Wczytywanie
Teraz jest 13 lis 2018, 01:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Upadły Świat - SESJA
PostNapisane: 21 gru 2012, 17:10 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: BF,DA,ME,TES
Kazeoko Kyubei
Mężczyzna w kapeluszu wydawał się przyjazny odkąd zaczął mówić . Jego głos wydawał się taki spokojny , a słownictwo zabawne . Gdy Kaze usłyszał słowo "kuncfot" cicho zachichotał , a uśmiech wymalował się na całej jego twarzy , której i tak nie widać .
Po chwili cowboy odpowiedział na wcześniejsze pytanie Kaze , choć dość pobieżnie , za to dalej nie znał celu tego drugiego nieznajomego , zaraz potem się przedstawił :
-Artem Blackclaw do usług. Choć wystarczy Artem.
Kazenoko opuścił gardę tak jak i Artem , i schował katanę do saya ( pochwy na katanę ) ze specyficznym stuknięciem.
-Miło mi , Kazenoko Kyubei lub po prostu Kaze .
Pytanie o towarzyszy dało do myślenia Kaze , czy są to jego ziomkowie czy nie ? Znają się dosłownie chwilę , więc czy można im ufać ? Czy będą podróżować razem czy się rozdzielą ? Co mają teraz zrobić , gdzie się udać , czy zostać z Mirandą i razem z nią podróżować , w sumie razem pochodzą z krypty .... w głowie Kaze było coraz więcej pytań , lecz przerwał tą burzę odpowiedzią :
-Chwilowo tak , zobaczymy jak długo . Teraz ja mam pytanie jeśli można , czy twoja "praca" wiąże się z Krypta , lub nami ?

PostNapisane: 06 sty 2013, 17:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, Skyrim, Wiedźmin
Ginger Bundy

Odwróciła się i zlustrowała wzrokiem bure obłoki dymu. coś tu śmierdzi... detonacja krypty, ot tak, bez powodu. Pff. może warto by było pójść tym tropem...
- nie miałam w planach dziś nic rozwalać, ale okoliczności były sprzyjające i stało się. - machnęła niedbale ręką i uśmiechnęła się złośliwie mrużąc oczy.
Spojrzała przeciągle na Reinę a po chwili na Mirandę.
- nie mam bladego pojęcia, dopiero co ich poznałam, w krypcie zachowywali się raczej normalnie. - wskazała kciukiem na dziewczynę i powiedziała aż nazbyt spokojnie i sarkastycznie. Z oddali zmierzało w ich kierunku kilkoro innych ludzi.
- co znowu? - syknęła pod nosem, podeszła kilka kroków w przód i wyciągnęła broń równocześnie dając do zrozumienia Reinie co się dzieje.

Graciella Feriel ○ Constantin Reynold ○ Felinne Velanne
Jesfis Raisa ○ Rayla Blades
Lillith

PostNapisane: 07 sty 2013, 07:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Kiedy dziewczyna wstała, Reina przez chwilę zaniemówiła z wrażenia. Blondynka miała na sobie kombinezon krypty z wielkim numerem 112 wymalowanym na piersi. Skąd go wzięła? Reina nie kojarzyła, żeby gdzieś w pobliżu znajdowała się taka krypta. Była 111 obok LY, ale 112... Słowa brunetki upewniły ją w podejrzeniach - ktoś odkrył i otworzył nieznaną dotąd kryptę. Oczy zabłysły jej, ale natychmiast ukryła zainteresowanie. Krypty to skarbce pełne niemal nieosiągalnej na pustkowiach nienapromieniowanej żywności, przydatnych narzędzi, nieznanych technologii i broni. Najszybsza droga, żeby porządnie się obłowić. I równie szybka, żeby zarobić kulkę w łeb i zgnić gdzieś na pustkowiach. Trzeba działaś ostrożnie. I sprytnie.
-Krypta? Nie wiedziałam, że jest tu jakaś. Jak udało się wam ją podpalić?-zaczęła niedbałym tonem, ale urwała zauważywszy nadchodzących ludzi-Co jest kur.wa, jakiś zjazd rodzinny?-warknęła-To jacyś wasi znajomi? Stanowczo za dużo tu dziś ludzi.

Ostatnio edytowano 09 sty 2013, 12:37 przez trala, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 07 sty 2013, 16:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Kobieta zadała im pytanie jak udało się im podpalić kryptę.
- My jej nie podpaliliśmy. Uruchomił się mechanizm autodestrukcji spowodowany kontaktem ze światem zewnętrznym. Coś sprawiło, że prawie wszyscy mieszkańcy krypty zginęli niedługo po otwarciu krypty. Wygląda to na jakiś wirus. Wszyscy w tej krypcie byliśmy szczurami. Biedny Kaze nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że był szczurem. Nie mamy sprzętu by ponownie się dostać do krypty. Chociaż ze względu na wirus może to i lepiej. Mam nadzieje, że wszyscy zginęli. Inaczej będą umierać w męczarniach. Ludzi tu ściąga dym. Ten w masce to Kaze, a tych ludzi obok niego to przed chwilą poznał. 6 osób to jeszcze kameralne towarzystwo, ale też nie chciałabym by przyszło tu więcej ludzi.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 07 sty 2013, 16:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Robert Bowson

Spojrzał na Cowboy ten zachowywał się nie zbyt ostrożnie rozmawiając swobodnie, Robert nie był tak ufny.Mimo to postanowił dowiedzie się więcej.-Robert Bowson. Można powiedzie że moja praca wiązał się z waszą kryptą..Ale z tego co widzę mogłem mieć nie do końca pewne informacje.A może powiesz skąd ten dym ? wy go wywołaliscie ?-

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 08 sty 2013, 05:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclawk

Popukał się palcem po policzku kierując oczy ku niebu. Dumał intensywnie nad pytaniem, które padło. Jeżeli było związane z nimi, nie powinien zdradzać, że poluje na jednego z nich - a być może na wszystkich. Jeżeli natomiast to nie byli oni, mogli widzieć jego cel, tylko skąd mógł mieć pewność, że oni nie należą do szajki tej popieprzonej baby, którą miał sprzątnąć za garść kapsli?
Pokiwał w końcu przecząco głową zerkając na mężczyznę, który trzymał przy boku katanę. Wzruszył przy tym beztrosko ramionami.
- Wątpię, żebyś szlajał się z kobietą, którą nazywają Żelazną Dziewicą, przyznaj, taka ksywka nie robi jej dobrej reklamy... - uśmiechnął się połówką ust - Narozrabiała, a mnie płacą za to, żeby dopilnować, aby łobuzy więcej nie szachraiły.
...tłukąc i strzelając do nich tak długo, aż nie będziesz pewny tego, że nie żyją tak mocno jak tego, że brahmin ma dwa łby.
Spojrzał kątem na Roberta, który zadał pytanie w moment po tym jak cowboy skończył mówić.
- Taa, to dobre pytanie. To dymisko rzuca się w oczy z daleka, niebezpiecznie się przy nim kręcić.

PostNapisane: 15 sty 2013, 14:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Długo nie czekaliście na dalszy rozwój wydarzeń. Najwidoczniej Pustkowie nie zamierzało Was dziś oszczędzać.
Artem dzięki swym zdolnościom snajperskim szybko dostrzegł mężczyznę na północnym-wschodzie, który chował się wśród skał. Uśmiechał się paskudnie, szczerząc poczerniałe zęby. Kowboj rozglądnął się - napastnik nie mógł być tutaj sam. Nie byłby wtedy taki zadowolony z siebie...
Wątpliwości szybko zostały rozwiane.
- Zabić! - usłyszeliście kobiecy wrzask, a Artema przeszły dreszcze. Czyżby trafił na swój cel?
Pierwszy pocisk przemknął blisko Mirandy, następny ranił Shirley w łapkę. Pies zaskomlał przeraźliwie, a Ginger spojrzała z wściekłością w miejsce, z którego poszedł strzał.
Nie było wątpliwości. Natrafiliście na Żelazną Dziewicę pragnącą waszej krwi. Niebrzydka kobieta z krótkimi włosami i twarzą pokrytą bliznami szykowała się do oddania kolejnego strzału ze swej snajperki.

Spoiler:

Kilka słów z mojej strony:
Kolejność dowolna. Macie jeden post na turę, dodatkowo wprowadzam limit czynności - każdy z was w jednej turze może wykonać tylko 2 czynności. Pamiętajcie, że możecie używać perków (kosztem jednej czynności)
Rzuty kostką pozwolą mi obiektywnie ustalić, kto jakie obrażenia zadaje wrogom (system neuroshima). Co do Waszych obrażeń - wszystko zależy od działań, jakie podejmiecie. Gdy będę miała problem w przypadku obrażeń BG rozważę rzuty kośćmi.
W razie pytań zapraszam do "pogaduch" (tak btw zadecydowałam, że komentarze służyć będą tylko podawaniu przeze mnie informacji dotyczących gry, więc wszelkie rozmowy prowadźcie w pogaduchach :) )

Na dole mała ściągawka posiadanych przez Was przedmiotów (tylko broni, amunicji i chemii) oraz perków.

Spoiler:

Ostatnio edytowano 16 sty 2013, 18:14 przez Jezula, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 16 sty 2013, 16:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Reina Martinez

Padła na ziemię szybciej, niż zdążyła się zorientować, co tak naprawdę się dzieje. To był odruch, bezwarunkowa reakcja na zagrożenie, która nie raz ratowała jej życie w brudnych zaułkach Miami. Odturlała się za najbliższy głaz, splunęła piaskiem, który dostał się jej do ust i przeszukała wzrokiem wzgórza w poszukiwaniu napastników. Nie kryli się zanadto, trójka na wzgórzach, jakieś 350-400 metrów od nich. Daleko, stanowczo za daleko dla jej poczciwego SMG. Rozejrzała się w poszukiwaniu jakiejś lepszej osłony. Na razie nie była pewna, czy woli się wycofać, czy przeciwnie - atakować. Właściwie nie miała nawet pewności, czy jej nowi znajomi nie są zamieszani w ten atak, na razie nie miała jednak czasu się nad tym zastanawiać. Czekała na reakcję innych.

PostNapisane: 16 sty 2013, 16:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Artem Blackclaw

Cowboy przymrużył oczy widząc ruch pośród skał. Przetarł je, aby upewnić się, że to nie zwidy. Osłonił je nawet dłonią przed słońcem, żeby upewnić się w stu procentach, że to co widzi nie jest jedynie halucynacją. Nie mógł się mylić. Między skałami krył się wśród skał, a poczerniałe zęby wystawiły z jego paskudnej gęby w parodii uśmiechu.
- Ch-cholera... - wydukał rozglądając się na boki w poszukiwaniu towarzyszy brzydala
Uniósł rękę, aby pokazać dwójce mężczyzn z nim przebywającym kryjówkę nieznajomego. Nie zdążył jednak nic do gestu dodać, bo gdy otworzył usta - wiatr poniósł kobiecy krzyk. Włosy zjeżyły mu się na karku.
Jeśli góra nie przyjdzie do Mahometa, to Mahomet przyjdzie do góry, co?
Padły strzały. Artem natychmiastowo padł na kolano, uniósł swój karabin myśliwski i wycelował w łeb wciąż przyozdobiony paskudnym uśmiechem wciąż wystający spomiędzy skał. Wstrzymywał chwilę oddech, aby ustabilizować celownik.
- Uśmiech, słońce. - rzucił pod nosem
Pociągnął za spust, lufa podskoczyła do góry.
Karabin tej suki będzie mój!

PostNapisane: 16 sty 2013, 18:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miranda Shepard

Usłyszała strzał po czym zobaczyła, że pies został ranny i zaczął skomleć. Padła natychmiast na ziemie na brzuch po czym skierowała wzrok ku miejscu z którego padł strzał. Dostrzegła jakąś kobietę.Strzelać do mnie? Do mnie? Straciłam dzisiaj dom. Następnie wszyscy chcieli mi rozkazywać, by później mnie zignorować. Dowiedziałam się, że prawie na pewno byłam szczurem laboratoryjnym. Zajebie sukę, która do mnie strzeliła. Ponieważ Miri nie miała jednak przy sobie żadnej broni postanowiła na razie udawać martwą. Wiedziała jednak, że broń mają jej towarzysze. Zamierzała poczekać na rozwój sytuacji i w odpowiednim momencie zaatakować osobę, która do niej strzeliła.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 66   [ Posty: 658 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 66  Następna strona