Wczytywanie
Teraz jest 14 lis 2018, 20:34

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA
PostNapisane: 13 gru 2012, 16:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Szedł w stronę dym stawał się coraz gęstszy a tajemnicza trójka zaczęła się przybliżać.Robert obserwował ich uważnie miał przeczucie że naciągając kłopoty.Głośny gwizd przerwał jego ponure myśli wyprostował się raptownie,ten dzięki wydał człowiek zaczął się odwracać palec znałaś się na spuście broni, dałem się podejść jak dzieciak.. Głos Cowboy jak i jego widok cowboy uspokoiła trochę Roberta-Kłopoty ciągnął się za każdym w tych czasach- Odparł sucho,po czym spojrzał w kierunku trójki-Nie narobiłem tego dymu jak i nie znam tej trójki ale patrząc na dym i że idą z miejsca skąd się wydobywa może to Zwiastowic kłopoty- Splunął na ziemie po czym czekał na reakcje cowboy

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 14 gru 2012, 16:56 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: BF,DA,ME,TES
Kazenoko Kyubei

Jakaś dziwna choroba , wybuch krypty , noc pod gołym niebem, a to wszystko w przeciągu nawet nie jednego dnia.Ciekawe co jeszcze się stanie...- pomyślał.
Zamyślony Kaze nie zwracał uwagi na otoczenie , gdy nagle Ginger powiedziała coś do Mirandy, wstała i zrobiła kilka kroków z bronią.Znowu... , Kaze już zauważył że ktoś kroczy w ich kierunku, i jest to kobieta. Nie mógł pozwolić Ginger iść samej , wstał zaraz po niej i szybkim ruchem ręki wyjął swoją katanę . Odwrócił się i popatrzył czy Miranda jest bezpieczna .
Patrząc na nią w oddali zauważył kolejne 2 sylwetki .
-Ginger , z południa też ktoś idzie ...
-Miranda chciałbym żebyś tu została - spokojnym głosem zwrócił się do towarzyszki .
-Bunny sprawdź tą kobietę , ja zobaczę czego szukają tamte 2 osoby. -dodał i ruszył w stronę 2 osobników.

PostNapisane: 14 gru 2012, 18:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Jej pojawienie wywołało poruszenie wśród obozującej trójki. Nie był to dobry sygnał, ale Reina zachowywała zimną krew. Czy może raczej nadal była tak zdenerwowana, że nie myślała o potencjalnym niebezpieczeństwie. Zauważyła, że w jej kierunku zmierza uzbrojona dziewczyna. W innych okolicznościach Reina uznałaby ją pewnie za całkiem atrakcyjną, ale teraz wywołała w niej tylko jeszcze większą złość. Zacisnęła zęby i opanowała przemożne pragnienie posłania kulki prosto w jej ładną buźkę. Bez powodu, o tak, by na kimś wyładować narastającą agresję.
-Nawet nie próbuj laleczko-warknęła zamiast tego, wyszarpując jednocześnie z kabury pistolet maszynowy-Idę o zakład, że jestem co najmniej tak samo szybka, jak ty. Nie mam nic do ciebie, chcę tylko spokojnie przejść, ale ręczę ci, jeden fałszywy ruch i koledzy będą cię zdrapywać z cholernego asfaltu.

PostNapisane: 14 gru 2012, 19:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, Skyrim, Wiedźmin
Ginger Bundy

Spojrzała podejrzliwie spod okularów na rudowłosą.
- to nie są moi koledzy. - odrzekła sucho i niewzruszenie. Bójka teraz to coś czego potrzebowała jak całego pustynnego piachu dookoła niej. Zdenerwowana zwrotem wydarzeń, których się w ogóle nie spodziewała. a mogłam teraz grzać dupę w jakimś "przytulnym" lokalu...
- czy na prawdę sądzisz, że gdybym miała Cię zabić to stałabym dobre 15 metrów stąd na widoku i czekała aż ktoś mi strzeli w łeb? - Zsunęła okulary na nos i zakręciła pistoletami, które po chwili znalazły się w swoich kaburach. Gdyby rudowłosa teraz nagle zmieniła zdanie to Bunny pewnie nie miała by szans, ale w końcu jest zabójczynią, (chyba) wie co robi.
- ostrożności nigdy za wiele. - powiedziała równie spokojnie.

Graciella Feriel ○ Constantin Reynold ○ Felinne Velanne
Jesfis Raisa ○ Rayla Blades
Lillith

PostNapisane: 19 gru 2012, 22:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Podniósł kapelusz znad oczu lufą swojego karabinu myśliwskiego widząc, że jedna z istot z trójki, którą widzieli zaczęła zmierzać w ich kierunku. Puknął łokciem ramię mężczyzny, który stał obok niego.
- Komitet powitalny.
Uśmiechnął się promieniście, zacisnął palce na rewolwerze, odpiął kciukiem rewolwer, delikatnie go wysunął. Nucąc jedną z piosenek, którą usłyszał w drodze z Miami w radiu, ruszył na spotkanie z tajemniczym jegomościem. Zbiegł z niewielkiego pagórka. Słońce raziło go w oczy, zarzucił głową. Kapelusz znów przysłonił jego oczy, na jego twarzy pojawił się nieregularny cień.
Uniósł rękę w geście powitania. Zagwizdał i pomachał w kierunku nieznajomego.
- Swój? - zawołał wciąż machając

PostNapisane: 20 gru 2012, 15:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Uśmiech na twarzy Cowboy był dla niego zaskoczeniem i to tego on nucił piosenkę..Robert westchnął cicho i ruszył za cowboyem z pistoletem w ręku Nie podoba mi się to, wszystko zaczyna się komplikować a miała być prosta robota Jego Towarzysz zaczął gwizdać i machać w stronę nieznajomego ale nie była reakcji nieznajomy szedł dalej
-Stój, powiedź kim jesteś albo będziesz miał za chwile nadmiar ołowiu w organizmie

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 20 gru 2012, 21:47 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: BF,DA,ME,TES
Kazenoko Kyubei

Rytmicznym krokiem szedł w stronę dwójki z południa. W trakcie marszu zauważył jak jeden z nich wyszedł przed szereg i sięgnął broni , lecz mimo to nie zaatakował Może to nie są żadni wrogowie ... kto wie - pomyślał i dalej kroczył przed siebie . Zbliżając się do nich , mężczyzna w kapeluszu przyśpieszył i zaczął machać w jego stronę , chwilę potem doszło do niego wołanie
-Swój?
Kazenoko chwycił mocno rękojeść katany , tak aby była w pogotowiu.
-Zależy co masz na myśli mówiąc swój ... ale bez obaw , nie chcę zbędnego rozlewu krwi.
Uniósł głowę i popatrzył w niebo , promienie słońca odbijały się od maski .
-Mam nadzieję że nie przyszliście tu ze złymi zamiarami , póki co wystarczy mi wrażeń .
-Właśnie po co tu przyszliście ? - dodał wścibsko .

PostNapisane: 20 gru 2012, 23:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Wzruszyła ramionami, również chowając broń. Kolejne kłopoty nie były jej potrzebne i nie miała zamiaru ich wywoływać. Zresztą spodobało jej się stanowczy i opanowany ton dziewczyny.
-Różne świry kręcą się po pustkowiach-zmierzyła dziewczynę wzrokiem, a następnie przeniosła uwagę na unoszący się w powietrze dym-A wy macie tu bardzo ciekawe okoliczności towarzyszące. Skąd ten dym? Ty coś podpaliłaś? Czy może twoi nietowarzysze-uśmiechnęła się ironicznie-W sumie nic dziwnego, że się do nich nie przyznajesz, ta laska na przykład wygląda dziwnie-wskazała podbródkiem na siedzącą nieopodal blondynkę-Ona w ogóle ogarnia cokolwiek? Czy jest, no wiesz...-wykonała przy skroni wymowny ruch ręką.

PostNapisane: 21 gru 2012, 00:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Rozważała przyczyny wybuchu gdy nagle głos obcej kobiety wyrwał ją z rozmyślania. Nie słyszała wszystkiego co mówi kobieta, bo była wcześniej zamyślona. Usłyszała wszystko co powiedziała od słów coś podpaliła. Odwróciła głowę w kierunku dziewczyny.
- Świruską, wariatką, tą, której brak piątej klepki. To chciałaś powiedzieć prawda. Otóż informuje cię obca jednostko człowiecza, że jestem 100% normalna. Nie rozumiem co jest dziwnego w moim wyglądzie. Jestem źle ubrana?
Miri wstała i zaczęła oglądać swoje ubranie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 21 gru 2012, 00:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

To było cholernie dobre pytanie, dobre, bo problematyczne. Cóż tu odpowiedzieć? Przecież nie mówi się ledwo co napotkanym osobą, że brniesz przez Pustkowia tylko po to, żeby wpakować komuś kulkę w łeb. Zwłaszcza kiedy to kobieta. A Ty jesteś facetem. Uzbrojonym po zęby. Wzruszył więc niewinnie ramionami.
- Sprawy zawodowe. Taka robota, że trzeba się pałętać po bezdrożach. - zerknął kątem oka na Roberta. - Przynajmniej tak jest ze mną, nie wiem jak z tym kuncfotem.
Podbił barkiem karabin myśliwski oparty dotąd o jego ramię, opuścił rękę, kierując jednocześnie lufę ku ziemi. Ot, tak. Na znak dobrych chęci i jeszcze lepszych zamiarów. Skinął oszczędnie głową.
- Artem Blackclaw do usług. Choć wystarczy Artem. - przedstawił się z dziecięcym uśmiechem wymalowanym na twrzy - przechylił się na bok. - Ładne ognisko, żeście rozpalili. Domyślam się, że to Twoi ziomkowie?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 66  Następna strona