Wczytywanie
Teraz jest 14 lis 2018, 20:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 64 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA [18+]
PostNapisane: 03 sty 2015, 23:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Richard
Był gotów uderzać głową w mur z frustracji.
- Jak ruszymy szybko to zarobisz tyle kapsli że kupisz i tak lepszą spluwę.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 03 sty 2015, 23:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Odmachał. Co tu dużo mówić, zrobił to niezbyt entuzjastycznie. Minę miał jakby przed chwilą stoczył bójkę z supermutantem.
- Trzyma się. Za parę dni powinien być zdrów jak ryba. Stary jest, ale jeszcze jary. - wsunął ręce w kieszenie prochowca. - Ruda, nie szukasz towarzystwa na parę najbliższych dni? Poszwendałbym się za jakąś robotą, a w parze zawsze raźniej.
Tematu reszty nowo przybyłych - zwłaszcza Mirandy - wolał nie poruszać. Coś czuł, że jeszcze niejedno zdążą przeskrobać, a dla spokoju sumienia nie miał zamiaru wywoływać wilka z lasu.

PostNapisane: 04 sty 2015, 00:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina

Zaskoczyła ją trochę propozycja, ale i ucieszyła.
- Chętnie, zwłaszcza, że właśnie spłukałam się z ostatnich kapsli. Drogo tu u was biorą za kąpiel - uważnie obserwowała reakcję Artema. Czy wie, czym tak naprawdę jest "kąpiel" w Independent Inn? - Ale moje towarzystwo kosztuje. Ciebie będzie kosztować kilka opowieści o tym przemiłym miasteczku. Chcę w końcu poznać moje rodzinne strony.

PostNapisane: 04 sty 2015, 00:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem

Mimo kiepskiego humoru, o dziwo, zaśmiał się.
- Nie szkoda Ci kapsli na takie pierdoły, Ruda? Było mówić, moja rodzinka by Ci wody użyczyła. Może w luksusach nie żyjemy, ale... - wzruszył ramionami. - Swoją drogą, ciekawe co jest takiego specjalnego w tej ich wodzie, że tyle sobie liczą? Albo to przez niewielu gości?- zapytał bardziej siebie, niż Reinę, trąc się przy tym po zaroście. Gdy przestał dumać, skinął głową na propozycję dziewczyny. - Mi pasuje. Uczciwa cena. Pracowity dzień musiałaś mieć, cały dzień Cię złapać nie mogłem, a reszta co rusz się gdzieś na ulicy przewijała.

PostNapisane: 04 sty 2015, 20:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina

Rozłożyła ręce.
- Skąd mogłam wiedzieć? Następnym razem skorzystam. Przejdziemy się? Pokażę ci, gdzie mieszkałam - miała zamiar poprowadzić ich obok przychodni, udając, że nie pamięta drogi. A przy okazji wypyta się o doktorka - Pracowity? Wręcz przeciwnie, spałam do późna. To przez tego szpona, wciąż mam lekkie zawroty głowy.

PostNapisane: 04 sty 2015, 22:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem

Skinął ochoczo. Jak na razie wszystko układało się lepiej, niż śmiał przypuszczać kiedy wychodził z przychodni.
- Pamiętasz jeszcze gdzie to było? Kopę lat minęło. - nieświadomie uniósł brew, po trochu ze zdziwienia, po trochu z niedowierzania. - Ja się dziwię, że na nogach stoisz. Nieźle Cię pokiereszował. Idziemy?

PostNapisane: 19 sty 2015, 14:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Artem, Reina

Udaliście się w stronę przychodni mijając przy okazji grupę znajomych.

Miranda, Robert, Richard

Minęli was Artem i Miranda.

Megan

Czułaś coraz większe zmęczenie. Na horyzoncie pojawił się kowboj z rudowłosą, którzy minęli poznaną przez ciebie grupę.

PostNapisane: 19 sty 2015, 14:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Megan Christie

Odprowadziła wzrokiem Artema i rudą. Zamrugała. Czuła się tak podle, że oparła się o ścianę w swojej kryjówce. Oczy zamykały się same.
Cholera. Nie mogę zasnąć. Muszę wiedzieć, gdzie pójdą. Muszę wytrzymać, aż też rozłożą jakiś obóz... Do nocy... Ku*rwa...Chyba, że zostaną. Muszę... wiedzieć.
Z wysiłkiem odkleiła się od ściany. Chyba tyleż samo cierpienia sprawiłoby nałogowemu alkoholikowi odrzucenie precz pełnej butelki. Ale musiała. Sięgnęła do plecaka po wodę i prowiant. Upiła długi łyk, nadal obserwując rozmawiających, a potem zaczęła żuć suszone owoce. Jedzenie potrafi czasem zająć i oszukać organizm na tyle, by nie poddać się zmęczeniu. Jeśli będzie trzeba wytrwać w ukryciu i nie spać, Meg była gotowa nawet przystawić za plecy scyzoryk, żeby ukłucie budziło ją z odruchowej mikro-drzemki. Miranda była celem ludzi, których Megan chciała dopaść za wszelką cenę.
Nie można stracić tropu...

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 22 sty 2015, 21:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Obawiała się trochę tego, że zanim zarobi, to ją zastrzelą. Coraz bardziej przekonywała się o tym, że pustynia, to niebezpieczne miejsce. Zauważyła kowboja i Reinę. Znaczyło, to, że nikogo nie było w sklepie. Podbiegała do nich.
- Kowboju zaczekaj. Chciałam wrócić do sklepu, ale skoro cię tam nie ma, to czy on jest teraz otwarty?
Może faktycznie mogła zabrać tą broń wcześniej. Szczęście jej jak na razie nie sprzyjało.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 22 sty 2015, 22:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Artem

Obejrzał się przez ramię słysząc wołanie Mirandy. Słysząc jej pytanie puknął rondo kapelusza, która podniosło się o centymetr w górę. Pokręcił głowę z niedowierzaniem. Różnych ludzi widywał na Pustkowiach, ale takiej roztrzepanej dziewczyny jeszcze w życiu nie poznał. Mimowolnie zerknął na Reinę, która była idealnym przeciwieństwem Mirandy. Rzadko ma się okazje widzieć dwa zupełnie odmienne sylwetki tak blisko siebie. Ile by dał żeby zobaczyć jak wyglądałaby ich kłótnia!
- Dziewczyno, niezły z Ciebie numer... - zaczął z życzliwym uśmiechem na gębie. - Jeżeli Ruda nie ma nic przeciwko, możemy nadłożyć nieco drogi i zajść z Tobą do sklepu. Tylko uważaj na zastępce szeryfa. To straszny dupek. Lepiej żeby nie dowiedział się o naszej umowie. Że też Joe takiego kutafona sobie znalazł... - burknął, ni to na głos, ni to szeptem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 64 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66  Następna strona