Wczytywanie
Teraz jest 20 lis 2018, 20:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 35 z 93   [ Posty: 924 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 93  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - komentarze
PostNapisane: 08 kwi 2013, 21:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Że ja tak wyskoczę jak ten Filip z konopi, ale Rala, błagam, zmień ten podpis, bo nie mogę oderwać wzroku. >.<

PostNapisane: 08 kwi 2013, 21:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
No Nat, teraz? Nie chce mi się teraz szukać nowego obrazka. Jutro :>

Ale fakt, całkiem ładna ta astronautka :P

PostNapisane: 08 kwi 2013, 21:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Już nawet nie chodzi o to, że ładna, ale ogólny koncept jest genialny. Jaram się jak kościół w Norwegii.

PostNapisane: 08 kwi 2013, 21:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Ha, też tak zareagowałam jak ją znalazłam :P Przyzwyczaisz się :>

PostNapisane: 08 kwi 2013, 22:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Dlaczego Shar uważasz, że postać szeryfa jest bardziej ważna niż trapera? Chyba, że chodzi Ci o to, że traper (w podobnym wieku do Joe'go) powinien być sprawniejszy (choć nie mamy tutaj dowodów takowych ;) )?
Kości nie grają u mnie roli głównej. Stosuję je tylko, kiedy muszę, nie licząc oczywiście rzutów na trafienia i obrażenia. Tak jak wcześniej pisałam, jest ciemno i prócz latarki nie macie żadnego oświetlenia, a więc nie wydaje mi się dziwnym, że ktoś (już dajmy sobie spokój z tym kto) opuścił ją - tym bardziej w sytuacji stresowej, do której Twoja postać przyzwyczajona nie jest. Gdyby kości inaczej zadecydowały i tak bym zadecydowała o upuszczeniu latarki.
Poza tym, od kiedy kwestionuje się decyzje MG? Wiecie wszyscy dobrze, na jakich zasadach gramy. Czuję, że moje działania odbierasz zbyt personalnie Shar (jeśli mylę się lub nie - dokończmy rozmowę na pw, nie tutaj).

Temat uznaję zakończony, jeśli ktoś ma uwagi to zapraszam na pw bądź gg (nie chcę zaśmiecać tematu :) ) . Chętnie przyjmę każde zażalenia. Pierwszy raz prowadzę sesję, więc z pewnością popełniam tryliard błędów... Zdaję sobie z tego sprawę i chcę się doskonalić byście mieli jak najlepszą zabawę. Jeśli nie macie, coś Wam nie pasuję, proszę o zgłoszenie tego (ble, jak oficjalnie :P)

Tyle z mojej strony :)

PostNapisane: 08 kwi 2013, 22:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja mam jedno zażalenie, które chcę wyłożyć przy świadkach. Co z moim pieskiem, Jezz? >:C

PostNapisane: 08 kwi 2013, 22:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Właśnie chodziło mi o sprawność Jezz. Jak to nie mamy przecież szeryfowi się cały czas ręce trzęsą jak strzela. Zwalmy to na koca, ale traper go nie ma i jest bardziej sprawny.

Wiesz tu mnie zaskoczyłaś Jezz, że jak kości by Ci wskazały inaczej to i tak byś zdecydowała o upuszczeniu latarki. Nie rozumiem zatem po co w ogóle rzucałaś kośćmi na to czy latarka spadnie czy nie, ale to w tej chwili nieistotne.

Jezz, a kto tu mówi o kwestionowaniu decyzji czy ja napisałem, że masz mi zmienić odpis? Nie. Napisałem tylko, że przekazanie latarki to dla mnie błaha sprawa i przyznam, że nie sądziłem, iż rzucasz kośćmi w takich przypadkach, które mi wydają się na tyle błahe, iż rzut kośćmi wydaje mi się zbędny.

Jeśli bym ją jakąś decyzje kwestionował to też bym napisał w końcu od tego są komentarze, że gracze mogą się czasem spierać co decyzji MG.

Bez przesady Jezz. Nie widzę powodu bym miał Twoje odpisy dotyczące mojej postaci odbierać personalnie. Nic z tych rzeczy :)

Nie widzę powodu by wysłać ten post na PW, a cały czas tu pisałem i po prostu mi się nie chce go przenosić. Z resztą też nie zamierzam kontynuować tej rozmowy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 09 kwi 2013, 10:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Wino może trochę wczoraj mi za bardzo do głowy wlazło, dlatego przepraszam ;) Co do upuszczenia latarki i rzutu kością. Stosuje rzuty po to, by każe moje widzimisię było sprawiedliwe :P Latarka może i by nie spadła (gdyby rzut wykazał inaczej), ale pewnie stałoby się coś z nią tak czy owak. Chodziło mi bardziej o pokazanie (w poprzedniej wypowiedzi) jestem mg i rządzę :P taki żarcik oczywiście ;) I naprawdę w błahych sprawach nie używam kości. Chciałam by powiało trochę grozą, wyszło jak wyszło.. Mój błąd.

Nat, nie bój żaby! Już wkrótce Ciapek się pojawi... jeśli przeżyjecie :P

PostNapisane: 09 kwi 2013, 12:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Po tym krzyku szeryfa, który przeszedł przez jaskinie jak dla mnie powiało grozą wystarczająco. Choć pewnie tamta grupa przeżyła to doświadczenie bardziej niż grupa Mirandy.

Pewnie Ciapek pojawi się wraz z nowymi graczami.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 09 kwi 2013, 19:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ciapek mógł być moją najlepszą postacią kiedykolwiek, więc dzięki za pamięć Jezz. :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 35 z 93   [ Posty: 924 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 93  Następna strona