Teraz jest 18 cze 2019, 23:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Risen Gothic
PostNapisane: 29 lip 2011, 19:27 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
Temat o modzie Risen Gothic. Wrażenia, pomoc etc.

Tytuł: Re: Risen Gothic
PostNapisane: 30 lip 2011, 19:03 
Casual
Casual

Bardzo dobrze zrobiony mod , ale zauważyłem kilka błędów : nienaturalne poruszanie się kretoszczurów , musiałem zaczynać grę od początku ponieważ tekstury twarzy bohatera źle się połączyły z oryginałem.
Na szczęście tylko to jest niedobre a w zamian za te poświęcenia mamy okazje zakosztować pięknego , klasycznego klimatu gry Gothic oraz napawać swe oko pięknie przerobionymi pancerzami. Gdybym miał dać ocenę od 1 do 10 dałbym na pewno 9 z dużym plusem . ^^

PostNapisane: 31 lip 2011, 18:43 
Casual
Casual

Co oznacza ""Set Up Gothic Controls" powoduje zmianę sterowania na typowe dla G1 i G2"? Nie wiem dla czego, ale pierwsze co pomyślałem o systemie walki.
W zasadzie to nie wiem czy wszystko dobrze skopiowałem (w odpowiednie miejsca). Jak włączę grę to widzę nowe logo, jak się ładuje nowa gra to też inne obrazki, ale nic po za tym. Sterowanie te same, żadnych stworzeń z gothica itp... Gdzie można spotkać pierwsze stworzenia z tego modu?

PostNapisane: 01 sie 2011, 12:22 
Casual
Casual

nuda napisał(a):
Co oznacza ""Set Up Gothic Controls" powoduje zmianę sterowania na typowe dla G1 i G2"? Nie wiem dla czego, ale pierwsze co pomyślałem o systemie walki.
W zasadzie to nie wiem czy wszystko dobrze skopiowałem (w odpowiednie miejsca). Jak włączę grę to widzę nowe logo, jak się ładuje nowa gra to też inne obrazki, ale nic po za tym. Sterowanie te same, żadnych stworzeń z gothica itp... Gdzie można spotkać pierwsze stworzenia z tego modu?

Tak to zmienia sterowanie na sterowanie z G2 np.wyciągasz broń spacją.Spróbuj skopiować jeszcze raz ja uruchomiłem jeszcze te pliki :Set Up Gothic Controls i Set Up Crawler Armor tylko te, i wkleiłem tak jak w instrukcji.Pierwsze stworzenie jakie możesz spotkać ro kretoszczur zamiast żądłoszczura :)
Jak źle zrobiłem coś, znaczy że cytat wziołem to pszepraszam ale jestem tu zalogowany od dwuch dni :wstyd:

PostNapisane: 10 lip 2014, 19:12 
Casual
Casual

Czy ktoś mógłby zmienić w tym modzie "Zbroję z Pancerzy Pełzaczy" na "Starożytną Zbroję Runiczną" z Gothic 1?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]