Wczytywanie
Teraz jest 14 lis 2018, 20:11

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 22   [ Posty: 218 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Upadły Świat - Rekrutacja
PostNapisane: 28 cze 2012, 18:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Wojna. Wojna nigdy się nie zmienia. Koniec świata nastąpił niemal dokładnie według przewidywań. Zbyt liczna populacja, za mało miejsca i surowców naturalnych. Szczegóły nie są istotne. Powody - jak zwykle, typowo ludzkie. Niemal całe życie na Ziemi zostało unicestwione. Niszczycielska siła atomowej iskry skrzesanej przez ludzkie ręce szybko wymknęła się spod kontroli. Kolumny radioaktywnego ognia przetoczyły się przez świat. Kontynenty zostały spowite przez płomienie i połknięte przez wrzące oceany. Ludzie wyginęli niemal całkowicie, a ich duchy stopiły się z falą promieniowania, która pokryła całą Ziemię. Cisza i mrok opanowały planetę, rządząc niepodzielnie przez wiele lat. Tylko nieliczni przetrwali zagładę. Niektórzy zdołali znaleźć schronienie w wielkich podziemnych kryptach. Gdy wielkie ciemności przeminęły, drzwi krypty zostały otwarte, a ich mieszkańcy wrócili na powierzchnię, by rozpocząć nowe życie...

Witajcie przyszli gracze! Przedstawiam Wam nową historię w postapokaliptycznym świecie. Historię, którą stworzyłam na bazie serii Fallout, głównie dwóch pierwszych części.
By sesja ruszyła potrzebuję od 3 do 5 graczy. Każdy będzie miał wybór profesji umiejętności, ekwipunku i tym podobnych rzeczy. Jedyne ograniczenie, to brak dowolności w decyzji dotyczącej pochodzenia postaci. O niektórych rzeczach decydować będziecie mogli dopiero po zakończeniu rekrutacji (ekwipunek i profesje).

Historia:

Stany Zjednoczone, 2051 rok. Kryzys elektroniczny pogłębia się. Surowce mineralne, o które państwa toczą wojny, wyczerpują się. Bliski Wschód grozi USA użyciem broni jądrowej. Powstają pierwsze schrony - Krypty, mające zapewnić bezpieczeństwo cywilom w wypadku wybuchu wojny.
Rok 2077, drzwi Krypt zamykają się, rozpoczyna się Wielka Wojna. Ośrodek badawczy West Tek zostaje uderzony przez głowicę nuklearną. Eksperymentalne wirusy wydostają się do atmosfery, następnie infekują ludzi i inne stworzenia żyjące na powierzchni Ziemi.
Rok 2290. Świat nigdy już nie będzie taki sam...

Miejsce akcji: USA, Floryda
Rok: 2290
Znane lokacje:
Little Yard - miasteczko rolnicze składające się ze 100 mieszkańców. Little yard powstał na miejscu Krypty 111, która została otwarta w 2250 roku. Przed wojną miasto nazywało się Homestad, jednak zostało doszczętnie zniszczone.
Krypta 112 - krypta otwarta w 2290 roku, a więc wtedy, gdy zaczyna się akcja. Odizolowana zupełnie od świata, nie mająca pojęcia co się dzieje na Pustkowiach.
Clearwater - miasto ghuli założone na ruinach istniejącego przed wojną miasta, które uważane było za jedno z najlepiej prosperujących we Florydzie przed Wielką Wojną.
Miami - jedno z dwóch największych miast we Florydzie. Miasto rozpusty, słynące z narkotyków, prostytucji i kasyn.
Panama City - drugie największe miasto, wysoko rozwinięte pod względem zaopatrzenia medycznego.

Obrazek

KARTA POSTACI
<avatar postaci>
Imię:
Nazwisko:
Wygląd: pamiętajcie, że świat przeszedł zagładę, ktoś może być ładny, ale fryzura nie powinna być idealnie przystrzyżona, a ubranie markowe.
Cechy charakteru:

Umiejętności: tutaj sprawa się trochę komplikuję. Każdy ma do wyboru 5 umiejętności, które opanował na wysokim poziomie (ok. 60%), resztę umie średnio, bądź wcale.
- Broń palna
- Broń ciężka
- Broń energetyczna
- Walka wręcz
- Broń biała
- Rzucanie
- Leczenie
- Skradanie
- Otwieranie zamków
- Kradzież
- Rozbrajanie pułapek
- Nauki ścisłe
- Naprawa
- Retoryka
- Handel
- Hazard
- Sztuka przetrwania

Ekwipunek otrzymacie po przydzieleniu do danej lokacji, każdy wybierze to, co chce. Od razu piszę jednak, że nie będzie "plecaka bez dna". Każdy przedmiot waży a plecak ma ograniczoną pojemność.
Historię stworzyć będziecie mogli sami także, ale po przydzieleniu miejsca zamieszkania.

To by było na razie na tyle, wszelkie pytania proszę kierować tutaj, bądź na gadu-gadu :)
Ogólny zarys historii przekażę przy pierwszej, wprowadzającej turze. O ile w ogóle ktoś zgłosi się do rekrutacji :)

ZASADY GRY

1. Jeden post na jedną turę, kolejność wyznacza MG
2. Posty powinny być wyczerpujące, co najmniej 8 linijek
3. BG powinien zwracać uwagę na otoczenie i prowadzić swoją postać zgodnie z jej KP
4. O ranach, śmierci oraz znalezionych przedmiotach decyduje MG
5. BG muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami swych czynów :D jednym słowem, nie będzie lekko.

Jest to mój pierwszy projekt jako MG, więc proszę o wyrozumiałość. Jeśli czegoś zapomniałam, piszcie bez skrępowania :)

Ostatnio edytowano 01 lip 2012, 15:54 przez Jezula, łącznie edytowano 9 razy

Tytuł: Re: Upadły Świat - Rekrutacja
PostNapisane: 28 cze 2012, 19:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jezz szczęścia Ci życzę w rekrutacji. Sam nie wezmę udziału, ale mam nadzieję, że znajdziesz wymaganą ilość graczy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 cze 2012, 19:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dzięki Shar, prawdę mówiąc ciężko to widzę... A szkoda, bo stworzyłam ciekawą historię.

PostNapisane: 28 cze 2012, 19:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
To może ja pójdę na pierwszy ogień i się zgłoszę, hmm? : )

PostNapisane: 28 cze 2012, 19:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

A proszę bardzo i zachęcam innych! :D
tak się zastanawiam, czy nie dać wyboru pochodzenia, to każdy mógłby historię napisać...

PostNapisane: 28 cze 2012, 19:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Trzymaj się swojego pierwszego zamysłu, to zawsze najlepsze wyjście. Doszlifuj to co pierwotnie sobie obmyśliłaś, tyle mogę doradzić. Tylkoś trafiła tak niefartownie z sesją, bo teraz pełno sesji otwartych jest i ludzie ledwo wyrabiają, więc na początku ciężko może być z chętnymi. Cierpliwości trzeba. : )

PostNapisane: 28 cze 2012, 20:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sesja w falloucie jestem chętny ;D
Hmmm Jezula myślę że też ekwipunek powinę sobie gracz sam skompletować oczywiście bez szaleństw( nie ze ktoś ma od razu bazora i pancerz wspomagany)

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 29 cze 2012, 00:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Smalauk, każdy gracz będzie mógł sobie skompletować ekwipunek, ale po tym, jak kartę wyśle. Uporządkuję je do danej lokacji i dam ekwi do wyboru. Poza tym, co wcześniej zapomniałam dodać - każda rzecz waży ileś funtów (1f = 0,5kg) i plecak postaci ma ograniczoną objętość, więc nie będzie możliwości dźwigania miliona ilości rzeczy :)
Cały ekwipunek dam do wyboru, razem z żywnością, bronią, ubraniem. Więc rozsądek przy nim się przyda. Ale to później.
A tak dla przykładu, dla poparcia mojego zamysłu - osoba z krypty, nie może mieć takiego samego ekwipunku jak postać z Miami. Stąd ograniczenia :)

PostNapisane: 29 cze 2012, 01:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
O rany, takiej sesji mi właśnie brakowało! :) Ja się zgłaszam bardzo chętnie, ale kartę będę mogła dostarczyć dopiero w sobotę-niedzielę najwcześniej, więc jak by co trzymajcie dla mnie miejsce :)

PostNapisane: 29 cze 2012, 10:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Spokojnie trala! :) Czasu jest mnóstwo, nie wiem sama do kiedy rekrutacja potrwa, także bez pośpiechu :)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 22   [ Posty: 218 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona