecznie w sprawię noclegu.

1. Jest 9 osób w trzech pokojach 3 osobowych zostających od piątku do niedzieli.
2. Jest 6 osób w dwóch pokojach 3 osobowych zostających od soboty do niedzieli.

Pokój trzy osobowy to koszt 140 zł - czyli koszt na osobę to 46,66 zł. Sześć osób płaci za jeden dzień, a dziewięć płaci łącznie za dwa noclegi 93,32 zł.
Niestety nocleg skoczył o 6 zł w górę dlatego, że nie płacimy za salę konferencyjną, czyli oszczędzamy 300 zł za dwa dni wynajęcia, a ponadto kilka osób pozmieniało wcześniejsze ustalenia i muszą nas umieścić w pokojach trzyosobowych. W końcu za komfort trzeba płacić ;)
Ze wszystkimi i tak na miejscu się rozliczę z fakturą, którą wezmę od hotelu, by każdy miał jasność za co i ile płacił.

Kepason (dwa noclegi od piątku)
Handlarz cieni (dwa noclegi od piątku)
Mordin (dwa noclegi od piątku)
Vadi (jeden nocleg od soboty)
Nana (dwa noclegi od piątku)
ZagDrassil (dwa noclegi od piątku)
ciekawygracz (dwa noclegi od piątku)
Ogichi636 (dwa noclegi od piątku)
LEGION346 (jeden nocleg od soboty)
Kruk (jeden nocleg od soboty)
DarthEagIe + osoba towarzysząca (dwa noclegi od od soboty)
smykulfc (dwa noclegi od piątku)
Zuikaku44 (dwa noclegi od piątku)
Kacper Wilga (jeden nocleg od soboty)

Dane do przelewu:
Bartosz Stadnicki, ul. Powstańców Śląskich 7/12, 49-200 Grodków, ING Bank Śląski
Numer konta: 72 1050 1490 1000 0023 1624 7804
Tytuł przelewu: Płatność za nocleg - nick z forum

Płatność do 10 lipca!

PostNapisane: 29 cze 2012, 19:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Przepraszam, ze się czepiam... ale jakbym nie liczyła to z załączonej listy wynika że 11 osób ma 2 noclegi, a 4 osoby - 1 nocleg. No chyba, że coś się zmieniło już po napisaniu :/ Albo jakiś chochlik drukarski...
Przelew pójdzie jutro :)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 29 cze 2012, 19:45 
Status Widmo

DarthEagIe ma dwa noclegi, ale od soboty :P I chyba dlatego go źle policzyłaś.

PostNapisane: 29 cze 2012, 19:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

No fakt... jakoś nie skojarzyłam, że ktoś może do poniedziałku zostawać :)

A tak btw. wiadomo już co do zwiedzania w Krakowie by pasowało? Tradycyjnie, czy jakieś niestandardowe miejsca?

Obrazek

PostNapisane: 29 cze 2012, 20:01 
Status Widmo

On zamawiał dwa noclegi dla dwóch osób :P Czyli od soboty do niedzieli ;>

Plan zlotu będzie niedługo opublikowany. A w zwiedzaniu miasta jeszcze chyba nie było nic konkretnego uwzględnione.

PostNapisane: 29 cze 2012, 20:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak właśnie myślę czy zwiedzanie raczej "historyczne" - Wawel, podziemia rynku itp, czy coś na sportowo (np. park linowy)?

Obrazek

PostNapisane: 30 cze 2012, 12:48 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Moi drodzy,

mam pewną propozycję w kwestii zwiedzania Krakowa.
Ponieważ, jak widzę, macie różne pomysły na ten etap zlotu, bardzo proszę, aby wszystkie osoby, które zgłosiły uczestnictwo w tej zacnej imprezie, wysłały do mnie na PW swoje propozycje odnośnie tego, jakie miejsca chciałyby odwiedzić, co zobaczyć, czego się dowiedzieć. Chciałabym, żeby czas, który poświęcimy na zwiedzanie, był przyjemny dla wszystkich uczestników, dlatego każdy powinien wypowiedzieć się w tym zakresie.
PW proponuję po to, żebym nie musiała później przeglądać miliona postów w tym i tak mocno rozlazłym wątku, narażając się na pominięcie którejkolwiek z propozycji.

Na przesyłanie Waszych pomysłów czekam do 15 lipca - po zebraniu propozycji muszę mieć czas na uporządkowanie ich, przedstawienie na forum i dokładne zaplanowanie tej karkołomnej eskapady :D

Pozdrawiam
waber

Obrazek

PostNapisane: 30 cze 2012, 20:19 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect, Dragon Age, Telltale, TSW, Titanfal, GW2, Fallout, Bioshock, Skyrim, Morrowin
Wybaczcie, ze pytam, ale nie mam dzisiaj zupelnie czasu przebijac sie przez watek, czy wiec ktos bylby na tyle uczynny i napisal mi, kiedy ten zlot jest planowany i na ile dni? :) Ewentualnie jeszcze jakies informacje, ktore uzna za istotne ;)
Z gory dziekuje :)

PostNapisane: 30 cze 2012, 20:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Mordin napisał(a):
Wiadomość od roelki:

Cytuj:
Na forum Mass Effect w naszym kąciku towarzyskim narodził się pomysł zorganizowania zjazdu fanów gry. Po rozmowie z Severanem oboje uznaliśmy, że fantastycznie byłoby zorganizować większą imprezę w której udział mogliby wziąć zarówno fani ME jak i Dragon Age. :)

Obecnie plany są w bardzo wczesnej fazie. Miastem, które póki co najczęściej przewija się w komentarzach jako potencjalna lokalizacja zjazdu, jest Kraków. Głównymi zaletami miasta jest wiele atrakcji, miejsc do zwiedzania jak również liczne interesujące miejscówki w których można by zatrzymać się na dłużej. :) Zjazd najprawdopodobniej odbył by się w sierpniu.

Chciałabym poznać wasze opinie i pomysły na zorganizowanie takiego zjazdu. Mam nadzieję, że uda nam się wszystkim spotkać. Zainteresowanych odsyłam również do naszej dyskusji na forum me - viewtopic.php?f=156&t=6266&start=270.

Witam serdecznie!
Przeszukałem forum i nie znalazłem podobnego tematu. Była wzmianka o zlocie w wątku pt. Fani Mass Effect - Poznajmy się! i było to 15 maja, czyli prawię miesiąc temu. Dlatego natchniony chęcią bycia na takim zlocie wychodzę z zapytaniem czy byłaby taka chęć i jak już to kiedy i gdzie. Idą wakacje i można na poważnie pomyśleć o zorganizowaniu czegoś najprędzej w sierpniu, bo lipiec już tuż tuż, a czerwiec by zajął na zebranie ludzi. Chyba, że macie inne propozycję.
Ja ze swojej strony mógłbym zaproponować województwo opolskie i pobyt nad Jeziorem Otmuchowskim, gdzie koszt waha się między 30-45 zł za osobę w domku kempingowym, które są 4 osobowe.
Co do długości pobytu to myślałem 3-4 dni włączając w to sobotę i niedzielę, tak by osoby pracujące nie musiały za bardzo obciążać się urlopem. Także czterodniowy pobyt nie wyniósłby więcej niż 200 zł za zakwaterowanie. Wyżywienie wiadomo to we własnym zakresie. Niezależnie jakie miejsce pobytowe byśmy wybrali to różne atrakcje zorganizowalibyśmy na własną rękę, typu grill etc.
Dlatego ponawiam pytanie. Czy są chętni na takie spotkanie, jeśli tak niech podadzą lokalizację i termin, a wtedy wybierzemy wspólnie dogodne miejsce i czas.
A ja mam nadzieję, że coś takiego wypali i moglibyśmy zrobić z tego tradycję spotykając się tak raz czy dwa razy do roku. W końcu fanem Mass Effect'a się jest do końca życia! :D

Nie mamy początku i końca, jesteśmy wieczni. Miliony lat po tym, jak twoja cywilizacja zostanie zniszczona i zapomniana, my będziemy trwać - FANI MASS EFFECT.

Lista chętnych:

1. Severan(bez noclegu)
2. Kepason (dwa noclegi od piątku)
3. Handlarz cieni (dwa noclegi od piątku)
4. Mordin (dwa noclegi od piątku)
5. roelka (bez noclegu)
6. waber (bez noclegu)
7. Ifrexalis (bez noclegu)
8. Vadi (jeden nocleg od soboty)
9. Nana (dwa noclegi od piątku)
10. ZagDrassil (dwa noclegi od piątku)
11. Decapitated (bez noclegu)
12. ciekawygracz (dwa noclegi od piątku)
13. marcin221 (bez noclegu)
14. Rominos87
15. Ogichi636 (dwa noclegi od piątku)
16. cre4tiv3 (bez noclegu)
17. Agnessa (bez noclegu)
18. LEGION346 (jeden nocleg od soboty)
19. Amu (bez noclegu)
20. Kruk (jeden nocleg od soboty)
21. Nifriel (bez noclegu)
22. sonic84 (bez noclegu)
23. DarthEagIe (dwa noclegi od piątku)
24. smykulfc (dwa noclegi od piątku)
25. Zuikaku44 (dwa noclegi od piątku)
26. Lathiel (bez noclegu)
27. Kacper Wilga (jeden nocleg od soboty)
28. i 29. Iverskillz + osoba towarzysząca (bez noclegu).

EDIT:
Oficjalny termin to 11-12 sierpień. Zlot trwać będzie dwa dni wypadające w sobotę i niedzielę.

-Hotel Biała Gwiazda, Reymonta 22. Pokój 4-osobowy 160,00 zł. Dwa kilometry od rynku.
http://www.bialagwiazda.com.pl/pl/galeria
Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym/ prysznic, WC/TV i łącze internetowe.
Do dyspozycji gości:
Solarium, Siłownia / fitness, Sauna
Dla zmotoryzowanych:
Parking
Dla biznesu:
Sala konferencyjna

Cena noclegu wynosi 40 zł od osoby. Jest możliwość przyjazdu w piątek i zostania do niedzieli. Wtedy dwa noclegi wynoszą 80 zł. Chęć zostania na dwa dni proszę zgłaszać wcześniej, tak samo jeśli ktoś z noclegu rezygnuje.

Jest możliwość zamówienia kubka w cenie 8 zł z motywem ME/DA. Po zamknięciu listy chętnych każdy będzie mógł zamówić sobie ile chcę sztuk.

Piszę już ostatecznie w sprawię noclegu.

1. Jest 9 osób w trzech pokojach 3 osobowych zostających od piątku do niedzieli.
2. Jest 6 osób w dwóch pokojach 3 osobowych zostających od soboty do niedzieli.

Pokój trzy osobowy to koszt 140 zł - czyli koszt na osobę to 46,66 zł. Sześć osób płaci za jeden dzień, a dziewięć płaci łącznie za dwa noclegi 93,32 zł.
Niestety nocleg skoczył o 6 zł w górę dlatego, że nie płacimy za salę konferencyjną, czyli oszczędzamy 300 zł za dwa dni wynajęcia, a ponadto kilka osób pozmieniało wcześniejsze ustalenia i muszą nas umieścić w pokojach trzyosobowych. W końcu za komfort trzeba płacić ;)
Ze wszystkimi i tak na miejscu się rozliczę z fakturą, którą wezmę od hotelu, by każdy miał jasność za co i ile płacił.

Dane do przelewu:
Bartosz Stadnicki, ul. Powstańców Śląskich 7/12, 49-200 Grodków, ING Bank Śląski
Numer konta: 72 1050 1490 1000 0023 1624 7804
Tytuł przelewu: Płatność za nocleg - nick z forum

Płatność do 10 lipca!

Proszę. :D

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 66 z 80   [ Posty: 794 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 80  Następna strona