Wczytywanie
Teraz jest 20 lis 2018, 21:07

Napisz wątekOdpowiedz Strona 48 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA [18+]
PostNapisane: 06 wrz 2014, 12:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Zmierzył hardym spojrzeniem doktora, którego życzliwość - szczera, czy nie - nieco ostudziła jego temperament. Przynajmniej na tyle żeby nie zacząć wymachiwać na lewo i prawo swoim wiernym rewolwerem. Rzucił krótkie spojrzenie Joe'mu, aby upewnić się czy słowa doktora nie są jedynie czczym gadaniem. Cóż, na pewno wyglądał lepiej, niż kiedy widział go ostatnim razem.
- To dobrze. Jego żona pewno się zamartwia. - mruknął odtrącając dłoń lekarza, która po raz kolejna miała klepnąć go w ramię. - Na pewno wiesz, że często bywam w Miami, prawda? - zagadnął tonem rozmowy o pogodzie. - Miło wrócić na ojcowiznę. Odpocząć od tego całego syfu, który trawi wielkie miasta. Zwłaszcza od Jetu, coraz więcej tego gówna w obiegu. - uśmiechnął się lekko, przyglądając się czujnie reakcji lekarza spod przymrożonych powiek. - Na szczęście naszej mieścinie to nie grozi, ta myśl pokrzepia moje serce kiedy snuje się po Pustkowiach. Sam nie wiem co bym zrobił z gnojkiem, który handlowałby narkotykami w Little Yard. - poklepał się po kaburze. - Pewnie władowałbym mu cały bębenek w parszywą gębę. Jak pan myśli, doktorze?

PostNapisane: 01 paź 2014, 09:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Megan

Po raz kolejny uderzyłaś we wrażliwy punkt, gdyż twarz zastępcy zrobiła się wściekle czerwona. Walnął ręką w blat stołu, zerwał się na nogi i agresywnym gestem wskazał ci drzwi.
- Wynocha. Wynocha stąd. Nie wiem, kim jesteś i skąd się tu wzięłaś. Nie okazujesz MI żadnego szacunku, TEJ WŁADZY, która tutaj PANUJE. Wynoś się z Little Yard w przeciwnym wypadku będę zmuszony zamknąć cię w celi za nieposłuszeństwo wobec panującego prawa!

Reina

Dziewczyna niemal podskoczyła, lecz szybko odsunęła się od ciebie.
- Pani, nie mam pojęcia o czym mówisz – mówiła zestresowanym, drżącym głosem – Zapraszam do kąpieli – dodała z naciskiem, prowadząc cię do hotelowego pokoju na końcu korytarza.
Pokój był niezwykle przestronny i - w porównaniu z resztą pomieszczeni – także dość czysty. Na samym środku znajdowała się pordzewiała wanna, z której wydobywała się gorąca para. Przy ścianie stało duże małżeńskie łoże, pokryte lekko przybrudzoną pościelą. Jedynie zasłony w oknach i w większości obdarte z tapety ściany pozostawiały wiele do życzenia.
Dziewczyna ręką wskazała ci wannę.

Artem
Mina doktora wyrażała więcej, niż jakiekolwiek słowa. Jego ciało spięło, a twarz pobladła. Wydawał się jeszcze starszy, niż dotychczas – jakby w przeciągu kilku sekund przybyło mu dziesięć lat.
Odsunął się od ciebie, zbliżając się do łóżka Joe'go.
- C-c-co insynuujesz? - zrobił kolejny krok w tył - Co ta rudowłosa ci powiedziała?! - wyszeptał z przerażeniem

PostNapisane: 01 paź 2014, 10:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Megan Christie

Mimo zmęczenia straciła ochotę na poczęstunek. Podeszła do biurka i odstawiła na blat szklankę, bez słowa, z lodowatym zacięciem spoglądając na wściekłego zastępcę szeryfa.
Ten człowiek się boi.
Jakaś jej część naprawdę chciała się wynieść daleko od Little Yard, od zagrożenia, od wspomnienia widoku porozrywanych ciał i smrodu śmierci. Od wszystkiego. Jednak upór i gryzący robak zemsty były silniejsze.
Wyszła z biura kierując się w poszukiwaniu medyka i rannego szeryfa. Oby okazało się, że nie jest konający... lub tak samo zastraszony jak Molines.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 01 paź 2014, 15:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem Blackclaw

Charknął, po czym splunął obficie na podłogę. Roztarł ślinę podeszwą postępując krok w kierunku doktora. Nie podobało mu się zachowanie lekarza, ani tym bardziej to co powiedział. Wszystko to wskazywało na to, że staruszek nie kłamał i miejscowy felczer naprawdę sprzedawał narkotyki.
- Ani drgnij doktorku, i wara od łóżka Joe. - na przestrogę, by wybić głupie pomysły z doktorskiej głowy, odpiął pasek zabezpieczający broń w kaburze. Wysunął z niej magnum na długość kciuka. - Jeden Twój ruch który mi się nie spodoba i ubiję jak psa. - zrobił pauzę by doktorzyna uświadomił sobie wagę ostrzeżenia. - No, skoro wszystko mamy ustalone, spowiadaj się. Co Ci do łba strzeliło żeby ściągać to gówno do Little Yard?! - zmarszczył brwi. - I czemu wspomniałeś o tej rudej dziewczynie...

PostNapisane: 02 paź 2014, 20:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina

Uśmiechnęła się od niechcenia.
- Spokojnie, spokojnie. Wiesz, jestem z Miami, tam to leży na każdym rogu, a mój zapas już się kończy... - paplała niefrasobliwie, ale kiedy zobaczyła wannę, zamilkła - Wspaniale! - rozebrała się szybko, nie zwracając uwagi na dziewczynę, rzuciła ubrania na łóżko i podeszła do wanny. Sprawdziła temperaturę dłonią, a następnie ostrożnie weszła.

PostNapisane: 06 paź 2014, 13:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem

- Nie rób niczego głupiego, Artem - odrzekł drżącym głosem doktor - Przecież znamy się od dziecka. Rzadko tu bywasz, a jak jesteś, to tylko na chwilę. Nie masz więc pojęcia... - przełknął głośno ślinę, po czym spojrzał na Joego.
- Nie masz w ogóle pojęcia, co się dzieje w miasteczku. Ja... - załamał mu się głos - Nie miałem wyboru... Nie mogłem nic zrobić. Musiałem się zgodzić... Nie rozumiesz?! - spojrzał na ciebie z wyrzutem.

Reina
Woda była wspaniała i idealnie koiła poobijane i posiniaczone ciało. Kobieta podeszła i zaczęła delikatnie masować ci plecy. Widać, że miała w tym wprawę. Dawno nie czułaś się tak zrelaksowana.
- Tutaj wszyscy biorą. Choć na twoim miejscu nie ryzykowałabym - ściszyła głos i wyszeptała ci do ucha - Z tym towarem jest coś nie tak...

PostNapisane: 06 paź 2014, 15:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard
- Długo jeszcze? - zapytał wyraźnie zniecierpliwiony. - Moje interesy wymagają przybywania na czas na miejsce. Inaczej traci się renomę, a renoma to wszystko.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 08 paź 2014, 10:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard

Właściciel sklepu wzruszył ramionami i odszedł na zaplecze. Główne pomieszczenie nadal było w opłakanym stanie a porządki Mirandy na niewiele się zdały.

PostNapisane: 08 paź 2014, 13:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem Blackclaw

Wysunął Magnum o kolejny centymetr z kabury by podziałać mocniej na wyobraźnię doktora.
- Właśnie dlatego, że znamy się od dzieciństwa nie władowałem Ci w dupsko kulki. Ale to niebawem może się zmienić, dlatego, radzę, współpracuj. - zmarszczył brwi. - Po kolei. Zacznij od tego na co musiałeś się zgodzić. Później mi wyśpiewasz czemu akurat wspomniałeś o tej rudej dziewczynie. A potem - wzruszył ramionami. - się zobaczy.

PostNapisane: 11 paź 2014, 16:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina

Westchnęła z ulgą. Może w końcu czegoś się dowie. A i masaż był przyjemny.
- Jet to jedno wielkie nie tak. I dlatego jest taki zajebisty. Co takiego dziwnego jest z tym waszym?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 48 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 66  Następna strona