Wczytywanie
Teraz jest 15 maja 2021, 02:51

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 18   [ Posty: 176 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Komentarze do Sesji
PostNapisane: 08 wrz 2012, 09:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Zag. Niestety nie mogę zgodzić się z twoim punktem widzenia w tym wypadku. Nie chcę być źle zrozumiany. Nie przeszkadza mi to, że kroganin Stanka zachowuje się jak na kroganina przystało. Rozumiem też, że nie każdy będzie musiał każdego lubić w grze. Zirytował mnie po prostu fakt, że moja postać została ukarana za działanie, które wynikło z czystego przymusu. Ja nie dostałem klarownej odpowiedzi na kwestię dot. kolejki, więc zadziałałem, zaś za chwilę zostałem wyeliminowany najprawdopodobniej na kilka tur z gry (i to będąc na placu ćwiczeń). Nie chowam żadnej urazy, chcę żeby to było jasne. To tylko gra, ale trzymanie się zdrowego rozsądku i pewnej kultury gry jest wysoce pożądane. :)

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 08 wrz 2012, 09:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Oficjalnie składam samokrytykę za omawianie akcji i obiecuję poprawę.

Jak przemyśle sprawe...działanie kroganina chyba rzeczywiście było uzasadnione fabularnie, podobnie rozumiem reakcję Kepasona. Boleśnie uwidocznił się chwilowy brak mg - nie ma kto naprostować błędów i wynika z tego bajzel. Po prostu zapomnijmy o całej sprawie i wróćmy do gry. Bo to jednak drobiazg.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 08 wrz 2012, 10:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Popieram. Z resztą dobrze jest mówić, co komu przeszkadza, niż potem mieć jakieś kwasy i niedopowiedzenia. :)

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 08 wrz 2012, 12:07 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect, Dragon Age,The Elder Scrolls,SWTOR,
Zagu myślę, że udało ci się wszystkim wszystko wytłumaczyć. Przed napisaniem posta konsultowałem się z Havem, a wręcz dostałem rozkaz napisania czegoś. Chciałem odegrać kroganina w jakiś sposób własnie nieprzewidywalny bo moja postać taka jest. A w sesji coś by się działo a nie narzucone zadanie i je wykonujemy tak schematycznie opisując.Poza tym postać nie musiała być wyeliminowała Asari mogła by użyć biotyki. A mieliśmy chyba możliwość nadepnięcia 3 min a tak to zrobimy wszystko idealnie. Ale niech już zostanie ten zmieniony post. Może musiała być taka akcja żeby później gra szla gładko chociaż już wszyscy będą wiedzieli co i jak.

PostNapisane: 08 wrz 2012, 12:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

W jednym sie pogubiłem - kto teraz i gdzie w ogóle są członkowie oddziału? Wszyscy się przemieścili na wyznaczone pozycje?

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 08 wrz 2012, 13:00 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA, ME, NWN, Fallout, BG, Icewind Dale, Jade Empire, KoToR, SWToR, LoL
Si, wszyscy bohaterowie są na swoich pozycjach. Przynajmniej z tego co przeczytałem.

PostNapisane: 08 wrz 2012, 13:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

No to teraz czekamy aż mg zakończy turę.

PostNapisane: 08 wrz 2012, 13:34 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Giatns: Obywatel Kabuto, Blade X
Zgadzam się tutaj w 100% z Zagiem. Wg mnie Stanek powinien wrócić do starej wersji posta. To czy uda mu się "rzucić" postacią Kepasona to już zależy od MG i powiedzmy rzutu kostką. Ale jak dla mnie cała sytuacja powinna zostać. Szczególnie, że będzie ciekawiej :D Zresztą Stanek zareagował postacią jak na kroganina przystało.

A to, że wynikła ze zmiany kolejki, to chyba nic w tym złego. Nie piszę już więcej, bo Zag wszytko napisał co trzeba ^^

PostNapisane: 08 wrz 2012, 13:37 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, The Old Republic, Neverwinter Nights, Deus Ex: Human Revolution,
Przepraszam wszystkich najmocniej za brak aktywności w temacie. Aczkolwiek wyznaczone jednostki prosiłem, aby mnie informowały w wypadku konieczności ruszenia tematu. :> No, ale nic - mea culpa. Nie widziałem oryginalnego posta Stanka, ale z relacji wiem mniej więcej o co poszło.
Winę za zaistniałą sytuację biorę na siebie - moje zaniedbanie i niedoinformowanie Was wprowadziło tu chyba najwięcej zamętu.
Dlatego biorę się zaraz za nadrabianie i ogarnianie sytuacji.
Primo - sądzę, że zachowanie postaci Stanka jest w pełni uzasadnione stylem odgrywania jaki prowadzi i myślę, że poprzedni post był do zaakceptowania.
Secundo - Kepason, naprawdę sądzisz, że pozostawiłbym Twoją postać bez możliwości obrony? Tak jak wielokrotnie pisałem, czynności pisane przez Was są NIEDOKONANE. Do, że ktoś zamierza Wami cisnąć, nie oznacza, że mu się to uda, lub też że skończy się to dla niego jakimiś mniejszymi/większymi konsekwencjami.
Tertio - Obiecuję poprawę i lepszy przepływ informacji. A teraz biorę się za moderację.

"I was born as I am, an outsider amongst my kind. Why? I do not know."

PostNapisane: 08 wrz 2012, 13:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miszczu, wysłałem ja ci zapytanie przez PW, doszło?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 18   [ Posty: 176 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna strona