Wczytywanie
Teraz jest 17 lis 2018, 12:16

Napisz wątekOdpowiedz Strona 46 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA [18+]
PostNapisane: 08 lip 2014, 20:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Megan Christie

Molines zupełnie jej się nie spodobał. Była wykończona i może już przez to nieco przewrażliwiona, ale jakoś odechciało jej się od razu wyłuszczać sprawę.
- Taa, nietutejsza. Czy mogłabym rozmawiać z szeryfem? - spytała tonem jeszcze uprzejmym, ale pełnym rezerwy.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 09 lip 2014, 12:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Trafili pod sklep z bronią,Robert nie zwracał najmniejszej uwagi na dzieci, wszedł do środka za Mirando

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 31 lip 2014, 16:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Reina

Gdy tylko dziewczyna cię usłyszała zerwała się z miejsca, jak porażona. Na jej twarzy zdołałaś dostrzec sine ślady – ktoś nieźle musiał ją grzmotnąć.

- P-p-przykro mi
– zaczęła, jąkając się – Nie mamy łazienki dla g-g-gości z pojedynczych pokojów... U-u-usługa k-k-kąpieli jest odpłatna...

Miranda, Robert

W środku sklepu panował półmrok i zaduch. Na półkach znajdował się niewielki skład najpopularniejszych i najtańszych broni wraz z amunicją.
Przed ladą stał właściciel sklepu, który, jak wam się zdawało, odbierał od dzieciaka kapsle. Gdy tylko was zauważył kopnął gówniarza w stronę wyjścia. Kilkuletni dzieciak wybiegł szlochając pod nosem, zaś sklepikarz wyszczerzył czarne zęby w obleśnym uśmiechu.
- No, no, no... W końcu zjawiłaś się, aby odpracować dług, dziewucho? Nie myśl, że zapomniałem o twych lepkich łapach, które sięgają po to, co ich - splunął na klejącą się od brudu podłogę - Powiedz... Jak chcesz odpokutować swe winy?

Richard

Dzieciaki otoczyły cię i poczułeś delikatne klepnięcia dłoni w okolicy bioder. Po chwili małolaty rozpierzchły się - jeden z nich pokazał ci język, inny zaś gest byś spierdalał. Dwie chude i niskie dziewczynki pobiegły przed wejście do sklepu i krzykiem zaczęły zachęcać gości do zakupów. Robert wraz z Mirandą byli w środku sklepu.

Artem

Stary i wychudzony ojczulek nawet się nie sprzeciwiał, gdy zacząłeś nim szarpać. Wzrok miał spuszczony, choć trochę rozbiegany - zapewne dlatego, że był na głodzie. W końcu gdy uspokoiłeś się, odrzekł obojętnie.
- Junior, Artemie... Nasz lekarz, doktor Jack Junior Brown...

Megan

Zastępca szeryfa zmarszczył brwi i zrobił groźną minę, która tak prawdę prawie w ogóle się nie zmieniła.
- Szeryf został ranny podczas walki i jest w szpitalu. Choć dobry z niego człek, to jednocześnie starzec i pijaczek, więc pewnie długo nie pożyje... - zamyślił się przez chwilę, po czym mówił dalej - Przebyłaś chyba długą drogę, bo wyglądasz okropnie. Po co przybyłaś? Tylko bez ściemiania. Mam prawdziwy dar do wykrywania kłamstw - wstał, opierając się dłońmi o kant stołu. Niemalże czułaś jego oddech na twarzy.

PostNapisane: 31 lip 2014, 17:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard
W ponurym milczeniu zaczął się upewniać że niczego mu nie ukradziono.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 31 lip 2014, 18:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Wypuścił ojca z żelaznego uścisku. Zrobił krok do tyłu, obrócił się na pięcie i ruszył w stronę kliniki Jacka Browna. Nim wydobył rewolwer z kabury i począł przeliczać kulę w bębenku, uniósł rękę na pożegnanie. Pomachał, ale nie odwrócił się nawet na moment.
- Do zobaczenia na kolacji, tato.

PostNapisane: 31 lip 2014, 20:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina

Wzdrygnęła się, zaskoczona gwałtowną reakcją dziewczyny. Przez chwilę zrobiło jej się dziwnie, jakby żal.
- Spokojnie - powiedziała znacznie łagodniej, niż zamierzała, ale zaraz wróciła do swego normalnego tonu - Ile to kosztuje?

PostNapisane: 03 sie 2014, 15:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Nie spodobało jej się właściciel potraktował tego dzieciaka, ale przecież to ona przyszła tu go przeprosić.
- Przyszłam tu by przeprosić za to co zrobiłam. Niniejszym przepraszam pana za to co zrobiłam przy ostatniej wizycie. W tej chwili nie wiem jak mogłabym odpokutować swoje winy, ale może pan miałby jakąś pomysł jak mogłabym panu zadośćuczynić za swe przewiny?
Niestety nie przychodziło jej do głowy co mogłaby zrobić by odpokutować próbie włamania. Myślała w prawdzie o reklamie, ale tym zajmowały się dzieciaki i głupio było jej to zaproponować.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 03 sie 2014, 19:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Megan Christie

Molines wstał więc i ona wcale nie usiadła. Była zmęczona do granic i krzesło kusiło, wiedziała jednak, że jeśli usiądzie, to wstać będzie jeszcze ciężej.
- Nie ma tu co ściemniać – burknęła – Jestem traperem i poszukiwaczem. Włóczę się po pustkowiach i niejedno widziałam, ale wczoraj na nieszczęście coś mnie pognało do Belle Glade. Doświadczenia i sprzęt powymieniać...To traperska osada.
- Ku.rwa. – sapnęła. Nie zamierzała się przyznawać, że sama stamtąd pochodzi. – To BYŁA traperska osada. Wszyscy, ku.rwa, nie żyją. Wszyscy. Wszędzie poniewierały się tylko rozszarpane zwłoki. Wiele widziałam, panie Molines, ale tamto to był koszmar. Zwierzęta nie robią takiej masakry, choć teraz już pewnie pożarły połowę szczątków. Powinniście się tym zainteresować. A co spotkało waszego szeryfa?

Obrazek

PostNapisane: 05 sie 2014, 14:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Richard
Szybko zorientowałeś się, że brakuje ci kilku kapsli.
Spoiler:

Artem
Ojciec zająknął się, jakby chciał coś powiedzieć, jednak zrezygnował i wrócił do swoich obowiązków.
W przychodni od razu zauważyłeś młodego doktora pochylającego się nad szeryfem. Jak zwykle, wyglądał na wyczerpanego. Miałeś też wrażenie, że Joe nabrał trochę kolorów.

Reina
Dziewczyna speszyła się i rozejrzała w popłochu.
- T-t-t-to z-zależy - spuściła głowę, wzięła głęboki oddech i nagle wypowiedziała wyuczoną na pamięć formułkę. O dziwo, już się nie jąkała.
- Ma pani do wyboru trzy usługi kąpielowe. Pierwsza z nich - zimny prysznic, kosztuje 10 kapsli. Parna noc to koszt 15 kapsli. Fantastyczna kąpiel z bąbelkami kosztuje 20 kapsli i jest najbardziej polecaną opcją przez nasz hotel.

Miranda, Robert
Sprzedawca mlasnął obleśne, mierząc Mirandę wzrokiem.
- Pamiętając twą nieporadną próbę kradzieży wiem, że nie nadasz się do niczego praktycznego... Ale - uśmiechnął się złośliwie i rozłożył ręce - Oto twoja robota. Posprzątaj ten syf, który przez lata nazbierał się. Wtedy zobaczymy, co dalej.
Sklep, który był jednocześnie mieszkaniem mężczyzny był w opłakanym stanie. Na podłodze walały się rupiecie i złom, wszystko wokół obryzgane było błotem. A przynajmniej mieliście nadzieję, że to było to błoto... Widać było, że Stone czerpie przyjemność z pecha Mirandy. By to okazać, co rusz spluwał na podłogę, szczerząc zęby.

Megan

- Szeryf ucierpiał podczas zwalczania stada gekonów - odrzekł beznamiętnie. Gdy wspomniałaś o swej osadzie, twarz zastępcy szeryfa skamieniała. I chociaż starał się zachować kamienną twarz, to w jego oczach dostrzegłaś przerażenie.
- Belle Glade... - zaczął cicho, jakby bał się przywołać złego ducha - Przecież to niedaleko nas. Czy udało ci się znaleźć cokolwiek, co mogłoby wskazywać na to, kto za tym stoi? Czy ktokolwiek z wioski przeżył?

PostNapisane: 05 sie 2014, 14:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Megan Christie

Pomyślała, że teraz dzieła zniszczenia w osadzie dokończyły drapieżniki. Nieprzyjemny zastępca szeryfa sprawił, że potrafiła myśleć o masakrze beznamiętnie. Sama była jak drapieżnik, a być może zahaczający już o paranoję instynkt kazał mieć się na baczności.
- Nie - pokręciła głową - Nie było nikogo żywego. Nie wiem nawet ile osób zginęło, tak bardzo ciała były rozniesione. Rzygałam jak kot, panie Molines i pan też by rzygał. Ktokolwiek to zrobił... To jakaś sekta, albo psychopaci. Zwyczajni bandyci nie zostawiliby sprzętu traperskiego. A ślady były starannie zatarte.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 46 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 66  Następna strona