Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 15:19

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 21 z 28   [ Posty: 271 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zlot Fanów Mass Effect i Dragon Age v.2 - Nasze wrażenia
PostNapisane: 13 sie 2012, 22:49 
Casual
Casual

Gra w: ME3, Crysis 2, Bulletstorm
Wybaczcie, że będzie krótko, ale dopiero żem do Warszawy wróciła i jestem dokumentnie wykończona :P zlot był prześwietny, bawiłam się najlepiej na świecie, jesteście wspaniali, cudni i kochani, smutno mi teraz siedzieć w mieszkaniu i nie plotkować już o masefektowych pierdółkach i nie mogę się doczekać, aż się znowu zobaczymy ^^
Szczególne podziękowania dla Organizatorów i Ogarniaczy, a także ludzi, którzy nie pobili mnie za to, że jeszcze (podkreślam - JESZCZE! Od jutra się poprawiam ;( ) nie grałam w Dragon Age;)
powtórzę raz jeszcze, żeście są cudowni i normalnie Was uwielbiam, chociaż w sumie spędziliśmy razem dopiero jeden weekend :P

PostNapisane: 13 sie 2012, 22:58 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect Trilogy, Painkiller H&D, zamierzam: AC, DA
Jeszcze w sprawie przedstawionych prop sylwka: OK... wychodzi na to, że znowu miałbym blisko (pół godziny jazdy samochodem do Białego...), ale i tak tym razem biorę nocleg ze wszystkimi. (żeby nie było i tak polecam polecam - sylwek w górach to b.fajna sprawa, ale na kulig polecam dobre, ciepłe rękawice :) )
PS: Zbieranie sztucznych ogni zaczynam od najbliższej wypłaty ;)

Co się tyczy zdjęć:
Zaznaczam, że za wiele ich nie pstryknąłem ;) Chociaż kilka (których nie miałem na karcie kiedy Assgard sobie je ode mnie zgrywał - sry :) ) muszę skonsultować z Zagiem i Anią - które na konkurs, a które do publikacji xD

@landminecat - już? to teraz tak szybko można do W-wy pociągiem?... a właśnie wysyłałem esa z pytaniem jak mija podróż x]

[EDIT]
btw - ledwo partyjkę w texasa ze współlokatorami zagrałem a tu 4 nowe strony =D

Ostatnio edytowano 13 sie 2012, 23:02 przez Miczelov, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 13 sie 2012, 23:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Assassin's Creed, Mass Effect, Dragon Age, Skyrim, Wiedźmin, Heroes V
Co mi się najbardziej podobało na zlocie?
Panele dyskusyjne! :D Szczególnie z ME, bo padały na nich naprawdę przemyślane odpowiedzi. Quizy jak najbardziej też c: (I btw, dzięki wszystkim, którzy przyłożyli ręki do tego aby mnie nastraszyć Dead Space'm 2, którego wygrałam tak, że po 5min gry miałam ochotę wybiec z pokoju z krzykiem :P) Och, zdecydowanie jestem za różnymi urozmaiceniami konkursowymi w stylu 'jaka to melodia'! Zresztą my taki mini muzyczny quiz i tak mieliśmy przez chwilę w hostelu xD

Uplay: nyiro
PSN: Aiwyth

PostNapisane: 13 sie 2012, 23:06 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect Trilogy, Painkiller H&D, zamierzam: AC, DA
aiwyth napisał(a):
(...)Zresztą my taki mini muzyczny quiz i tak mieliśmy przez chwilę w hostelu xD

Hahah :D
Takiego faila już nie powtórzę... Po powrocie na mieszkanie wczoraj, pierwsze co zrobiłem, to zrzuciłem OST'y z ME na telefon ;D

PostNapisane: 13 sie 2012, 23:11 
N7 Slayer

Gra w: Dragon Age, Mass Efect, SWTOR,
Ciężko wybrać co było naj panele były świetnie moderowane :) a konkursy ciekawe, może więcej konkursów niespodzianek takich jak ten z cytatami, którego przecież nie było w planach.

PostNapisane: 13 sie 2012, 23:16 
Casual
Casual

Gra w: ME3, Crysis 2, Bulletstorm
Co mi się najbardziej podobało? Ludzie, bez dwóch zdań! <3 panele dyskusyjne też wymiatały.
Miczelov, co lepsze zdjęcia proszę póki co utajnić:>

PostNapisane: 13 sie 2012, 23:23 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Nie macie za grosz litości - przestańcie w końcu pisać o zlocie, bo nigdy nie pójdę spać :D
A tak poważnie, to jeszcze raz wszystkim dziękuję, bo - tak jak roelka - bałam się, że mi przed zlotem żyłka stresowa pęknie. Każda pozytywna opinia z Waszej strony jest zatem na wagę złota :)

PS. Mam nadzieję, że pamiętacie, żeby na fotkach, zamiast mojej facjaty podstawiać hurlocka emisariusza? Inaczej ban na tydzień :D

Obrazek

PostNapisane: 13 sie 2012, 23:54 
Cuda Thedas

Gra w: Wiedźminy, AC, DA
Hah. Nie pozostaje mi chyba nic do dodania, wszystko o zlocie zostało już powiedziane ;)
Ze swojej strony mogę tylko podziękować - dla organizatorów (choć mój wkład był maleńki) to wielka ulga, że wszystkim się podobało. Mieliśmy strasznego stresa, że możecie się źle bawić albo coś się sypnie (jak na przykład ten film..). No, dobra. Nie wszyscy, bo Severan był totalnie don't worry, be hapy ale ja osobiście podejrzewam, że coś jara po kryjomu tylko się z nikim nie dzieli. Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim! Byliście wspaniali :)
Vadi - myślę, że z misiakami jako nagrodą nie byłoby większego problemu. Tylko trzeba roelce i Severanowi jakoś podsunąć temat ankiety czy czegoś, typu: jaką postać najchętniej widziałbyś jako swoją maskotkę. Żeby potem nie było, że zostanie mi taki Mordin w domu, bo nikt go nie będzie chciał zabrać ;)

PostNapisane: 14 sie 2012, 00:43 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
No to wrzucam ;] Zdjęcia są podzielone na paczki, z myślą o tych co mają słabe łącza itp. żeby nie musieli ściągać jednego dużego pliku ;]

Part 1: http://www.slingfile.com/file/gztrvbgTTz
Part 2: http://www.slingfile.com/file/vhFgJi0w7H
Part 3: http://www.slingfile.com/file/UgUedOyNlq
Part 4: http://www.slingfile.com/file/Rlcuxonwbh
Part 5: http://www.slingfile.com/file/ItFFl341s5
Part 6: http://www.slingfile.com/file/SdfJklGcrO

Zdjęcia te które mam on Nany i Miczelova jutro wrzucę bo dzisiaj to już padam na twarz;P

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 14 sie 2012, 01:15 
Volus Mercenary

Gra w: RPG (wszelkie, wręcz nałogowo)
Pizza "Krzychograbarz"
- krewetki;
- małże;
- kurczak wędzony;
- chili;
- pieczarki;
- nieboszczyk;

Jakoś godzinę temu wróciłem, chyba jako ostatni uczestnik zlotu, do domu.

Dzięki, dzięki, dzięki! za hiperudany zlot - zarówno w części merytorycznej i oficjalnej (organizatorzy, jesteście Wielcy!, podziękowania i brawa Wam), jak i w części towarzyskiej i imprezowej (wszyscy, jesteście wielcy!).

Dziękuję również wszystkim za uszanowanie mojej fobii spoilerowej (swoją drogą, czy jajogłowi wymyślili już na to ładną, łacińską nazwę?).

Szkoda, że nie udało mi się ze wszystkimi pożegnać, tak więc gościom waber i tym, co wyszli w niedzielę, gdy spałem jak zabity - mentalny przytul!

Mój kochany OZS-ie, wielki to zaszczyt wstąpić w Wasze szeregi, zwłaszcza jako jedyny Wookiee ;). Przyjazd w piątek był trafną decyzją!

Kruku, ależ nie ma za co, super wyglądałaś w tej koszuli ;).

Jako ciekawostkę powiem, że zlot zakończył się w poniedziałek koło 19:40, kiedy dwójka ostatnich podróżnych wsiadła do pociągu do Warszawy. Dzięki Aniu i Miczelovie za udany ostatni dzień! A zdjęcia też były boskie, podeślijcie mi na priva te, które wyślemy na konkurs :).

Wynoszę ze zlotu wspaniałe wspomnienia i znajomości.

Paru osobom miałem coś poprzesyłać, ale na chwilę obecną jestem zbyt zmęczony, by odtworzyć sobie co i komu (a niestety nie zapisywałem), więc w razie czego śmiało mi przypominajcie.

Na pewno widzimy się w sylwka!

Idę odsypiać.
ZagDrassil out.

Obrazek

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 21 z 28   [ Posty: 271 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Następna strona