Wczytywanie
Teraz jest 17 lis 2018, 11:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA
PostNapisane: 31 sty 2013, 10:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Szeryf Joe

Z powagą słuchał krótkiej opowieści Artema. Gdy w końcu mężczyzna doszedł do notki z tablicy ogłoszeń, od razu przyciszył go.
- Ciiii - dotknął usta wskazującym palcem - Nie chcę by Samatha się dowiedziała - przyciszył głos na tyle, na ile umożliwiało to otoczenie, po czym ciągnął dalej.
- Doskonale znany Ci Jack... - kiwnął głową na siedzącego naprzeciwko potężnego mężczyznę.
Kojarzysz go, jednak nigdy nie zaprzątałeś sobie głowy pytaniem, dlaczego przeprowadził się do Little Yard. Mało wiadomo o tym człowieku, jednak wiejscy plotkarze ochrzcili go traperem. Niektórzy zaś mówią, że to były bokser, który przybył tu aż z Nowego Reno, po nieudanej walce z kobietą z krypty...
Pamiętając o tym, że w każdej plotce tkwi ziarno prawdy, słuchałeś z zainteresowaniem, co ma do powiedzenia stary przyjaciel.
Szeryf odchrząknął i wypluł glut śliny na podłogę baru.
- Morris jest traperem. Zna okoliczne tereny doskonale. Podczas polowania na stado gekonów udało mu się zlokalizować ich legowisko... - wypił kilka łyków trunku, wpatrując się intensywnie w płyn. Po chwili podniósł na Ciebie wzrok - Planujemy wyczyścić jaskinię. Nie tylko ze względu kasę, którą zbijemy sprzedając skórę, ale też dla bezpieczeństwa - wyprostował się z dumą, prężąc pierś, na której zawieszona jest zardzewiała odznaka - Piszesz się? Im więcej ludzi, tym mniejsze prawdopodobieństwo osaczenia przez te jaszczury.
Morris siedzący na przeciwko pokiwał potwierdzająco głową, nie odzywając się słowem.

Dr Jack Brown

Stanowcza, acz trochę niepewna tego, co się wydarzy podczas rozmowy, Reina oparła się o ścianę obserwując lekarza przy pracy. Sprawnie zaaplikował znieczulenie Robertowi, odkaził ranę, po czym zabrał się za jej szycie.
Dealerka obserwowała go, wspominając lekarza, który miał zwyczaj pomagać jej w tym zapominanym przez Boga miasteczku. Nazwisko i imię się zgadzają, nawet postura i wzrost. Jednak głos... Brzmiał stanowczo za młodo. Doktor powinien mieć teraz z 60 lat. Ten tutaj na pewno był młodszy...
Z zamyślenia wyrwał Cię głos lekarza.
- Nie martw się, panienko, mam podzielną uwagę, więc możesz mówić o tej sprawie niecierpiącej zwłoki - mówił spokojnie, zmęczonym głosem. Zaczął właśnie przycinać szwy na zszytej ranie poszukiwacza.

PostNapisane: 31 sty 2013, 11:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Otworzył drzwi i spotkał go miłe zaskoczenie, było tu czysto było widać że właściciel dba o cały dobytek.Robert spodziewał się owieli gorszego po mieszkańcach tego miasteczka zwłaszcza po wizycie w hotelu.Z innego pokoju wyszedł lekarz wygląd na miłego człowiek, wydawał się jednak lekko zaspany.Usiadł za biurkiem Robert zaczął mu się dokładnie przyglądać miał około 40 lat ale raczej na tyle wygląd niż to był jego faktyczny wiek.Lekarz zadał pytanie, Robert powoli wskazał na ranę ręki.Lekarza nagle się ożywił zadał kolejne pytanie i kazał usiąść.
-Kto mi to zrobił..no cóż był kolejny śmieć pustkowia, jaki najemny bandzior ale on skończył gorzej- Lekarz pokiwał tylko głowo wydawał mu się że zbyt wiele razy słyszał już podobną opowiedz.Gdy zajmował się obrażeniami poszukiwacza do gabinetu weszła Rudowłosa kobieta z jakoś sprawa dla doktora.Roberta nie wile do obchodziło-Spojrzał na lekarza-Długo jeszcze panie doktorze?

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 31 sty 2013, 12:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Machnęła od niechcenia ręką.
-Poczekam. Sprawa jest nie tylko pilna ale też poufna. Kobiece dolegliwości i takie tam-skłamała gładko, przyglądając się połamanym paznokciom swej prawej dłoni. Lepiej, żeby trzeci mężczyzna nie nabrał podejrzeń-Doktor Jack Brown, prawda? Można wiedzieć, od jak dawna pan tu pracuje?-może odpowiedź na to pytanie pomoże rozwiać jej wątpliwości?

PostNapisane: 31 sty 2013, 13:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dr Jack Brown

Skończył przycinać wystające końcówki szwów nie odzywając się słowem. Pytanie Reiny zasmuciło go, jednak starał się tego nie okazać. W końcu skończył opatrywać ranę Roberta, zawiązując dokładnie bandaż.
- Dobrze, gotowe. Proszę pamiętać o stosowaniu tabletek zapobiegających zakażeniu - wręczył mu niewielką tubkę z 10 tabletkami - Dwa razy dziennie, rano i wieczorem.
Podszedł do swego biurka, otworzył szufladę i wyjął z niej plik kartek. Na jednej z nich napisał dawkowanie, po czym oddał ją Robertowi - Proszę o tym nie zapominać, w szczególności jeśli ma Pan zamiar wędrować po Pustkowiu by... - zawahał się, ciszej dodając - Zabijać śmieci.
Gdy Robert chciał zapłacić za leczenie i tabletki, doktor machnął ręką.
- Jeśli następnym razem przyjdzie Pan do mnie wyleczyć się, policzę podwójnie. Teraz proszę stąd iść, zjeść dobry posiłek i wypocząć.
Robert wychodząc z pomieszczenia usłyszał charakterystyczny dźwięk otrzymania nowej wiadomości. Włączył więc swego pip-boya i odczytał ją.
Spoiler:

Lekarz oparł się o biurko i potarł zmęczone oczy dłońmi. Zdjął okulary, które starannie wyczyścił o kitel, po czym zwrócił się do Reiny.
- Od zawsze, prawdę mówiąc - odpowiedział w końcu na jej pytanie - Przejąłem talent do leczenia po ojcu... - przyciszył głos i szybko zmienił temat - Ale dosyć o mnie, proszę mi powiedzieć, co Panią tu sprowadza? - zmierzył spojrzeniem skąpo ubraną dealerkę. Trzeba przyznać, że mimo starego wyglądu był bardzo przystojny. Starannie wyczyszczony strój miło kontrastował z brudem panującym wokół - Infekcja? Choroba weneryczna? Ciąża? - to ostatnie wypowiedział niemal z rozbawieniem.

PostNapisane: 31 sty 2013, 13:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Uśmiechnęła się uwodzicielsko, czując na sobie wzrok lekarza. Zacznie po dobroci. Jeśli doktorek będzie rozsądny, po dobroci się też skończy...
-Właściwie bardziej wspólni znajomi. Nazwisko Christopher Moods mówi coś panu?-oparła się o biurko od drugiej strony, prezentując w ten sposób większość purpurowego koronkowego stanika. Nie czekając na odpowiedź lekarza postanowiła przejść do rzeczy-Nawet jeśli nie, to na pewno słyszał pan o Jetcie. Tak się składa, że pan Moods wiele słyszał o pańskich umiejętnościach i ma pewną propozycję. Pan wyświadczy mu przysługę, a w zamian Moods wpłaci hojny datek na pańską klinikę-nie była pewna, czy może składać takie obietnice bez pokrycia, ale tym się będzie martwić później (negocjator).

PostNapisane: 31 sty 2013, 16:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Wyszedł od lekarza schował tabletki do kieszeni-nieźle-mruknął do siebie.Lekarz znał się na swojej robocie by szwy był bardzo dobrze założone poza tym nie wziął ani złamanego kapsla Robert stwierdził że jednak pudzie za radą lekarza i coś zje no i przy okazji dowie się czegoś o tej robocie.Szedł spokojnie przez miasto kierując się do Free Land. Robert wiedział że potem trzeba będzie odnaleźć dwójki z krypty i wytłumaczyć mi parze rzecz ale wszystko po kolej.

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 31 sty 2013, 22:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Zagwizdał cichu słysząc o odkryciu trapera. Małe stadko to już coś, ale całe legowisko było prawdziwym zagrożeniem dla mieściny i podróżnych. Racji staremu szeryfowi też nie było można odmówić, za skóry tych skurczybyków można zgarnąć naprawdę niezłą forsę.
Decyzja była dość oczywista, znali się z Joe od lat, więc pytanie przez niego zadane było czystą formalnością. Artemiusz pokiwał energicznie głową.
- Jasne, Joe. - odpowiedział uśmiechając się promiennie - Dziewica może zaczekać, bezpieczeństwo Little Yard jest ważniejsze, nie?
Ukradkiem puścił oko szeryfowi.
...i forsa też.

PostNapisane: 31 sty 2013, 22:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, Skyrim, Wiedźmin
Ginger Bundy

Stała lekko rozkojarzona przed tablicą a nim zdążyła się obejrzeć wszyscy się rozeszli. Gdy myślała, że błoga cisza ogarnęła całą okolicę odezwała się dziewczyna z krypty. Ginger nie w planach było rozwijać teraz dyskusję więc odrzekła krótko.
- Pieniądze, kasa, forsa, mamona, siano, hajs... kapsle. Po prostu. czaisz? - odwróciła się i spojrzała z żalem na psa.
- Chyba powinniśmy odwiedzić tego całego lekarza, z nią nie jest dobrze. - złapała psa delikatnie za chorą łapkę. - i ze mną też nie... - dodała już o wiele ciszej. Ginger wyjęła z paczki papierosa i zaciągnęła się mocno.
- o tak, od razu lepiej. - Wypuściła z ust spory obłok dymu i zwróciła wzrok ku Mirandzie. - chcesz? Powoli zaczęła podążać w kierunku domu owego medyka.

Graciella Feriel ○ Constantin Reynold ○ Felinne Velanne
Jesfis Raisa ○ Rayla Blades
Lillith

PostNapisane: 01 lut 2013, 18:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Zdziwiła się.
- Zatem uważacie kapsli jako waluty. My też ich tak używaliśmy w krypcie, ale mieliśmy zapasy żywności. Trochę technologii, która przetrwała w krypcie. Zatem kapsle zastąpiły nam walutę, którą przed wojną posługiwali się ludzie, ale i tak bardziej cenna była praca lub wymiana towaru niż same kapsle. A tu jest pustynia. Kapsle w zasadzie są bezwartościowe mogę się mylić, ale pewnie nie ma rządu, który sprawiałby, że waluta jest wiarygodna. O wiele cenniejsza jest woda albo broń. W tym świecie waluta w ogóle nie powinna istnieć. Powinna istnieć tylko wymiana handlowa i nabycie innych dóbr w zamian za pracę. Ewentualnie waluta powinna być płynna czyli powinny stać się nią butelki z wodą. Pewnie ludzie się przyzwyczaili do kapsli choć są one bezwartościowe, ale naprawdę trudno mi to zrozumieć. Ciężko to ogarnąć. Nie, dzięki. Nie palę. Chodźmy do lekarza. Później chciałabym kupić broń, ale nie wiem czy starczy mi kapsli. Może uda mi się je zarobić u szeryfa, ale bez broni pewnie nic nie wskóram. Ginger ile kosztuje broń. Mam 50 kapsli. Starczy mi na spluwę?
Spojrzała na jej towarzysza z krypty
- Kaze ty też powinieneś się zaopatrzyć w broń palną.
Miri i Ginger ruszyły w kierunku gabinetu lekarza.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 01 lut 2013, 21:31 przez Shartan, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 01 lut 2013, 19:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Szeryf Joe

Ucieszył się, słysząc gwizd przyjaciela.
- I o to mi chodziło! - odrzekł w końcu, uderzając pięścią w stół - Wiedziałem, że możemy na Ciebie liczyć.
Nagle zamilkł, speszony. Od razu wiedziałeś, że Joe chciałby Ci powiedzieć coś jeszcze.
- Ale.. Ale.. - zaczął cicho - Myślisz, że poradzimy sobie we trójkę? - dodał po chwili wpatrując Ci się w oczy. Miałeś dziwne przeczucie, że tylko czeka, aż zaproponujesz, by w wyprawie wzięli udział nowi przybysze.

Dr Jack Brown

Zauważyłaś, że na dźwięk nazwiska Moods lekarz drgnął nieznacznie, aczkolwiek szybko opanował się i z kamiennym wyrazem twarzy spojrzał Ci prosto w oczy.
- Pan Moods znany jest mi doskonale - odpowiedział z pogardą. Gdyby był mniej wykształcony, z pewnością splunął by Ci pod nogi - Tak jak i całej społeczności Little Yard - na moment odwrócił się by poprawić założone okulary.
I zaczął zastanawiać się przez dłuższą chwilę. Nie wiedziałaś, czy myśli nad trefną ofertą przez Ciebie złożoną, czy dźgnięciem Cię skalpelem w krtań.
W końcu delikatnie oblizał wysuszone wargi.
- Mówisz, że Moods da mi możliwość zadbania o klinikę? - spytał, a Ty odczułaś, że rozmowa pójdzie po Twojej myśli. Nim zdążyłaś kiwnięciem głowy potwierdzić, Brown znów odezwał się.
- Ale jakim kosztem? Kogo będę leczyć, gdy Jet pochłonie wszystkich mieszkańców Little Yard? Suchy piasek?! - wrzasnął oburzony. Jego twarz nabrała koloru purpury i już zamierzał wyrzucić Cię, gdy w drzwiach zauważyliście Ginger i Mirandę z psem na rękach.
Ile słyszeli?
Jakie wnioski wyciągną z waszej rozmowy?
Przełknęłaś głośniej ślinę.

Ostatnio edytowano 01 lut 2013, 19:50 przez Jezula, łącznie edytowano 1 raz

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 66  Następna strona