Wczytywanie
Teraz jest 14 lis 2018, 21:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 36 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA [18+]
PostNapisane: 11 sty 2014, 14:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Z trudem otworzyła oczy i spojrzała na doktora.
- Mimo wszystko znasz się na rzeczy - delikatnie dotknęła opatrzonej rany - Dzięki, ale widzę, że moja obecność ci przeszkadza. Nie będę się narzucać. Jeśli tylko nasz dzielny wybawca będzie tak miły, żeby mnie jeszcze trochę poholować, wolałabym wrócić do mojego pokoju w hotelu.

PostNapisane: 11 sty 2014, 15:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard
- Dobrze. Może znajdę prowadząc cię tam pozostałych osobników, ktorzy najwyraźniej cierpią na zabobonny lęk przed medycyną.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 27 lut 2014, 20:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Obrazek

Megan
Przebiegłaś przez zboże, które upaćkane było krwią i wnętrznościami. Byłaś tak wystraszona i jednocześnie zdeterminowana, że nawet za bardzo nie poszczułaś, jak depczesz po śliskich flakach mieszkańców Belle Glade. W końcu dotarłaś do prowizorycznego baraku, w którym doktor Karl nieraz ratował życie traperom zaatakowanym przez radokrokodyle. Oddychałaś ciężko, czując jak drży całe Twoje ciało. Cienka zasłonka wstawiona w miejscu drzwi łopotała na wietrze. Gdy mocniej zawiało, zdołałaś dostrzec pogrążone w bałaganie wnętrze. Ktoś tutaj był i czegoś szukał. Pytanie tylko: czego?
Spoiler:

Obrazek

Miranda
Dokuśtykałaś do lekarza czując rwący, narastający ból. Po drodze minęłaś Reinę z Richardem, którzy najprawdopodobniej zmierzali w kierunku noclegowni.
Po kilku minutach weszłaś do lecznicy. Na jednym stole leżał Robert, na drugim nieprzytomny, blady szeryf. Młody lekarz siedział za biurkiem zajęty uzupełnianiem notatek.
Spoiler:

Robert
Po wstrzyknięciu stimpaka przez Richarda poczułeś się o wiele lepiej, choć nadal miałeś duszności. Położyłeś się na leżance, która nie była zbyt wygodna. Kiedy nowy znajomy wyszedł wraz z Reiną, lekarz głośno westchnął, siadając za biurkiem.
- Same z nią kłopoty... Trzeba coś z tym zrobić - powiedział bardziej do siebie, jakby zapominając o Twojej obecności. Nim zdążyłeś odpowiedzieć, do szpitala weszła Miranda, z grymasem bólu na twarzy.
Spoiler:

Richard, Reina
Doczłapaliście się do hotelu, w którym panował półmrok. Z jednego z pomieszczeń dochodził szloch, przerywany co chwilę dziwnym dźwiękiem przypominającym prąd. Richard podszedł do biurka i nacisnął na dzwonek. Po chwili z pokoju, z którego najprawdopodobniej dochodził płacz, wyszła właścicielka motelu i podeszła do was, zamykając wcześniej drzwi na klucz. Szloch ucichł, a ona z nieprzyjemnym grymasem na twarzy spojrzała na was pytająco.
- Czego? Nie widzicie, że zapadła noc?
Spoiler:

Artem
Nalałeś sobie kolejnego drinka, wychylając go natychmiast. Syknąłeś przy tym charakterystycznie, czując, jak alkohol zaczyna działać. Bądź co bądź, byłeś po wyczerpującej walce i wyprawie, do tego lekko ranny. Westchnąłeś, przypominając sobie wszystko, co się wydarzyło. Łącznie z dwuznaczną rozmową z Reiną.
- Mamy problem, Jack. Ale pogadamy o tym jutro... - zdołałeś dosłyszeć Emily, która po chwili wyszła z jadłodajni. Traper został, dopijając resztki alkoholu.
Spoiler:

PostNapisane: 27 lut 2014, 20:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard
- Właśnie dlatego ta tutaj chce spać. Luksusów jej się zachciewa, ale co ja na to poradzę? Zostawię ją tutaj i nie przeszkadzam. - nie wydawał się przejęty płaczem. Ogólnie z empatią było u niego jakoś kiepsko. Ustawił Reinę przy jakimś meblu/ścianie i zaczął szykować się do wyjścia. Minął tą drugę, pewnie doszła do lecznicy. Trzeba ją dogonić.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 27 lut 2014, 20:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Miri mimo bólu bohatersko dowlokła się do gabinetu lekarza. Usłyszała, że jego ust, że chciał się kogoś pozbyć. Mogła żywić tylko nadzieję, że nie chodzi o nią.
- Dobry wieczór. Zostałam ranna podczas walki z gekonami.
Chciała jeszcze dziś iść przeproś właściciela z sklepu z bronią, ale coś jej mówiło, że dziś już nic z tego nie wyjdzie i będzie musiała przenieść tą wizytę na dzień jutrzejszy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 lut 2014, 19:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Robert wpatrywał się w sufit. czuł się o wiele lepiej ale zrobił się jakiś sensy.Został sam z lekarzem i nieprzytoczonym szeryfem, czuł jak powiek robią się co raz bardziej ciężkie...Nagle skrzypnęły drzwi dol lekarza weszła Miranda z grymasem ból na twarzy, Cholera jej noga, jak ja jej pozwoliłem im odejść.. Robert był zły na siebie.poszukiwacz usiadł-Doktorze co z niej nogą ? to poważne?-

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 28 lut 2014, 19:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Reina
Właścicielka motelu prychnęła głośno, opluwając przy tym pobliskie biurko.
- No, tak, najlepiej! - krzyknęła za wychodzącym Richardem - Z Wami przejezdnymi zawsze są same problemy!
Gdy mężczyzna wyszedł, westchnęła głośno.
- I co ja niby mam z tobą zrobić? - spytała półprzytomną Reięę opartą o ściane. Nagle zaczęła krzyczeć.
- Amelia! Amelia! Natychmiast tutaj przyjdź, ty nieprzydatna dziwko!
Po zaledwie kilku sekundach z pokoju wyszła zapłakana, młoda, wyglądająca na około 20 lat, dziewczyna. Oczy miała podkrążone, a twarz lekko spuchniętą. Szła powoli, jakby każdy krok sprawiał jej ból.
- T..t..tak? - wydukała cicho, bojąc się odezwać.
- Zaprowadź tę niedojdę do jakiegoś wolnego pokoju. Z samego rana mi zapłaci, niech sobie nie myśli.
Zgodnie z życzeniem właścicielki hotelu, dziewczyna podeszła do Reiny i zaprowadziła ją do jednego z pokoi. Może i nie był najwyższych lotów, nawet jak na standardy Pustkowia, ale było tam łóżko, o którym Reina tylko marzyła.
- Czy w czymś jeszcze mogę pomóc? - spytała cicho Amelia - Może... masaż? - dodała jeszcze ciszej. Była widocznie skrępowana.

Miranda, Robert

Lekarz nawet nie usłyszał, jak Miranda weszła. Widocznie był zmęczony i przepracowany, aczkolwiek cały czas skupiony na pracy. Gdy usłyszał głos Miri, podniósł wzrok. Oczy miał podkrążone a policzki lekko zapadnięte. Wcześniej jakoś nie było tego widać, najwidoczniej sztuczne światło dobiegające z niewielkiej starej lampki wydobywało mimiczne zmarszczki na twarzy mężczyzny.
- T..Tak - wyrwał się z zamyślenia, lecz nawet nie odpowiedział. Dopiero pytanie Roberta sprawiło, że wstał i ruszył w kierunku Mirandy.
- Nie... Nie, raczej nie. No, chodź. Zobaczymy co tutaj mamy - powiedział do Mirandy, wskazując jej krzesło. Gdy usiadła, zaczął oglądać jej nadgarstek.
- Cóż, widocznie złamana kość. Odsłoń brzuch, zrobię ci zastrzyk. Jeśli czujesz się skrępowana obecnością tego tutaj, idź do mojego pokoju - skinął głową w kierunku sypialni.
Po kilku sekundach do szpitala wszedł Richard.

Richard

Wychodząc z hotelu usłyszał jedynie prychnięcie i krzyk właścicielki.
- No, tak, najlepiej! Z Wami przejezdnymi zawsze są same problemy!
Nawet się nie odwracając, ruszył w kierunku szpitala. Gdy wszedł do środka, zauważył siedzącą na krześle Mirandę, nieprzytomnego szeryfa, którego ostatni raz widział przy wejściu jaskini, lekarza oraz Roberta, który czuł się chyba lepiej.

PostNapisane: 28 lut 2014, 20:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard
- Mogę ją przejąć. - powiedział do lekarza.

PostNapisane: 28 lut 2014, 20:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Megan Christie

Przez powiewającą zasłonkę nie było widać wiele.Wystarczająco jednak, aby stwierdzić, że bałagan w środku nie jest dziełem przypadku. Przeczucie podpowiadało, że ta straszna rzeź ma związek z dziwną chorobą. Z tymi tajemnicami. Z jednej strony ciężko było w to uwierzyć, z drugiej... Ta myśl o dziwo pozwoliła Megan trochę się ogarnąć. Może po prostu łatwiej było skupić uwagę na wiadomościach i plikach niż na tym, że coś wymordowało całą osadę, wszystkich.
Meg podniosła pistolet na wysokość podbródka, uspokoiła oddech. Muszę się dowiedzieć. Była ostrożna. Nawet jeśli napastnicy już odeszli z wioski postępowała tak, jakby za każdym rogiem mógł kryć się wróg. Pokonała wejście skokiem, odwracając się z bronią gotową do strzału. Dopiero po upewnieniu się, ze jest bezpiecznie można będzie przystąpić do poszukiwania Pip-Boy'a doktora.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 01 mar 2014, 16:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Zamrugała, nie do końca rozumiejąc, o co chodzi. Dopiero po chwili dotarło do niej, o co może chodzić dziewczynie.
- Może jutro, mała - uśmiechnęła się z trudem - Na dziś starczy mi atrakcji.
Tak jak stała, zwaliła się na łóżko i zagrzebała w niezbyt czystej pościeli, nie przejmując się butami ani brudnym ubraniem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 36 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 66  Następna strona