Wczytywanie
Teraz jest 15 lis 2018, 12:00

Napisz wątekOdpowiedz Strona 24 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA [18+]
PostNapisane: 08 kwi 2013, 01:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Spojrzała na cowboya oburzona. To było szaleństwo.
- Sam? Żartujesz chyba. Jedyne na co mogę się zgodzić, to żebyś poszedł po resztę, a ja poczekam na was na zewnątrz. Staruszek mi nie daruje, jeśli cię tu zostawię na śmierć.
Co ja gadam? Przecież to układ idealny. Przy odrobinie szczęścia mogłabym dostać działkę całej trójki niemal bez ryzyka.
Ale zgoda jakoś nie chciała jej przejść przez gardło.

PostNapisane: 08 kwi 2013, 01:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Spojrzał szczerze zaskoczony na rudowłosą towarzyszkę. Może to oznaka, że jednak z niego dupek, ale po niej braku zgody na taki układ się nie spodziewał. Dlatego prychnął cicho w odpowiedzi.
- Nie unoś się dumą, głupia. Aż taka dupa skończona ze mnie nie jest, trochę już przeżyłem, więc dam sobie radę z paroma jaszczurkami, poza tym mam przy boku gnata. Jak nie, trudno, przynajmniej zgarniesz trochę więcej kapsli. - zmarszczył brwi, wcale nie podobał mu się opór dziewczyny. - Staruszek się wkurzy, ale zrozumie, później się urżnie parę razy i mu przejdzie. Na razie najważniejsze to zająć się nim, ale... - zawahał się. - Cokolwiek się z nim stanie, masz się stąd wynieść. Różnica tylko w tym czy z nim czy bez niego.
Z tymi słowami podniósł z klęczek i wyprostował ucinając w ten sposób dyskusję. Czasami bezwzględnie trzeba być mężczyzną, zwłaszcza w chwilach takich jak ta.

PostNapisane: 08 kwi 2013, 16:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Traper postanowił iść dalej, Robert przyjął to bez żadnych emocji.Krzyki w ucichły, co mogło oznacza tak naprawdę bardzo wiele, poszukiwacz nie miał zamiaru nad tym się zastanawiać, teraz skupiał się na przeżyciu.Dla Mirandy zaczęła gasnąc latarka Pięknie po głowie zaczęły krążyć mu czarne myśli.Syk dobiegający z naprzeciwka też nie był pocieszający.Robert zaczął się wpatrywać w ciemność.

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 08 kwi 2013, 19:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Obrazek

Jack, Miranda, Robert

Traper widząc, jak przygasa latarka szybko wyjął swoją i już chciał ją wcisnąć w drobne dłonie Mirandy, gdy spadła na ziemię, roznosząc ciche echo po jaskini.
- Cholera jasna! Nie toć, że gaduła, to jeszcze fajtłapa! - szepnął wściekle mężczyzna.
Miranda szybko kucnęła przeszukując po omacku wilgotne podłoże pieczary. Niestety, było zbyt ciemno i gdy już wyczuła kształt podobny do latarki okazało się, iż jest to ludzka kość. Z obrzydzeniem rzuciła ją na bok.
- Głupia dziewucho, szybciej! - uniósł głos traper - Po syku rozpoznaję, że natrafiliśmy na samicę! Mogę się założyć, że jest kur.ewsko wściekła...
W końcu przybyszka z krypty zdołała znaleźć latarkę. Szybko nakierowała promień światła naprzeciwko.
Gekonia samica wyłoniła się z cienia 4 metry przed Wami, a wysoka percepcja Roberta pozwoliła mu usłyszeć jeszcze jednego zbliżającego się jaszczura. Nie wiedział jednak, z której strony zaatakuje.

Artem, Reina, szeryf Joe

Starzec jęknął z bólu gdy Reina wstrzyknęła mu dwa stimpaki. Mięśnie jego twarzy rozluźniły się, co świadczyło o tym, że lek zaczął działać. Nie zakleił rany, ani nie zniwelował ryzyka zakażenia, jednak sprawił, że ból stał się znośny.
- Dz..Dziękuję... Re...ino... - wyszeptał szeryf, a dziewczynie wydało się, że jego twarz nabrała rumieńców. Na tym jednak nie zaprzestała. Porządny łyk wody ognistej pobudził ją i sprawił, że stała się pewniejsza siebie. Szybko przelała zakrwawiony brzuch starucha trunkiem, powierzchownie go oczyszczając. Gdy przyłożyła doń koszulkę rana przestała krwawić.
- Nie... - odrzekł Joe słysząc Waszą kłótnię - Ja tu zostanę... Nie mam.. szans... - kaszlnął głośno - Na pustkowiu, nawet z nią...
Łowca nagród spojrzał na przyjaciela i wiedział, że ma rację. Upał tylko osłabi szeryfa, który i tak jest już na skraju wyczerpania.
- Artem - zwrócił się niego Joe - Przeżywałem gorsze rzeczy... A dzięki Naszej nowej znajomej przeżyje jeszcze więcej - uśmiechnął się lekko, a tym razem Reina była pewna, że jego policzki były rumiane. To dobry znak.
- Zostawcie mi tylko tę gorzałę... Mam broń, poradzę sobie.... Czekając tutaj na Was...
Nie było czasu do stracenia. Musieliście decydować, co robić.

Spoiler:

PostNapisane: 08 kwi 2013, 20:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Traper właśnie wręczał jej latarkę gdy ta spadła na ziemię. Natychmiast się po nią schyliła, ale najpierw znalazła kość, którą ze wstrętem odrzuciła, ale chwili znalazła latarkę i skierowała promień światła naprzeciwko. W międzyczasie człowiek nakrzyczał na Mirandę za to, że latarka wylądowała na ziemi. Tak jakby to była wina Miri, że mężczyzna nieumiejętnie podał jej przedmiot. Traper powiedział, że gekon to samica, a to oznaczało, że zadanie prawie skończone. Należało tylko wykończyć samice i do końca przeszukać jaskinie zabijając pozostałe przy życiu gekony.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 08 kwi 2013, 20:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Cowboy westchnął. Miał prawdziwie rozdarte serce. Znał szeryfa od kiedy tylko zaczął chodzić. Z każdym rokiem zżywali się coraz bardziej, aż w końcu z Wujka Joe stał się prawdziwym kumplem do rany przyłóż. Rewolwerowiec przetarł znużone oczy. Brał pod uwagę ryzyko, ale nie sądził, że wszystko, aż tak się spieprzy. Nie wiedział co robić, jaką decyzję podjąć...Tylko jedno było dla niego pewne, nie zostawi tutaj starego stróża prawa, nie tak łatwo.
- Decyzja podjęta. - rzucił oschle przejmując głos. - Reina zabierze Cię do wyjścia, ale nie opuszczajcie jaskini. Zaczekajcie tam na mnie i resztę. Jeżeli nie wrócę przed tamtą grupą, możecie ruszać. Najwyżej dogonię was przed Little Yard, znam okolicę. - otrzepał dłonie z kurzu, uśmiechnął się przy tym beztrosko. - No, skoro wszystko jasne to do roboty, ludziska. Szkoda czasu i zdrowia.

PostNapisane: 08 kwi 2013, 21:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Stała zaciskając pięści. Wcześniejsze emocje z niej opadły, pozostała zimna kalkulacja. Skoro tego chce to nie ma sensu się sprzeciwiać.
- Dobra. W takim razie ja biorę staruszka i zabunkrujemy się gdzieś w okolicach wyjścia - zaczęła pakować porozrzucany dobytek do plecaka.
- Cowboyu, weź to - wcisnęła mu ostatni pozostały stimpak w dłoń - W razie czego dam mu swoje. Kiedyś się rozliczymy - już miała się odwrócić, ale przypomniała sobie o jeszcze jednym - Masz jeszcze nasze latarki. My sobie poradzimy bez, znamy drogę, a nie wiadomo ile ty tam na dole spędzisz.
Nie czekając na odpowiedź Artema, najprawdopodobniej głupią i odmowną, zaczęła się przymierzać się do podnoszenia szeryfa.

PostNapisane: 09 kwi 2013, 15:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Traper podał dla Mirandy latarkę, to ją przypadkiem upuściła...Co wywołało fale gniewu,że strony trapera ten zaczął pokrzykiwać na Mirandę.Dziewczyna schyliła się po latarkę po chwili snop światła znowu oświetlał drogę.To co powiedział traper nie poprawiło umory dla Roberta mieli przed sobą samice, której syk jak zauważył traper, oznaczał że nie podoba je się obecność, ludzi bo i to tego którzy zabijał jej potomstwo.Jednak do uszy poszukiwacza dobiegło kroki, wiedział co to oznacza-Gdzie się ty kręci jeszcze jeden Geck- powiedział po czym przykleja się plecami do ściany, unius broń i posła dwie kule z stronę samicy.

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 11 kwi 2013, 21:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Obrazek

Jack, Miranda, Robert

Samica zachowywała cały czas tę samą odległość, sycząc głośno. Miranda nie zdecydowała się na atak, za to pierwszy pocisk wysłany z pistoletu Roberta ranił gekonicę w tułów. Pisk zwierzęcia rozległ się, a krew obryzgała ściany jaskini. Usłyszeliście, jak ranny gad upada na ziemię. Drugi strzał okazał się śmiertelny. Nie mieliście jednak czasu na odpoczynek, gdyż z cienia wyłonił się drugi gekon - tym razem samiec. Zamachnął się na trapera raniąc go pazurami w klatkę piersiową. Traper odskoczył lekko ranny.

Artem

Ruszyłeś powolnym korkiem w głąb jaskini bijąc się z myślami. Czy dasz radę wyjść z niej żywy? Czy kiedykolwiek zobaczysz spalone słońcem pustkowie i zabite deskami Little Yard? Co się stanie z Twoimi rodzicami...?
Odwróciłeś wzrok, jednakże w ciemności nie dojrzałeś niczego. Westchnąłeś ciężko. Latarka bladym światłem oświetlała drogę naprzeciwko. Już po chwil usłyszałeś człapanie łapami gada. Mógł być przed Tobą najwyżej 5 metrów. Niemal czułeś, jak sapie ciężko czekając na swą ofiarę...

Reina, szeryf Joe

Podniosłaś lekko szeryfa. Całe szczęście, że stimpak uśmierzył ból, w innym wypadku podróż na zewnątrz nie miała by sensu z jednego, prostego powodu - nie byłabyś w stanie unieść otyłego stróża z Little Yard. A teraz Joe jako tako sam poczłapał niezdarnie nogami. Po kilku minutach natrafiliście na ścierwo gekona. Promienie słoneczne oślepiły Was na kilka sekund, a szeryf poczuł się słabiej. Oparł się plecami o obślizgłą ścianę.
- Cz... czekaj - sapnął głośno powstrzymując Cię ręką - Wracaj, jeśli naprawdę chciałaś mu pomóc... On... Artem.. - kaszlnął cicho - Nie ma szans. Bez pomocy nie wróci... Wiem o tym.

Spoiler:

PostNapisane: 12 kwi 2013, 15:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Zdziwiła się samica padła tak szybko. Spodziewała się dłuższej walki z nią. Chciała poczekać ze strzeleniem do niej, aż będzie bardziej widoczna, ale w sumie mieli szczęście, że Robert ją tak szybko załatwił. Niestety zaatakował ich kolejny gekon, a konkretnie zaatakował trapera, który zdążył już odskoczyć, ale jednak został lekko rany. Nie było wiele czasu musiała działać szybko. Tak jak poprzednio przyłożyła sobie latarkę między głową i ramieniem by oddać strzał, ale tym razem cały czas starała się by promień światła był cały czas skierowany na gekona. Poza tym nabrała już wprawy w takim trzymaniu latarki i strzelaniu, a wszystko działo się niezwykle szybko. Kiedy ustawiła już latarkę natychmiast sięgnęła po broń i wycelowała w szyje gekona po czym oddała do niego strzał. (wyrobione oko)

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 24 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 66  Następna strona