Wczytywanie
Teraz jest 20 lis 2018, 14:55

Napisz wątekOdpowiedz Strona 56 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA [18+]
PostNapisane: 03 gru 2014, 12:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Psia jucha!
Nie myśląc dużo więcej, Artem sprawdził czy bębenek w rewolwerze jest pełen. Sześć strzałów. Postąpił krok w bok by wyjść zza zasłony. Ramieniem wciąż dotykał framugi drzwi by w razie większej draki mieć możliwość szybkiego schowania się za ścianą. Stał bokiem, w pozycji pojedynkowej. Celował w punkt pośrodku zebranej grupy, lekko wodził lufą na boki by móc szybko zareagować na ewentualny ruch.
- Cisza, spokój. Nie próbujcie nawet pierdnąć. - spojrzał z niesmakiem na broczące w krwi ciało. - Spowiadać się. Co się tutaj, u licha, dzieje?! - łypnął wzrokiem po zebranych, większość kojarzył z wyprawy do jaskiń gekonów, miał więc do nich większy zapas zaufania. Zatrzymał wzrok na Megan, w klinice, dobrego wrażenia nie zrobiła. - Ty pierwsza.

PostNapisane: 03 gru 2014, 13:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Megan

Spoiler:

PostNapisane: 03 gru 2014, 13:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Megan Christie

Sklepikarz ledwo żył, ale żył. Megan zaklęła w myślach raz jeszcze, słysząc człowieka, którego spotkała u doktora. Nadal trzymała pistolet w ręce, ale opuszczony niemal przy samej podłodze. Podniosła za to głowę i ponuro spojrzała na Artema.
- Kiedy przyszłam sklep był zamknięty, a tych dwóch twierdziło, że właściciel chce zgwałcić ich znajomą. Weszliśmy siłą. Facet już miał śrut w czole, dziewczynie nic się nie stało. Rozmawialiśmy, kiedy zaczął wrzeszczeć. - westchnęła - To był odruch. Nie chciałam go aż tak uszkodzić. Żyje, ale ma złamaną szczękę i chyba kręgi szyjne.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 03 gru 2014, 14:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem Blackclaw

Skinął powoli głową dając do zrozumienia, że przyjął wiadomość. Co nie oznacza, że w nią uwierzył. Spojrzał na Miradnę, wciąż nie opuszczając broni.
- Teraz Twoja kolej, ptaszyno.
Z nich wszystkich to ona w swej niewinności wydawała się najwiarygodniejsza.

PostNapisane: 03 gru 2014, 16:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Do sklepu wszedł ich znajomy łowca nagród.Poszukiwacz spojrzał na niego, grymas na jego twarzy powiększył się jeszcze bardziej,Gdy nowa dziewczyna skończyła mówić zamiast mirandy odezwał się Robert w jego głosie była słuchać nutkę irytacji-Słuchaj ta dziwaczna ma racje ten bydlaka dobierał się do młodej...chciał wykorzystać moment gdy ta odpracowywała swoją kare....pownosicie go powiesić....a tak nawisem czy skoro to był by napad stali byśmy z sobie ty i spokojnie stali zamiast uciekać i strzelać ? więc opuść broń

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 03 gru 2014, 23:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Cowboy chciał by, to ona teraz mówiła.
- Przyszłam tu wraz z Robertem i naszym nowym znajomym poznanym w jaskini by odpracować próbę włamania. Właściciel sklepu kazał mi posprzątać sklep, a moi towarzysze wyszli na zewnątrz. Sprzątałem podłogę kiedy sklepikarz zaczął się do mnie dobierać i próbował zgwałcić, ale szczęśliwe udało mi się przed tym obronić. Właśnie dlatego strzeliłam do niego z wiatrówki. A chwilę później wparowali, to moi towarzysze wraz z Megan, która jak powiedziałem co sklepikarz próbował mi zrobić go ogłuszyła. Następnie zaczęliśmy rozmawiać, a sklepikarz się obudził i krzyknął, że to, napad i Megan znów mu przyłożyła. Jak widać, trochę za mocno. Wybacz Cowboyu, że mówię cały czas sklepikarz, ale nie wiem jak się ten człowiek nazywa albo wyleciało mi do z głowy. I teraz przyszedłeś, tu ty. To wszystko.
Spodziewała się właściciel sklepu z bronią przedstawi całkiem inną wersje wydarzeń, które, to z niej zrobią czarny charakter.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 03 gru 2014, 23:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem Blackclaw

Cowboy ponownie skinął głową. Po mieścinie krążyły różne plotki na temat starego sprzedawcy, i żadna z nich nie była mu przychylna. Jeżeli którakolwiek z nich była prawdą - zasługiwał na stryczek, ale takie już było Little Yard. Nikt mu niczego nie udowodnił, bo nikt nikomu nie wchodzi tutaj z butami do domu. Co kto robi to jego sprawa. Tak jest bezpieczniej.
Artem opuścił broń.
- Szeryf jest czasowo niedysponowany... - burknął mężczyzna. - Wydaje mi się, że mogę na chwilę go zastąpić. Ja zajmę się tym śmieciem, a Ty, ptaszyno, w ramach rekompensaty za krzywdy weź sobie coś ze sklepu na pamiątkę. Od zawsze krążył różne plotki, więc skory jestem uwierzyć w Twoją wersję. Tym bardziej, że bliżej Ci do wzoru niewinności, niż łachmyty i krętacza. - wsunął rewolwer do kabury. - Byłoby lepiej gdybyście opuścili już..."miejsce zbrodni", znaczy się sklep. Nie warto robić w okół siebie duszo szumu, a dzieciaki zaraz rozniosą po całej mieścinie co się dzieje. - zerknął nieprzychylnie na broń w dłoni Megan. - I nie biegajcie z giwerami w rękach. Wiecie, to nie Miami.

PostNapisane: 04 gru 2014, 10:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Miranda

Półki, choć nie były wypełnione do dna towarem, to i tak robiły wrażenie. Miałaś naprawdę spory wybór, więc wybranie tylko jednego przedmiotu może być kłopotliwe.
Spoiler:

PostNapisane: 04 gru 2014, 10:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Megan Christie

- Jasne. - schowała pistolet - Jest w miasteczku technik?

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 04 gru 2014, 21:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina

Rozejrzałaś się po pustej knajpie. Która mogła być godzina? Zajrzała za bar, czy znajdzie tam jakąś butelkę piwa, którą mogłaby przekonać trapera do poświęcenia jej uwagi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 56 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 66  Następna strona