Wczytywanie
Teraz jest 20 lis 2018, 15:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 40 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA [18+]
PostNapisane: 14 kwi 2014, 08:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Obrazek

Richard

Na zewnątrz panowała niemal grobowa cisza, jedynie mgliste światła dobiegające z okien potwierdzały, że miasteczko nie jest opustoszałe.

Miranda, Robert

Właścicielka hotelu pokiwała energicznie głową.
- Nie ma pieniędzy, nie ma usług. Proste jak iguana na patyku- odrzekła, po czym wraz z dziewczyną zniknęła w pokoju naprzeciwko waszego.
Zgodnie z poleceniem poszliście do pierwszego pokoju gościnnego. Łóżko było brudne i poplamione, co dla dziewczyny przyzwyczajonej do sterylnych miejsc mogło być odrzucające. Jakkolwiek, zmęczenie i ból spowodowany doznanymi ranami sprawiały, że teraz nie miało to najmniejszego znaczenia. Po prawej stronie znajdowały się niewielki kuferek i szafa, gdzie goście mogli schować swoje rzeczy osobiste.
Spoiler:

Obrazek

Megan

Komputer zapiszczał, a na ekranie pojawiła się informacja o wymaganym haśle dostępu. Prawdę mówiąc nie miałaś pojęcia, jakie mogło one być, wiec zabrałaś się za przeszukiwanie pozostałych rzeczy. Szafa nie kryła żadnych schowków, jakkolwiek na jej dnie znalazłaś kolejny żeton z kasyna. W szufladach były same nieprzydatne śmieci i jakieś dokumenty. W biurku znalazłaś 5 kapsli i dwie prezerwatywy. w pozostałych komodach nie znalazłaś nic interesującego. Za obrazami także nic nie było, jednak pod dywanem szybko dostrzegłaś skrawek papieru.
Spoiler:

PostNapisane: 14 kwi 2014, 21:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Cóż Miri nie chodziło o tego rodzaju usługi. Jednak wróci do tej sprawy. Na razie jednak jej rewolucja w tym miasteczku będzie musiała poczekać, aż nie wydobrzeje. Miri w zasadzie nie miała co schować do kuferka, ale podeszła do niego i szafy by je otworzyć i sprawdzić czy coś jest w środku.
- Tylko jedno łóżko. Mogę spać na podłodze.
Otworzyła najpierw kuferek. Później zamierzała otworzyć szafę.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 15 kwi 2014, 09:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Wszedł do pokoju za dziewczyną, pokój jaki był ale Robert nie narzekał spał w gorszych miejscach, oparł plecak przy ścianie po czym wyją z niego śpiwór zaczął sobie ścieli na podłodze-Nie, ty spisz na łóżku

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 15 kwi 2014, 13:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard
Ruszył na wzgórza wokół miasta. Nie lubił przebywać w tłumie. Poszukiwał osłoniętego miejsca (najpierw sprawdził czy nie ma tam węży, albo innych lokatorów). Ulokował się tam i z targanego sprzętu spróbował zmontować potykacz przed jego kryjówką. Napił się wody i zagryzł rację z bramina. Jeszcze raz obejrzał czy miejsce jest bezpieczne, po czym spróbował zasnąć.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 18 kwi 2014, 19:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

To było bardzo miłe ze strony Roberta, że zaoferował jej łóżko i zachowywał się jak gentleman, ale było jej trochę głupio przyjąć jego propozycje. Przyszło jej do głowy, że ma teraz doskonałą okazje do rozmowy z przedstawicielem pustynnej cywilizacji
- To bardzo miłe z twojej strony Robercie, ale łóżko nie jest w końcu takie małe. Możemy się nim podzielić na dwie połowy. Jak alianci i ZSRR podzielił na dwie połowy Niemcy pod drugiej wojnie światowej, a nawet lepiej, bo żadnego muru nie musimy stawiać.
Uśmiechnęła się.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 18 kwi 2014, 20:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Spojrzał na Mirnade zrozumiał niewiele z tego co mówiła ale wydała mu się to w jakiś sposób zabawne więc nawet się delikatnie uśmiechnął-Nie bardzo wiem o czym mówisz jeżeli chodzi o przykład ale nie przejmuj się ja i tak wole spać w swoim śpiworze więc możesz wziąć sobie całe łóżko- Zaczął grzebać w plecaku wyją butelkę wody i ponaciągał łyka po czym również wyciągnął dwie porcje suszonego mięsa jednią wyciągnął w stronie Mirandy-Masz zjedz i wodo też się częstuj-podsuną jej butelkę, przez chwili żuł mięso w milczeniu i przyglądał się dziewczynie oceniając ile zajmie im drago do jego rodzinnego miasta-Gdy tylko odbierzemy kapsle za zadanie idziemy do Mami tam spotkasz się z przedstawiciele bractwa stali oni ci pomogą

PostNapisane: 18 kwi 2014, 20:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Miri usiadła na łóżku i przyjęła poczęstunek.
- Dzięki. Skoro tak będzie ci wygodniej Robercie, to nie będę nalegać. Nie wiem czy będę mogła tak szybko iść. Lekarz nie zalecał mi wędrówki zanim nie wyleczę nogi.
Ugryzła mięso i popiła wodą.
- Kim jest bractwo stali? I dlaczego mieliby mi pomóc? Robercie nie znasz historii ziemi?
Miri przypuszczała, że tak może być, ale mimo wszystko się zdziwiła, że Robert nie zrozumiał jej metafory

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 18 kwi 2014, 21:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Zjadł kolejny kęs mięsa było całkiem dobre,spojrzał na Miradnę- Nie, nie zam tak odległej wiem że kiedyś było tu pastwo USA które prowadziło wojnę z Chinami co sprowadziło na świat zagładę tak postały pustkowia, poza tym taka wiedza ci się na pustkowia nie przyda co innego chemia, matematyka albo coś w ten deseń - Zjadał kolejny kawałek mięsa-A bractwo no cóż...-podrapał się po zarośniętym policzku-To goście którzy mają najbardziej zaawansowane technologi na pustkowiu zbierają ją i chronią aby nie wpadał w łapu osób którzy no wiesz...ich siedziby przypominają krypty ogólnie są w porządku często pomagają też mieszkają pustkowia- na jego twarzy pojawił się jego standardowy grymas-A pomogą ci bo pustkowie to nie miejsce dla ciebie

PostNapisane: 18 kwi 2014, 21:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Tak przypuszczała, że taka wiedza jest przydatna.
- Ale nie uczą was naszej historii i innych rzeczy na pustyni? Nie jestem przekonana. Ja nie dysponuje jakąś technologią by to Bractwo się mną zainteresowało, a Krypta z której pochodzę uległa zniszczeniu. Nie przydam się temu Bractwu. Chociaż Bractwo mogłoby się przydać mi, ale ja nie mam dla nich nic wartościowego. I co z Kaze on jest z tej samej krypty co ja. Tylko gdzieś nam zniknął. Będzie trzeba go znaleźć.
Miri liczyła, że Kaze włóczy się gdzieś po mieście.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 18 kwi 2014, 22:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Spojrzał na, jego wyraz twarzy się nie zmienił-Nie nieuczony bo niby kto miał by to robić, poza tym nie wile by znalazł chętnych na tako wiedzie, a co do bractwa kto wie czego czy im się przydasz czy nie ale była w krypcię więc masz wiedzie dla wielu ludzi niedostępną ale zobaczysz poza tym przedstawiciele bractwa cię do niczego nie zmuszą zjadł mięso i popił wodą-A twój towarzysz wyjechał z miasto ponoć z jedną z dziewczyną którą też poznaliśmy więc są duże szansę że jest już martwy

Napisz wątekOdpowiedz Strona 40 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 66  Następna strona