Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 10:43

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 9 z 28   [ Posty: 271 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zlot Fanów Mass Effect i Dragon Age v.2 - Pełne Informac
PostNapisane: 11 sie 2012, 08:59 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect Trilogy, Painkiller H&D, zamierzam: AC, DA
No i pogoda się nam zepsuła. A szkoda, bo od paru dni było słonecznie, ale nieco pod chmurką (czyli idealnie), pomimo zapowiadanych deszczów. ;/

Dobrze, że zlot w zamkniętym pomieszczeniu xD

[EDIT]
Pierwszy dzień zlotu można (chyba) uznać za zakończony i (na pewno) udany ;)

PostNapisane: 12 sie 2012, 18:42 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Większość gier :P
Ale i tak atmosfera była super ( ci co byli t owiedzą o co mi chodzi ;) ). Idealny zlot , za rok będzie lepszy

PostNapisane: 12 sie 2012, 21:04 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Ja już po zlocie, jutro będzie wracać reszta niedobitków :P więc jako pierwsza napiszę małe podsumowanie:
Zlot był superextramegafantastyczny!:) Świetni ludzie, ożywione dyskusje, wspaniale zorganizowany czas. Szczególnie gorące podziękowania dla organizatorów, którzy stanęli na wysokości zadania i zadbali, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Szkoda, że te dwa dni minęły tak szybko, bo dopiero się rozkręcaliśmy (chociaż nie wiem czy wszyscy by przeżyli następną noc w hostelu :P) czekam z niecierpliwością na następny zlot czy spotkanie w tym rodzaju!

PostNapisane: 12 sie 2012, 21:24 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Ha, a myślałam, że będę pierwsza z wrażeniami ze Zlotu :D.

Już wkrótce przygotujemy szczegółową relację (wraz ze zdjęciami i filmem!). A póki co, tak na gorąco:

Mam nadzieje, że wszyscy bawili się fantastycznie i że w przyszłym roku również do nas dołączą na kolejnym Zlocie!

Chciałam również podziękować wszystkim uczestnikom, bez których ten Zlot nie wyszedłby tak świetnie! Dzięki wszystkim za branie udziału w dyskusjach, szaloną aktywność w konkursach (przyznaję, byłam pod wrażeniem waszej wiedzy!) i stworzenie super atmosfery. Mam nadzieję że będziecie miło wspominać te dwa dni, podczas których wszyscy mogliśmy rozmawiać i dzielić się swoją miłością do Mass Effect i Dragon Age!

Na oficjalne podziękowania przyjdzie jeszcze czas, ale tutaj również chcę podziękować wszystkim osobom, bez których I Zlot Fanów ME/DA nie mógłby powstać.
Przede wszystkim, dziękuję wszystkim, którzy przybyli! :D
Organizatorom - Severanowi, Mordinowi, Kruk, Agnessie, Waber i wszystkim którzy nam pomagali!
Sponsorom - Electronic Arts Polska, Fabryce Słów i sieci GameWalk.

Ja ze swojej strony mogę szczerze powiedzieć, że Zlot przerósł moje wszelkie oczekiwania i że bawiłam się super. :)
Już wkrótce przygotujemy i opublikujemy relacje!

Przypomnienie dla osób, które biorą udział w konkursie na zdjęcie ze Zlotu - wysyłajcie je do mnie lub do Severana. ;)
p.s. Gotowi na następny Zlot? :P

PostNapisane: 12 sie 2012, 22:17 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME 1, 2, 3, DA 1, 2, Skyrim, Fable 2, 3, WoW
Największe podziękowania należą się wam-ekipie, bo bez waszej pracy i zaangażowania nie byłoby tego zlotu... Naprawdę zlot był wspaniały i ustawiliście poprzeczkę naprawdę wysoko jak na 1 raz :D

Ja byłam wręcz przerażona wiedzą innych i szybkością z jaką ręce wzlatywały w górę :)
Naprawdę dobrze jest spotkać innych, którzy dzielą tę samą pasję, tym bardziej dziewczyny, bo mało poznałam osobiście jak dotąd grających dziewczyn.

Dowiedziałam się również, że kocham "żonę" ZagDrassila :P Jak zresztą połowa uczestników zlotu :P
{Luke i Leia mają się dobrze :P}

@Roelka Chciałam też dodać, że jednym z czynników, dla których wybrałam zniszczenie jest również to, aby moja Shepard przeżyła :) W sumie tego dowiedziałam się po 1 przejściu, żeby nie zespoilować sobie, ale to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w słuszności mojego wyboru, nawet egoistycznej :P

Tytuł: Re: Zlot Fanów Mass Effect i Dragon Age v.2 - Nasze wrażenia
PostNapisane: 12 sie 2012, 23:02 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Mordy Wy moje :)
Właśnie dotarłam do domu, po zakończeniu grupowego zwiedzania... tej knajpy, w której byliśmy wczoraj wieczorem :D
Wiem, wiem, wiem, miało być zwiedzanie Krakowa, ale czy nam w tej knajpie źle było?
Zupełnie poważnie, chociaż nie do końca na trzeźwo, mogę stwierdzić, że zlot był super - przede wszystkim dzięki Wam, graczom, którzy zechcieli przyjechać z najodleglejszych zakątków naszego kraju, żeby podzielić się swoją pasją i niesamowitą wiedzą z zakresu gier. Wielki szacun dla Roelki i Severana, za organizację imprezy, a także dla Mordina za ogarnięcie rzeczy, które mnie się w czarnym łbie nie mieszczą :D
Bardzo wszystkim dziękuję za udział w imprezie i cieszę się, że mogłam Was poznać. Mam nadzieję, że za rok dołączą do nas pozostałe wortale Gamewalk, czego sobie i Wam życzę :)

Obrazek

PostNapisane: 12 sie 2012, 23:52 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
A teraz tak na rozśmieszenie? :D
http://www.youtube.com/watch?v=dP1WZ3Wk6Sw

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 13 sie 2012, 08:12 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME 1, 2, 3, DA 1, 2, Skyrim, Fable 2, 3, WoW
Fuj... Niemiecki :P

PostNapisane: 13 sie 2012, 09:29 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, ME, AC, AC2, DA, DA2, Skyrim, AliceMR
No, widzę, że pierwsze opinie już są, to i ja się dołączę.

Żałuję, strasznie ŻAŁUJĘ, że mogłem być z Wami tylko jeden dzień ;( Było rewelacyjnie, inaczej mówiąc, zlot przerósł moje oczekiwania.
Świetnie się bawiłem podczas dyskusji i równie dobrze podczas pierwszego konkursu, choć nie udało mi się zdobyć nawet punkcika ;D
Podobał mi się turniej multi, ale nie mogę tu pominąć pewnej gry karcianej, która była kapitalna i przy niej też miałem nieziemski ubaw ^^ - tu ukłon w stronę Kruk :)

No i na koniec, to, co dla mnie prawie najważniejsze - dobrze było się z Wami spotkać i widzieć coś więcej niż avatarki.
Koledzy jakże skłonni do żartów ;] , ładne dziewczyny :aniol: i ta łącząca nas pasja, która ściągnęła tylu śmiałków do tego ciasnego pokoiku... ahhh. Zakochałem się <3

Ode mnie WIELKIE dzięki dla ekipy organizatorów i reszty uczestników. Szczerze odpowiadam na pytanie Severana o forum - proszę, nic nie zmieniajcie.

Jesteście super.

Amu out.

*Pierwszy Playboy Orzammaru.*

PostNapisane: 13 sie 2012, 09:31 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Giatns: Obywatel Kabuto, Blade X
Niestety dotarłem już do domu, a wielka szkoda, bo zlot był tak genialny, że aż żal było wyjeżdżać :)

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować wszystkim organizatorom zlotu! Wykonaliście kawał dobrej roboty i widać, że włożyliście w to wiele pracy. Wszystko było profesjonalnie przygotowane, prezentacje były świetne, konkursy ciekawe a dyskusja kulturalna i na bardzo wysokim poziomie :)

Dziękuję też wszystkim uczestnikom zlotu, bo naprawdę nie spodziewałem się, że będzie aż tak zajefajna ekipa! Nie było bariery wiekowej w rozmowach, z każdym można było pogadać na ciekawe tematy i ogólnie świetnie się bawić. Z takimi ludźmi jak Wy mogę się integrować w nieskończoność :D

No i specjalne podziękowania dla Mordinowego OZS: Prezesa, Krzycha, Kalesona, Kacpra i Grabarza! :)

Nie wiem jak reszta ale ja już jestem gotowy na kolejny zlot :D I już nie mogę się go doczekać! ;)

Ale, żeby nie było, że tylko chwale to była jedna wada. Zlot był za krótki: ja bym tam mógł z Wami jeszcze chociaż z tydzień siedzieć ^^

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich! :lol:

EDIT:

Tak mnie naszło, bo było dużo rozmów na temat wspólnej gry w multi ME. Jakbyście chcieli to zrobiłem na TeamSpeaku (jak już jakiś jest to wybaczcie, jestem na forum od niedawna) kanał na którym można się porozumiewać w trakcie gry, albo ogólnie pogadać od czasu do czasu.
Adres to: jatokor.net
Trzeba poszukać na dole kanału "Kalibracje" a potem znaleźć pokój "ME Multiplayer". Hasło do każdego pokoju i pod-pokoju to: mass

Jakby ktoś chciał dodatkowe pokoje czy coś to pisać. Zresztą zamierzam na tym forum zabawić na dłużej ;)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 9 z 28   [ Posty: 271 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona