Wczytywanie
Teraz jest 20 paź 2021, 04:48

Napisz wątekOdpowiedz Strona 370 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373 ... 1414  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przeklęta Wyspa- Komentarze
PostNapisane: 25 mar 2013, 00:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

I tak się wypowiedz plx.

Czyżbym była aż tak wredna? :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 25 mar 2013, 00:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

To teraz ja się podzielę moimi opiniami na temat postaci

Nahira - lubią ją jest sympatyczna i miła. Możliwe nawet, że udaloby się Ardeairowi z nią porozumieć
Keira - skryta w sobie nie ufająca magii nie lubiąca jak ktoś jej rozkazuje. Chyba możliwa byłaby jakaś nić porozumienia między nią, a Ardeairem.
Thyas - buntowniczka, która cały czas pakuje się w kłopoty bardzo ciekawska. Ardeair ją polubił
Lucan - osoba, która woli wykonywać rozkazy innych. Ardeair by się cały czas zastanawiał jak człowiek takim charakterzrze jak Lucan mógł zdradzić Cesarstwo
Sha`kun - gość co idzie po trupach do celu, a czasem nawet je ze sobą zabiera. Ardeair raczej by się z nim nie zaprzyjaźnił, ale mógłby go tolerować.
Bellatrix - jest szalona i zabawna. Ze względu na to szaleństwo trudno określić jakby ułożyło się jej relacje z Ardeairem mogłoby być równie dobrze dobre co złe.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 25 mar 2013, 00:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Czemu nielubiąca jak jej rozkazują? Bo nie podobało jej sie słuchanie dziecka?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 25 mar 2013, 00:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wiesz Par odniosłem wrażenie, że ktokolwiek by to powiedział to Keira zareagowałaby podobnie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 25 mar 2013, 00:56 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
No dobrze Par

Nahira- W sesji trala nieco odbiegła od karty :) Bardzo lubie te postać. Przypomina mi troche connora z AC3. Wiele rzeczy jest dla niej nowe, rpzez co urastają do rangi czegoś niezwykłego :)

Ardeair- Kalka Shartana jeśłi chodzi o zadawanie pytań (pamiętam sytuacje gdy odpowiadałem na PW od Shara przez 45 minut tyle tam było pytań :) )
Lubiłem go. Zawsze robił zamieszanie.

Lucan- Praktyczny gość z którego minotaury niedługo zrobią alkocholika :) Nie stroni od przemocy i przepada za włócznią

Sha'Kun- Renegat z nakreślonym kodeksem moralnym. Ma swoje zasady i nie oceniałbym go jako postac idącą do celu po trupach. Po prostu chce coś zrobić dla świata. Czasem w ty, co robi uda mu sie zrobić cos dobrego.

Thyas- Buntownicza Natura Vi ma swoje ujście własnie w Thyas. Przepadam za złodziejką, bo bardzo przypomina mi Vi za którą też przepadam :D <bije>

Keira- Doświadczona przez los wojowniczka, z najmocniej zarysowaną historią i przeszłością. Postać bardzo trudna w prowadzeniu. Z ciekawie przemyślanym charakterem. Budowana przez Par bardzo konsekwentnie i powoli. Lubie Keire,bo ciesze sie że moge dzięki niej stawiać przed Par wyzwania

Bellatrix- Jednoznacznie szalona lecz z przebłyskami. Postać również trudna w prowadzeniu. Gdy jej przygoda sie rozkręci zobaczycie jej znacznie znacznie więcej. Zamierzam troche popróbowac Safi ;) Ciekawe czy uda jej sie konsekwentnie prowadzić te postać tak jak chciała :)

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 25 mar 2013, 01:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Plx, miło mi się zrobiło przez ten post. Myślałam, że zupełnie ją zepsułam. Do tego naprawdę ma najmocniej zarysowany charakter i przeszłość?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 25 mar 2013, 06:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Assassin's Creed, Mass Effect, Resident Evil
"szalona lecz z przebłyskami"

Co?! Muszę bardziej się starać.. :P

PostNapisane: 25 mar 2013, 09:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Ech, szkoda że nie doczekałam wczoraj tych ocen. Padł mi net i wybaczcie, nie chciało mi się już walczyć z techniką o tak nieludzkiej porze :(

Postacie oceniam tak

Ardeair - sympatyczny gość, z humorem i jakimś takim wdziękiem łobuza, choć sługa cesarza. Lekkomyślny w nadużywaniu zaklęć. Polubiłam od razu. Thyas go też lubiła, aż do momentu kiedy informacja o szpiegowaniu przelała czarę goryczy. W innych okolicznościach mogliby zostać przyjaciółmi, a nawet coś więcej ;)

Keira - zamknięta w sobie i powiedziałabym, że budzi jednocześnie szacunek i współczucie. Lubię ją bardzo i jestem ciekawa, czy przebywanie z zupełnie różną Nahirą stworzyło choćby "rysę na pancerzu" w charakterze wojowniczki. Z punktu widzenia Thyas Keira zyskałaby szacunek od razu swoimi umiejętnościami bojowymi i odwagą. Dogadałyby się.

Nahira - wydaje mi się, że ma najlepszy charakter, jest miła, cierpliwa, dba o innych i jest szczera w uczuciach, choć woli ukrywać swoje magiczne zdolności. Bardzo lubię. Thyas by się z nią bez problemu dogadała.

Lucan - Małomówny, można nawet powiedzieć że mruk, zdziwiło mnie jego podporządkowanie Sha'kunowi, za mało jednak wiem o charakterze Lucana, żeby go polubić bądź znielubić. Zobaczymy co dalej. Thyas by go tolerowała, choć chyba zupełnie nie rozumiała.

Sha'kun - ten to jest przede wszystkim oryginał. Wyniosły, dziwny i przerażający momentami. Nie lubię, ale bardzo cenię to, co wnosi do sesji. Z Thyas niestety możliwy konflikt, bo ona nie ścierpi, żeby jej rozkazywał tak jak Lucanowi.

Bellatrix - Na razie za mało wiadomo, oprócz tego, że jest szalona. Ciekawi mnie bardzo skąd u niej to wariactwo. Thyas by chyba chciała jej jakoś pomóc, ale kto wie jak by się to mogło skończyć.

Aha... MG nie będę komentować. Z braku odpowiednich emot napiszę tylko: <bije> i <boks>
Będzie wiedział, o co chodzi :D

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Ostatnio edytowano 25 mar 2013, 09:16 przez Vadi, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 25 mar 2013, 09:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
No właśnie, ja przez to, że nie musiałam pisać charakteru to go nie do końca obmyśliłam i potem za łatwo mi było go zmienić. A teraz już nawet nie mam tej karty, bo nie oznaczyłam wiadomości jako ważna, więc nawet nie jestem pewna jaki miał być :P Ale teraz już jestem konsekwentna w miarę :>

To też ocenię, tak na szybko:
Ardeair - narwaniec, ale sympatyczny. Jedyne co trochę mnie irytowało, to jego skrajna nieodpowiedzialność, ale doceniam jego wkład w rozwój fabuły sesji. Nahira by go na pewno polubiła, chociaż pewnie miałaby sporą pretensję o nadużywanie zaklęć. I problem z tym, że służy Cesarstwu.

Keira - ciężko do niej dotrzeć. Surowa dla siebie i innych. Czasem mnie męczy, bo jest na prawdę ciężka w interakcji (brawo Par!), ale lubię ją. Ciekawy charakter. Nahira ją szanuje i podziwia nawet trochę, a jednocześnie współczuje, chociaż sama sobie tego nie uświadamia do końca.

Thyas - uwielbiam jej przemyślenia! Bardzo fajna postać i taka prawdziwie łotrzykowata - niepokorna i trochę figlarna. Nahira na pewno by ją polubiła, zresztą mają podobne poglądy na wiele spraw.

Lucan - dziwna postać. Taka trochę niesiona przez nurt, obojętna. Praktycznie nie próbuje walczyć z losem. Nahirę by na pewno ciekawił i w sumie ich rozmowa mogłaby być zabawna.

Sha'Kun - taki trochę niejednoznaczny. Ciężko mi go ocenić, ciekawe jak się dogada z Thyas. Nahirę pewnie by trochę niepokoił (albo bardzo, jakby zaczął robić ekwipunek z ludzi), ale i ciekawił.

Bellatrix - no, tak jak inni - ciężko mi ocenić, poza tym, że jest szalona. Wydaje się nie do końca zła, więc może dogadałaby się z Nahirą.

PostNapisane: 25 mar 2013, 09:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Rala, trzeba chyba zrobić coś złego MG, za to że nasze postacie (Nahirę, Keirę i Thyas) rozdzielił z początku, bo "babski klub" jak widzę mógł być dość ciekawy :D

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Napisz wątekOdpowiedz Strona 370 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373 ... 1414  Następna strona