Wczytywanie
Teraz jest 21 lis 2018, 16:32

Napisz wątekOdpowiedz Strona 49 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA [18+]
PostNapisane: 11 paź 2014, 23:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Artem

Doktor chciał cofnąć się, jednak widok Magnuma wystarczająco go przestraszył. Nerwowo spoglądał to na Joego, to na ciebie. W końcu drżącym głosem odezwał się.
- Nic nie rozumiesz. Zjawiasz się znikąd i nagle masz pretensje o to, czego sam nie chciałeś zauważyć... - spuścił wzrok spoglądając na brudną od krwi podłogę - Od zawsze walczyłem o życie ludzi, każdej osoby z Little Yard. Doskonale wiesz, że wasze dobro zawsze było dla mnie najważniejsze. A jednak... - niespodziewanie sięgnął do kieszeni kitlu i wyjął paczkę papierosów. Drżącymi dłońmi wyjął jednego peta i starał się go zapalić.
- Przyszli tutaj... Ważni ludzie. Tacy, którym się nie odmawia. Rozumiesz? - zapytał retorycznie, ciągnąc dalej - Zagrozili... Zagrozili, że wszystkich pozabijają. Co miałem zrobić? No co, Artem?! - wykrzyczał, upuszczając zapalniczkę i papierosa. Usłyszałeś, że ktoś wszedł do lecznicy.

Megan

Szłaś w stronę leczniczy nie mijając nikogo po drodze. W końcu dotarłaś na miejsce i usłyszałaś podniesiony głos.
- Zagrozili, że wszystkich pozabijają. Co miałem zrobić? No co, Artem?! - wykrzyczał mężczyzna wyglądający na lekarza. Obok niego leżał nieprzytomny starszy mężczyzna, przed nim zaś stała osoba mająca na głowie kowbojski kapelusz. Trzymał dłoń przy kaburze.

Reina

Kobieta wzięła gąbkę i namoczyła ją w wodzie, lekko smyrając twe udo. Zauważyłaś, że skąpe ubranie odsłoniło wiele blizn na jej ciele. Pokojówka delikatnie przejechała gąbką po twoim ramieniu.
- To... To nie jest to samo - powiedziała tak cicho, że ledwo ją słyszałaś - Człowiek nie jest już taki sam... I te dziwne bąble, które pojawiają się znikąd... - dodała o wiele ciszej - Tego zwykły jet nie robi - odpowiedziała zdecydowanie.
Obie usłyszałyście kroki na korytarzu. Dziewczyna od razu zerwała się z miejsca i zaczęła z większą śmiałością dotykać twoje ciało.

PostNapisane: 12 paź 2014, 00:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard
- Dobra, mam to w rzyci, - warknął Richard. - Idziemy. I tak nie zamierzam ani razu więcej odwiedzić tej dziury. A jak wy dostaniecie swoją dolę to też nie będziecie musieli.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 12 paź 2014, 20:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Splunął obficie na podłogę. Wbił zadumane spojrzenie w swojego nieprzytomnego przyjaciela.
- Szeryf jest niedyspozycyjny, dlatego tymczasowo przejmuję jego obowiązki. Little Yard nie ma lepszej alternatywy. - mruknął już nieco spokojniejszy, argument doktora nieco ostudził jego temperament. - Więcej nie chcę widzieć tego gówna w miasteczku. A jeżeli pojawią się "ważni ludzie", będę czekał.
Z tymi słowami schował Magnum do kabury. Obejrzał się przez ramię słysząc trzask drzwi.
- Widzę, że masz gościa. Na razie to tyle.
Poprawił rondo swojego kapelusza, po czym ruszył w kierunku wyjścia.

PostNapisane: 12 paź 2014, 20:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Megan Christie

Co za burdel.
- Chwila, moment. - nie ustąpiła miejsca w drzwiach. Przyjrzała się ponuro narwańcowi w kapeluszu. - Co tu się dzieje? Szukam nie doktora, tylko szeryfa.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 13 paź 2014, 08:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem, Megan

- Molines nigdy się na to nie zgodzi, Artem. Poza tym, to wszystkie jest bardziej skomplikowane, niż myślisz... Jet z Miami nie jest zwyczajnym narkotykiem - odrzekł, nim zauważył Megan.
- Kolejny przybysz? - westchnął ciężko - Szerf jest niedysponowany - skinął głową na nieprzytomnego mężczyznę - Minie sporo czasu, nim wyzdrowieje.

PostNapisane: 13 paź 2014, 11:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Robert kiwną głową na słowa ich towarzysza z jaskini-Chodź, już tu skończyłaś- wyszedł na zewnątrz-Dobra idziemy z tobą jak obiecaliśmy prowadź

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 14 paź 2014, 09:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Megan Christie

Megan uniosła brwi ze zdziwienia. Oni wszyscy nie zdawali sobie sprawy, a próby rozmowy przypominały zamach motyką na słońce. Zmęczenie sprawiło, że Meg wszystko wydało się nierealne. Jakby masakra, podróż... Jakby to był straszny, chory sen, z którego się zaraz obudzi. Nie, nie było jej wszystko jedno, ale nie czuła już tego gniewu, co w biurze szeryfa. Oparła się o framugę drzwi.
- Nie obchodzą mnie wasze gierki o władzę w miasteczku. Sąsiednia osada, Belle Glade, została wymordowana do ostatniej nogi. Wszyscy. To była rzeźnia, znalazłam tylko poćwiartowane fragmenty zwłok. Nad jeziorem kilka osób wcześniej skonało z jakiejś choroby. Obrzydliwej choroby, która zmieniała ludzi nie do poznania, pokrywając ich ropiejącymi bąblami. Ślad jaki udało mi się znaleźć wśród trupów... to była wzmianka o narkotyku, więc macie, ku.rwa, problem.
Meg wbiła ostre, zimne, ale jednocześnie desperackie spojrzenie w doktora.
- Molines sra w gacie. I pan też się boi. Strach wam nie pomoże. Skoro chcecie się żreć dalej, wasza wola. Jest tu jakiś spec od techniki? Albo ludzie z zewnątrz?

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 14 paź 2014, 17:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Mimo jej wysiłków sklep dalej był opłakanym stanie. Chyba będzie musiała jeszcze bardziej zakasać rękawy.
- Właściciel sklepu chyba tak nie uważa, a jak mi się nie uda mu zadośćuczynić za próbę kradzieży to mam spędzić jedną noc w areszcie. Poza tym poza wiatrówką nie mam broni. Właściciel sklepu raczej mi jej później nie sprzeda jak nie będzie zadowolony z porządków, a ochronienie kogoś nie mając broni na pustyni jest praktycznie niemożliwe.
Przypomniała sobie, że jak tylko opuściła kryptę to od razu zaczęli do niej strzelać jak do jakieś kaczki.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 15 paź 2014, 07:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda, Artem

Doktor wytrzeszczył oczy w przerażeniu.
- Wybici... Ale... Jak? - zająknął. Kilka sekund zajęło mu uspokojenie się, jednak na wspomnienie o zarazie wyraźnie się ożywił.
- Jakie obiawy mieli ci chorzy? Co się stało z ich ciałami? I skąd masz pewność, że to od Jetu? - to ostatnie podkreślił, unosząc lekko głos.

Miranda

Zostałaś w pomieszczeniu sama zastanawiając się, jak ogarnąć ten burdel. Zaabsorbowana zajęciem, nawet nie zauważyłaś jak obok ciebie przeszedł właściciel sklepu. Z zamyślenia wyrwał cię jedynie dźwięk zamykanych drzwi. Stone podszedł do ciebie tak blisko, że czułaś jego oddech.
- Twoi znajomi cię zostawili... - wycharczał, dotykając brudnymi od smaru łapskami twojego policzka - Najwidoczniej nie wierzą w twoje umiejętności sprzątania - uśmiechnął się złośliwie, ciągnąc dalej.
- Ale wiesz, możesz mnie przeprosić w inny, bardziej przyjemny sposób, hehe... - przyciągnął cię do siebie. Czułaś smród jego potu.

Robert, Richard

Czekaliście na zewnątrz. Minuty mijały, jednak Miranda nie wychodziła. Usłyszeliście charakterystyczny dźwięk zamykania drzwi.

Reina

Kobieta wzięła gąbkę i namoczyła ją w wodzie, lekko smyrając twe udo. Zauważyłaś, że skąpe ubranie odsłoniło wiele blizn na jej ciele. Pokojówka delikatnie przejechała gąbką po twoim ramieniu.
- To... To nie jest to samo - powiedziała tak cicho, że ledwo ją słyszałaś - Człowiek nie jest już taki sam... I te dziwne bąble, które pojawiają się znikąd... - dodała o wiele ciszej - Tego zwykły jet nie robi - odpowiedziała zdecydowanie.
Obie usłyszałyście kroki na korytarzu. Dziewczyna od razu zerwała się z miejsca i zaczęła z większą śmiałością dotykać twoje ciało.

PostNapisane: 15 paź 2014, 08:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard
- Mam tego dość. - syknął i podszedł do drzwi. Wyciągnął zakrzywiony kawałek druta i zaczął grzebać w zamku zamierzając go otworzyć.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 49 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 66  Następna strona