Wczytywanie
Teraz jest 18 maja 2021, 11:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 17   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [HUB] Lotniskowiec Przymierza SSV Peter Higgs
PostNapisane: 27 sie 2012, 16:49 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass effect, Dragonage, The Old Repulic, Skyrim
Foxx

-"Odkąd pamiętam mówią na mnie Foxx"- podeszła cicho do asari-"drużyna?" i zaczęła sie dalej rozglądać w stronę reszty dosyć specyficznych osobników w sali. Mrugnęła w stronę znacznie spokojniejszej drellki, ale po chwili dotarło do niej to że ma hełm na glowie i moglby tego nie zauważyć, wiec delikatnie polożyła rękę na jej ramieniu i zauważyła jej dosyć gwałtowną i szybką reakcję-"a co z tobą moja droga?"- powiedziała przyjaźnie

ゲームは現実を作り出す

PostNapisane: 27 sie 2012, 18:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Keras’Verei vas Mekari nar Glenah

Westchnął ciężko, po czym usiadł i zaczął czyścić broń.
- Musimy współpracować jeżeli mamy przeżyć. A teraz niejako na własne życzenie będziemy mieli "urozmaicenie". Zapewne mające na celu sprowadzenie nas do parteru i udowodnienie jak mało umiemy. Więc może postaramy się pokaząc z jak najlepszej strony i udowodnić że coś potrafimy? Ktoś ma jakieś sugestie w sprawie podzielenia się na drużyny? Powinniśmy zadbać, aby były na tyle uniwersalne by poradzić sobie ze wszystkim co wymyśli Hervis.
Po tym jak skończył z dłonią aktywował omniklucz i obserwując resztę grupy, zajął się jego kalibracją. Ciekawe kiedy podejmą konstruktywną decyzję - pomyślał.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 27 sie 2012, 18:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nicolas De'frant

/Dobrać się w drużyny? W końcu coś co znam z wojska./ Pomyślał Nicolas. Rozejrzał się po sali, wypatrując kogoś z kim mógłby stworzyć zgrany zespół. W tym momencie przeszedł przed nim potężny Kroganin i skinął znacząco głową w jego stronę, a później do Turianina. /No to mam drużynę/. De'frant uśmiechnął sie lekko pod nosem na myśl, że będzie miał ze sobą kogoś takiego jak Kroganin. O członkach tej rasy można było mówić wiele, ale każdy żołnierz sprzedałby matkę, żeby mieć w oddziale Kroganina. /Turianina jakoś przeboleję/ - powiedział sobie w duchu żołnierz.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 27 sie 2012, 18:47 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA, ME, NWN, Fallout, BG, Icewind Dale, Jade Empire, KoToR, SWToR, LoL
Lucullus Nirus

Turianin bez żadnych oporów opuścił broń i spojrzał po pozostałych, zebranych tu indywiduach. Uchwycił spojrzenie Kroganina i zmierzył go uważnie od stóp do głów. Przyda się. pomyślał, po czym skinął do niego głową. Jego uwadze nie uszła też Asari rozmawiająca z Quarianką... Adept i Szpieg... hmm... Lepiej, żeby ta Quarianka wyniosła coś ze swojej Wędrownej Floty i żeby nie były to tylko części pożyczone od niczego niespodziewającego się pobratymca. Spojrzał jeszcze raz na kroganina, a następnie skinął w stronę rozmawiającej pary. Spojrzał również na człowieka i krzywiąc się nieznacznie, kiwnął głową. Skinął kroganinowi na znak zgody i spojrzał na Drellkę, do której przed chwilą celował. Podszedł do niej i powiedział.
- Idziesz z nami? -zapytał ze spokojem. - Tylko następnym razem nie mierz do nikogo z nas. Wykażesz się w walce z wrogiem, nie ze swoimi. - Cały czas bacznie jej się przygląda. - To jak. Idziesz? - skinął w stronę Hangaru 17.

PostNapisane: 27 sie 2012, 20:51 
Volus Mercenary

Gra w: RPG (wszelkie, wręcz nałogowo)
Korja Reitha Treos

Drelka zwróciła uwagę na kiwnięcia głowami... musiała zwrócić uwagę - tego jej uczyli na Kahje, tego od niej wymagali na Kahje.
- Z przyjemnością. Nie żywię urazy, że przystawiłeś mi pistolet do głowy. W końcu mogłeś nie zauważyć, że celowałam do porucznika rękojeścią, nie ostrzem. Poza tym przyda się Wam ktoś, kto skrada się lepiej niż elkor w składzie porcelany. Nazywam się Korja - przedstawiła się, podając dłoń.

Obrazek

PostNapisane: 27 sie 2012, 20:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

A więc sytuacja wyklarowała się. Asari, Drellka i Quarianka. Cóż trafił do ciekawej grupy. Przynajmniej jest w niej osoba tej samej rasy. Zawsze milej pracować z kimś tego samego gatunku. Podszedł do swojej nowej grupy i przyjrzał się uważnie wszystkim jej członkom.
- A więc... Może powiecie mi w czym sie specjalizujcie? Na pewno ułatwi to nam współpracę.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 27 sie 2012, 21:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA, ME, NWN, Fallout, BG, Icewind Dale, Jade Empire, KoToR, SWToR, LoL
Lucullus Nirus

Zmierzył ją wzrokiem i pokiwał głową. Skinął na Kroganina i człowieka, by ruszyli razem z nimi do Hangaru 17.
- Celowałaś w dowódcę. Należało Cię zlikwidować. Rutynowe działanie... Nic osobistego.
Powiedział wyjmując pochłaniacz ciepła. Zabezpieczył broń i odłożył ją na swoim stanowisku.
- Myślę, że broń ćwiczeniowa powinna zostać tutaj... - spojrzał na jeden z jej sztyletów - Nie podobają mi się Twoje zabawki. Chodźmy. Nie dajmy czekać naszemu przełożonemu. - Skierował się ku wyjściu.
- Mów mi Lucullus... Rzucił na odchodnym i ruszył w kierunku Hangaru 17.

PostNapisane: 27 sie 2012, 21:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Foxx
Spojrzała niepewnie na trochę przestraszonego quarianina-"to pewnie wychowanek floty, ciekawe jak tam jest..."- wróciła myślami do reszty grupy i przedstawiła się-"Foxx urodzona na Ilium 17 lat, a co do reszty jak zauważyliście jestem dosyć dobra w pojawianiu się za innymi" odwróciła się do Korje i powiedziała-"tak naprawdę to nic do ciebie nie mam, ale jak sama powiedziałaś to był test, a ty pewnie zrobiłabyś to samo na moim miejscu . Rozejm?"

ゲームは現実を作り出す

Ostatnio edytowano 27 sie 2012, 21:30 przez grabasdz, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 27 sie 2012, 21:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

- Illium? Ciekawe, ciekawe. Nie jesteś przypadkiem troche za młoda na walkę? - Pytał dalej. A więc zapewne dziecko wygnańców z Floty. Ciekawe, jak wygląda całe życie poza nią. Brrr, przerażająca wizja.

PostNapisane: 27 sie 2012, 21:37 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

"Słyszałeś kiedyś słowa:"Dzieci na wojnie dorastają za szybko?- możesz mnie uznać za taki przypadek" uśmiechnęła się do "rodaka" i zwróciła się do reszty zebranych osób-"ale czemu tylko ja mowie? może reszta opowie nam trochę o swoich sztuczkach? w końcu będziemy pewnie przez jakiś czas pracować razem" cofnęła się, wskoczyła zwinnie na murek oddzielający niestrzelających od tarcz i usiadła na nim

ゲームは現実を作り出す

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 17   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona