Wczytywanie
Teraz jest 18 maja 2021, 10:52

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 17   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [HUB] Lotniskowiec Przymierza SSV Peter Higgs
PostNapisane: 27 sie 2012, 21:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Keras’Verei vas Mekari nar Glenah

Cofnął się i aktywował omniklucz. Chwilę manipulował przy nim, aby aktywować sondę obronną. Pozwolił jej przez chwilę unosić się w miejscu, po czym ją dezaktywował.
- Chyba słyszeliście że każdy quarianin z floty zna sie na technice nie? No to ja właśnie jestem jedną z tych osób. Hakowanie syntetyków, niszczenie tarcz, sondy, skany... Co tylko chcecie. No i naprawię prawie wszystko przy użyciu młotka. No może przesadzam że młotka. Ale w mojej własnej opini jestem całkiem niezły w technicznych klockach

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 27 sie 2012, 21:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Arikha Hasarios

Właściwie było jej wszystko jedno, jak dobiorą się w grupy, więc kiedy quarianka zaproponowała jej współpracę zgodziła się natychmiast. Wolała zresztą chyba ją i asari, niż turianina i tę drugą drellkę, trochę niepokoiło ją ich zachowanie. Po chwili dołączył do nich quarianin. Drużyna wydawała się być całkiem niezła.
-Nazywam się Arikha. Jestem biotykiem, ale nie jakimś wybitnym. Zazwyczaj wolę korzystać z konwencjonalnej broni-chciała dodać coś jeszcze, jakiś ujmujący banał, ale oczywiście nic nie przyszło jej do głowy. Poza tym bała się trochę, że uznają ją za infantylną. Wyszło więc bardzo sucho, prawie jak na jakimś spotkaniu AA.

Ostatnio edytowano 27 sie 2012, 22:15 przez trala, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 27 sie 2012, 22:09 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Giatns: Obywatel Kabuto, Blade X
Meenae

Asari podrapała się po czole i westchnęła ciężko. "Co za cyrk" - pomyślała. Dodatkowo jeszcze musiała brać w tym wszystkim udział. Przynajmniej na razie. Miała ochotę strzelić ciętą ripostę na słowa quarianina ale ugryzła się w język. "Bądź cierpliwa" powtarzała sobie.
- Meenae - przedstawiła się ponownie, tym razem do reszty drużyny - Potrafię zabijać za pomocą biotyki. I broni. - tu rzuciła wzrok na quarianina - To tyle jeśli chodzi o mnie.
Meenae nie zamierzała się zwierzać, bo niby po co? Jutro i tak wszyscy mogli nie żyć. Zresztą nikomu nic do tego kim jest i skąd pochodzi. Liczyło się tylko to, że miała wybijać Żniwiarzy. Po to wstąpiła do N7. Zamierzała wreszcie dotrzymać obietnicy.

PostNapisane: 27 sie 2012, 22:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

- No to skoro powitanie mamy za sobą, to chodźmy tam gdzie tamta czwórka ponurych morderców i niszczycieli. - gdyby mógł dołączyłby do kpiącego komentarza równie kpiący uśmiech, ale cóż... maska zapewniała mu zawsze jeden wyraz "twarzy". Przez chwile patrzył uwaźnie na asari. Ciekawe czy zawsze jest taka małomówna i ponura. Może przynajmniej współpraca ułoży się bez zgrzytów.
- A byłby zapomniał. Nazywam się Keras'Verei. Ale zwracajcie się do mnie po prostu Keras. To co, idziemy?

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 27 sie 2012, 22:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Arikha Hasarios

Wzruszyła ramionami.
-Ja nie mam nic przeciwko.
Czuła się spięta i niepewna i bardzo nie chciała dać tego po sobie poznać. Do tej pory pracowała zawsze z tymi samymi osobami, znajomymi od lat. Albo sama. Ciężko jej było przyzwyczaić się do nowych towarzyszy, zwłaszcza, że oni jej tego wcale nie ułatwiali. Hervis miał chyba co do nich rację. Nie miała wątpliwości, że wykorzystaliby najmniejszy przejaw słabości.

PostNapisane: 27 sie 2012, 22:53 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Giatns: Obywatel Kabuto, Blade X
Meenae

- No to chodźmy i zabawmy się... - rzekła Meenae bardziej ożywionym głosem niż wcześniej. Może w końcu się trochę wyszaleje ze swoją biotyką. Minęło już niemało czasu odkąd miała ku temu okazję. Zresztą od niedawna wróciła jej ochota do "szarżowania". Poczuła wzrok quarianina na sobie, ale starała się sprawić wrażenie, że ma to gdzieś. Powolnym krokiem ruszyła w stronę hangaru nie oglądając się za siebie.

PostNapisane: 27 sie 2012, 22:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nicolas De'frant

W końcu dotarli do hangaru. Turianin, Kroganin, Człowiek i Drellka. - No, ładna nam sie drużyna złożyła. Nicolas jestem. Nie powiem, żeby było mi niezmiernie miło, ale mam nadzieję, że jakoś współpraca nam się ułoży. W końcu mamy razem przelewać krew. Podszedł do Kroganina i uścisnął mu dłoń, później skierował się do Turianina...

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 27 sie 2012, 23:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Spokojnie ruszył w stronę hangaru, rozmyślając nad tym co czeka tam grupę.

PostNapisane: 27 sie 2012, 23:08 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect, Dragon Age,The Elder Scrolls,SWTOR,
Urdnot Wren

Podczas gdy byli już w pobliżu hangaru człowiek rozpoczął i tak długo odwlekaną rozmowe.
-Urdnot Wren. Podał rękę człowiekowi.
- Mam nadzieję,że decydując się na ciebie i turianina nie popełniłem błędu. Oczywiście zawsze polegam na sobie ale skoro musimy tworzyć drużynę podczas tego całego szkolenia to zróbmy to dobrze. Nie lubię fuszerki.

PostNapisane: 27 sie 2012, 23:11 
Volus Mercenary

Gra w: RPG (wszelkie, wręcz nałogowo)
Korja Reitha Treos

Drelka uśmiechnęła się do młodej quarianki. Siedemnaście lat, piękny wiek, pomyślała.
- Rozejm? Aby był rozejm, musi być najpierw spór, a takowego nie było. Mów... Mówcie mi po imieniu, Korja - zwróciła się już do wszystkich.
Odwróciła się ponownie do turianina, który zdążył się przyjrzeć sztyletom, kiedy były na wierzchu. Trzeba będzie na niego uważać, za dużo widzi.
- Są bardzo praktyczne i ergonomiczne, sam widziałeś co potrafię z nimi zrobić. I nie martw się, nie planuję ich używać na towarzyszach broni - dodała.

Pora się udać i zobaczyć, co tym razem wymyślił dowódca. Po ranach na twarzy... na resztkach twarzy, poprawiła się w myślach, widać, że może to być coś kreatywnego. A pod hangarem już rozwijała się rozmowa.
- Zazwyczaj pracowałam sama lub w duetach, nie mam wielkiego doświadczenia w większych grupkach, więc tutaj będę liczyła na Wasze doświadczenie, panowie.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 17   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona