Wczytywanie
Teraz jest 08 maja 2021, 21:45

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 17   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [HUB] Lotniskowiec Przymierza SSV Peter Higgs
PostNapisane: 29 sie 2012, 15:56 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Giatns: Obywatel Kabuto, Blade X
Meene

- Mogę prowadzić ostrzał na mechy i wieżyczki dookoła - zaczęła asari jakby lekko od niechcenia, wtrącając się w rozmowę - Większą część z nich powinnam unieszkodliwić. No i z tego miejsca będę miała najlepszy ogląd na sytuację - dodała zwracając uwagę na podwyższenie działka - Mogę poprowadzić "niewidomych" na początku. Za ścianą na wprost niech ktoś inny się nimi zajmuje...
Przyszło jej do głowy kilka wrednych pomysłów jeśli tylko będzie mogła prowadzić grupę. Nie wiedziała czy je wykorzysta, ale jedno było pewne - będzie zabawnie.
-Tak swoją drogą warto sprawdzić czy miny reagują na to działko... - dodała z diabelskim uśmiechem.

PostNapisane: 29 sie 2012, 16:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Arikha Hasarios

Przewróciła oczami. Praca zespołowa i dzielenie się obowiązkami to jednak trudna sprawa dla nieprzyzwyczajonych.
-Nie chodzi o to, żebym sama sobie z nim radziła, tylko żebym je kontrolowała. Obserwowała jak się przemieszczają, czy stanowią zagrożenie dla drużyny, czy trzeba i da się je zlikwidować. Przypuszczam, że będę potrzebować twojej pomocy, zwłaszcza, że znasz się na elektronice znacznie lepiej niż ja. Chcę po prostu, żebyś mógł się skupić na drużynie i nie musiał się przejmować, że jakiś mech ci zaraz wyskoczy zza pleców-dodała łagodniej i uśmiechnęła się lekko-Odpowiada ci taki układ? Nie chcę nic narzucać, zwłaszcza, że nie znam twoich umiejętności, być może jesteś w stanie zajmować się kilkoma rzeczami na raz. Ja mogę mieć z tym problemy, dlatego proponuję podział obowiązków.
-W czasie, gdy ty byś ich prowadziła, my moglibyśmy zająć się zabezpieczaniem tego miejsca. Może udałoby się nam unieszkodliwić część mechów na stałe.
-zwróciła się do asari-Tak, mnie ten pomysł odpowiada.

PostNapisane: 29 sie 2012, 16:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Keras’Verei vas Mekari nar Glenah

- Dobrze, zróbmy tak jak proponujesz. - skinął głową drellce, potwierdzając taki podział obowiązków.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 29 sie 2012, 18:11 
Adept analogów
Adept analogów

Meenae

"No nie wierzę, jednak w tej drużynie są nie tylko półgłówki. Może nie zginiemy wszyscy na pierwszej misji" - pomyślała Meenae.
- Świetnie, no to mamy wstępny plan - rzekła ze swoim charakterystycznym uśmieszkiem.

PostNapisane: 30 sie 2012, 14:12 
Volus Mercenary

Gra w: RPG (wszelkie, wręcz nałogowo)
Korja Reitha Treos

- Sir, nie odpowiedział pan na moje pytanie. Czy oddział oślepiony dostał granatem błyskowym, będąc już na polu bitwy? Jeśli tak, wtedy będę potrafiła doskonale go sobie zwizualizować z pamięci.

Założyła osłonę na oczy i komunikator za ucho, po czym zwróciła się do Foxx.
- Wybór trasy i metody przejścia zostawiam Twojej ocenie sytuacji, tylko będziesz musiała przekazać mi jak najdokładniejsze dane. Odległości i kąty. Najlepiej przetestujmy jak to zadziała. Może poprowadzisz mnie jakąś ciekawą trasą przed wejściem do siedemnastki?

Obrazek

PostNapisane: 31 sie 2012, 07:42 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass effect, Dragonage, The Old Repulic, Skyrim
Jak dla mnie nie ma najmniejszego problemu, tylko czy porucznik nam na to pozwoli w tym momencie? zapała Foxx zwracając się do Przełożonego.Proponuje też aby każdy z drużyny robiącej zamieszanie sprawdził swoją broń, jest zmodyfikowana wiec może się trochę różnic od standardowej i zobaczcie też czy ma wystarczającą ilość amunicji, później nie będzie czasu na powrót żeby ją uzupełnić

ゲームは現実を作り出す

PostNapisane: 31 sie 2012, 13:30 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA, ME, NWN, Fallout, BG, Icewind Dale, Jade Empire, KoToR, SWToR, LoL
Lucullus Nirus

Kończył właśnie sprawdzać swoją broń, gdy Quarianka zaczęła mówić.
- Przewiduję problemy, o których nie zostaliśmy poinformowani. Uważajcie na dodatkowe pułapki, pola siłowe, zakłucacze sygnału, wysuwalne ścianki i tym podobne... "Oczy", informujcie nas o możliwych kryjówkach i odległościach do nich. Podawajcie nam co zawsze informacje co do możliwości dwóch następnych ruchów. - skończył sprawdzać broń, przeładował ją i odbezpieczył.

PostNapisane: 31 sie 2012, 20:15 
Adept analogów
Adept analogów

Meenae

Meenae zaczęło już irytować już lekko to całe czekanie. Większość zabierała się do tego jak hanar do volusa.
- Nie macie więcej wymówek? Stoimy tu i zastanawiamy się ciągle jak działać. Zamiast działać. Kroganin z genofagium szybciej by spłodził dzieciaka niż my weźmiemy się za to zadanie!
Nie krzyczała, jej głos był spokojny aczkolwiek dobitny. I było w im czuć irytację.

PostNapisane: 31 sie 2012, 20:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Keras’Verei vas Mekari nar Glenah

- Chyba jesteśmy gotowi, plan i rozstawienie gotowe. Sądzę że możemy zaczynać. Niech pan wreszcie uruchomi sprzęt pułkowniku. - powiedział nieco zniecierpliwionym tonem.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 31 sie 2012, 21:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nicolas De'frant

Na pozycji, gotów do akcji.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 17   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona