Wczytywanie
Teraz jest 15 maja 2021, 01:30

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 17   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [HUB] Lotniskowiec Przymierza SSV Peter Higgs
PostNapisane: 29 sie 2012, 12:06 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA, ME, NWN, Fallout, BG, Icewind Dale, Jade Empire, KoToR, SWToR, LoL
Lucullus Nirus

- Ustalcie trasy tak, żeby się nie przecinały, i żeby mechy zajęły się nami, a nie "Oddziałem 3". "Oddział 3". Uważaj na niespodzianki. Zawsze mogą się pojawić. - Chwilę zajęło mu zlokalizowanie człowieka, lecz po chwili znalazł go po zapachu i położył jego dłoń na swoim ramieniu tak, by człowiek stał za nim. Sprawdził funkcjonowanie swojej tarczy.
- Kiedy się kryję, robisz to samo. Kiedy biegnę, biegniesz ze mną. Kiedy dostaję kulkę, chowasz się i czekasz na instrukcje od "oczu". Zrozumiałeś? - zapytał surowo - I jeszcze jedno... Uważaj gdzie strzelasz. Nie lubię łatać kombinezonu... A jeszcze bardziej siebie... - Ton jego głosu brzmiał wyjątkowo poważnie.
- Kroganinie. Połóż rękę na jego ramieniu... Nie będę się powtarzał...

PostNapisane: 29 sie 2012, 12:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Keras’Verei vas Mekari nar Glenah

Zajął się tworzeniem wspólnego kanału komunikacyjnego.
- Kto bierze działko? Sugeruję osobę osłaniającą grupy 3. - zapytał, nie odwracając wzroku od omniklucza.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 29 sie 2012, 13:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nicolas De'frant

Turianin chwycił jego rękę i położył na swoim ramieniu dając instrukcje jak młodzikowi. Wiem co mam robić, łuskowcu. Nie po to służyłem 7 lat w Przymierzu, żeby szczekał na mnie Turianin. Bierzmy się do roboty.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 29 sie 2012, 13:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Schował się za północną barykadą i położył obok siebie karabin, tak aby mógł szybko po niego sięgnąć. Przygotował protokoły hakujące i przeciążajace syntetyków, oraz plan obszaru.
- Ja jestem gotowy.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 29 sie 2012, 14:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Arikha Hasarios

Początkowo ilość pomysłów i koncepcji zdezorientowała Arikhę. Nie była przyzwyczajona do ustalania planów, zazwyczaj po prostu wykonywała rozkazy, które było zresztą w większości mało finezyjne. Szybko jednak wyklarował się plan, który przypadł drellce do gustu.
-No dobrze, to kto bierze działko-rzuciła pytające spojrzenie asari-Wydaje mi się, że znam się na strzelaniu całkiem nieźle, ale z takim sprzętem nie miałam zbyt wiele do czynienia, może masz większe doświadczenie?

PostNapisane: 29 sie 2012, 14:27 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Giatns: Obywatel Kabuto, Blade X
Meenae

Przez całą dyskusję asari siedziała cicho i tylko bacznie słuchała jak co niektórzy bawią się w dowódców. Chwilami prawie nie parsknęła śmiechem, na szczęście zdołała się opanować. Nie miała zamiaru wchodzić w całą dyskusję - zabawniej było posłuchać tych przekomarzanek. Zresztą zastosowała się do starego, krogańskiego powiedzenia, że "varren, który dużo szczeka najczęściej pierwszy ginie". Z jej punktu widzenia lepiej było dostosować się do sytuacji i w odpowiednim momencie przejąć kontrolę. Do tej pory tak robiła i działało.
W całej tej "zabawie" i tak najchętniej zobaczyłaby kroganina biegnącego przez całe pole minowe i tratującego wszystko po drodze. Jednak ta opcja miała niestety małe szanse spełnienia.
Pytanie drellki na moment wybiło ją z rozmyślań.
- Działko? - spojrzała najpierw na przedmiot rozmowy, przyglądając mu się dobrze, a potem na Arikhe - Z tym konkretnym modelem nie miałam jeszcze do czynienia, ale strzelałam już z podobnych.
Liczyła na to, że trochę się rozerwie i w końcu skorzysta ze swojej biotyki. Nie do końca było jej na rękę zgadzać się. Doszła jednak do wniosku, że z pozycji działka będzie miała ciekawy ogląd na sytuacje i dodatkowo zabawnie będzie przyjrzeć się jak reszta drużyny miota się po polu minowym niczym pyjaki w tunelach na Tuchance.
- Mogę się za to wziąć. - puściła drellce oko i lekko się uśmiechnęła w taki sposób, że trudno było stwierdzić czy to uśmiech z nutką pogardy czy rozbawienia. Albo jedno i drugie.

Podeszła do działka i zaczęła je odpowiednio ustawiać. Przypomniały jej się czasy Illium.
- Gotowa! - oznajmiła reszcie towarzystwa stanowczym głosem.

PostNapisane: 29 sie 2012, 15:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Arikha Hasarios

-Świetnie-odpowiedziała Meenae lekkim uśmiechem, w którym jednak nie było ani odrobiny wesołości-W takim razie ja biorę część południową. Proponuje żeby jedno z nas skupiło się na prowadzeniu drużyny, a drugie na mechach. Mogę się nimi zająć-zwróciła się do quarianina-Pozostaje ustalenie trasy i możemy zaczynać.

PostNapisane: 29 sie 2012, 15:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

- Mówisz o drużynie czy mechach? - zapytał zdezorientowany. Nie był w stanie zrozumieć o kim konkretnie drellka powiedziała. - Myślę że każde powinno bronić swojej strony i w miarę możliwości kierować drużyną.

PostNapisane: 29 sie 2012, 15:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Arikha Hasarios

-O mechach. Obawiam się, że to może wprowadzić chaos, lepiej żeby polecenia drużynie wydawała jedna osoba, druga tylko informowała o ewentualnych zagrożeniach czy zmianach sytuacji. No i musimy opracować trasę, ale powinniśmy ją dostosować do trasy, którą będzie pokonywać Korja.-urwała, dostrzegając, że chyba trochę się zapędziła-W każdym razie ja tak uważam-bąknęła speszona.

PostNapisane: 29 sie 2012, 15:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

- Możemy spróbować, jeśli sądzisz że uda ci się w pojedynkę odeprzeć mechy. - zwrócił się do drellki. - Foxx którędy poprowadzisz Korję? - podniósł wzrok znad omni-klucza i zwrócił go w stronę qurianki.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 17   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona