Wczytywanie
Teraz jest 13 lis 2018, 00:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 57 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA [18+]
PostNapisane: 05 gru 2014, 10:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Reina

Spojrzałaś na ledwo tykający pęknięty zegar na ścianie - wskazywał godzinę 15. Jak na podrzędną jadłodalnię w zabitej dechami wsi, bar był dobrze zaopatrzony. Na półkach stała pełna butelka Rumu Rentgena, kilka butelek piwa i Nuka Coli i w połowie wypity Rot Gut. Nie zabrakło także zwykłej, poczciwej wódki.

PostNapisane: 09 gru 2014, 17:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina

Po namyśle sięgnęła po dwa piwa, na razie na krechę. Podeszła do stolika, przy którym zaległ traper, odsunęła butem krzesło stojące na przeciw i umyślnie głośno usiadła i odkapslowała butelkę.
- Hej - traciła ramię mężczyzny denkiem - Słońce już wysoko, czas pogadać o interesach.

PostNapisane: 09 gru 2014, 22:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Miri przyglądała się cenom rzeczy, które oglądała. Świadomość, że jacyś ludzie jej szukają sprawiła, że jej myśli koncentrowały się wokół przetrwania na pustkowiach. Uświadomiła sobie, że do tej sklepu raczej już nie wróci kiedy odbierze zapłatę za walkę z gekonami.
- Kowboju nie odebrałem jeszcze zapłaty za walkę z gekonami, wiesz może ile mniej więcej przypada za nią kapsli na głowę?
Jej nowa znajoma trochę przesadziła z siłą uderzenia, ale była dobra. Jej nauczyciel powiedziałby, że brakuje jej tylko umiejętności dostosowania siły uderzenia.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 09 gru 2014, 22:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

- Musisz pytać naszego trapera, on jest specem w tej materii. - Artem przejechał wzrokiem po wystawionych na sprzedaż rzeczach. - Zdecydowałaś się już na coś? Nic lepszego Ci nie możemy raczej zaoferować w ramach przeprosin. - potarł się ze skrępowaniem po karku. - Zwłaszcza jeżeli pojawi się prawdziwy zastępca szeryfa. Może być zadyma, więc lepiej się pośpieszcie. Drań ma ambicje, pewnie nastroszy piórka i będzie chciał pokazać kto tu rządzi pod nieobecność Joe.
Splunął z niesmakiem na podłogę.

PostNapisane: 09 gru 2014, 23:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Nie było dobrze.
- To źle, bo mi z tych rzeczy, które tu oglądam potrzebne jest kilka. Zamierzałem coś sobie wybrać w ramach rekompensaty tak jak zaproponowałeś, a za pozostałe chciałem zapłacić pieniędzmi za walkę z gekonami, ale jeszcze ich nie mam, a po tym co się stało, raczej nie będę mogła tu wrócić by dokonać reszty zakupów.
Jakby wiedziała ile dostanie za walkę z gekonami mogłaby bez problemu wziąć coś sobie w ramach rekompensaty, a za resztę towarów, które jej są potrzebne zapłacić. Znaczy przekazałaby kapsle Kowbojowi, a ten przekazałby je sklepikarzowi.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 09 gru 2014, 23:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Megan Christie

Skrzywiła się. Być może kiedy indziej próbowałaby pomóc tym ludziom i tak, ale po wczorajszym dniu miała kompletnie dość. Wystarczająco dużo samozaparcia pochłaniała walka z własnym zmęczeniem. Megan przepchnęła się obok ważniaka, którego Miranda nazywała kowbojem. Adekwatna ksywa - pomyślała wychodząc. Niezwłocznie udała się na krańce ulicy upatrzyć w terenie dobrą kryjówkę. Tam będzie czekać, żując porcje prowiantu, żeby nie dać ciału zasnąć. Będzie czekać i obserwować, a potem pójdzie śladem dziewczyny z krypty, która prędzej czy później przyciągnie tajemniczych morderców. Przyjdą nieświadomi, że są nie tylko myśliwymi, ale i zwierzyną - pomyślała zawzięcie.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 09 gru 2014, 23:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem Blackclaw

Wzruszył bezradnie ramionami.
- Fakt, chętnie Cię pewnie nie obsłuży... - mruknął, trąc w zadumie kilkudniowy zarost. - Zawsze możesz kogoś poprosić żeby zrobił zakupy za Ciebie. Albo żeby ktoś przyszedł tutaj z Tobą. Wtedy nie powinien stawać okoniem. Z braku laku mogę być ja, albo jeden z tych zabijaków. - skinieniem głowy wskazał pozostałych dwóch mężczyzn. - Albo ta twardzilka, która wyszła przed chwilą. Chyba przypadłyście sobie do gustu.

PostNapisane: 10 gru 2014, 00:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Dziewczyna wyszła. Szkoda. Chciałam z nią porozmawiać.
- Wydaje się sympatyczna, ale jej pewnie też nie obsłuży. Przywaliła mu jeszcze mocniej ode mnie.
Nagle Miri wpadła pewien pomysł do głowy.
- Poza tym potrzebuje tych rzeczy teraz, a sklepikarz nie będzie pewnie przez kilka dni w stanie go prowadzić o ile nie dłużej, a ta dziewczyna, która wyszła powiedziała mi, że ludzi z krypty szukają jacyś ludzie i z tego co mówiła raczej nie są nastawieni zbyt przyjacielsko. Nie chce by mnie złapali.
Miri złapała się za swój kombinezon ze znakiem 112.
- Przyszedł mi do głowy taki pomysł, że w ramach rekompensaty wymienię mój kombinezon z krypty na skórzany pancerz i i wezmę dla siebie broń pistolety Mauser 9mm i pistolet 10 mm wraz z amunicją do nich. Mój kombinezon, to moja jedyna pamiątka z krypty i wolałabym się z nim nie rozstawać, ale okoliczności mnie do tego zmuszają. Kombinezon jest unikalny na całym świeci są tylko dwa takie. Uważam, że to uczciwe rozwiązanie. Ponadto wezmę ze sklepu kastet, nóż do rzucania, przedwojenne ubranie i skórzaną kurtkę. Za nie zapłacę kapslami, które dostanę za walkę z gekonami. Kapsle przekaże tobie, a ty oddasz je sklepikarzowi, a jeśli zabraknie mi kapsli, to po prostu zwrócę tobie rzeczy na, które zabranie mi kapsli, a ty oddasz je sklepikarzowi. Akceptujesz takie rozwiązanie?
Pomysł na, który wpadła Miri wydał jej się uczciwy i naprawdę nie chciała się rozstawać z kombinezonem, ale zdawała sobie sprawę, że powinna jednak się z nim rozstać.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 gru 2014, 23:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem Blackclaw

Kowboj drapał się dłuższą chwilę po karku z widocznym brakiem pewności.
- No, nie wiem. Trochę tego sprzętu jest, a i tego jednego fantu nie powinienem Ci wciskać... - zamilkł na kolejną, długą chwilę. Westchnął. - Jeżeli zostawisz kombinezon, możesz wziąć skórzany pancerz. To powinna być uczciwa wymiana. W ramach rekompensaty wybierz jeden z dwóch pistoletów, paczka amunicja jest tutaj gratis. Na tyle mogę się zgodzić. - spojrzał na Mirandę wzrokiem nie chcącym dyskutować nad decyzją. - Równo go sklepaliście, i mimo, że zasłużył, to całego sklepu nie pozwolę wynieść. Z czegoś musi żyć. - wyciągnął rękę. - Dogadaliśmy się? - kątem oka łypnął jeszcze na pobitego dziadygę. - Muszę skoczyć po lekarza...

PostNapisane: 11 gru 2014, 00:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Milczała przez chwilę.
- Przez nie chce go okraść. Powiedziałam, że chce zapłacić za rzeczy, a gdyby wynagrodzenie za gekony nie wystarczyło, to je zwrócę.
Zastanawiała się co dalej.
- Może po prostu skoczę do zastępcy szeryfa po kapsle i tu z nimi wrócę. Wtedy będzie można bez problemu przeprowadzić transakcje. I to, chyba lepiej będzie jak to, ja pójdę po lekarza, a ty z nim zostaniesz.
Dopiero teraz doszło do Miri pewna prawda.
- Przecież on będzie utrzymywał, że to, ja go napadłam kiedy się obudzi. Nie wiem, ale może należałoby by z nim przed tym porozmawiać. Przypuszczam, że mimo wszystko nie będzie chciał większego rozgłosu.
Miri była gotowa zachować całą sprawę dla siebie jeśli dojdzie z sklepikarzem do porozumienia, a jeśli nie, to będzie jego słowo przeciwko jej. Kowboj go znał, także możliwe, że mógłby mu przemówić do rozsądku.
- No tak jak mogę iść?
Miri potrafiła szybko biegać, także zaraz by wróciła.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 57 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 66  Następna strona