Wczytywanie
Teraz jest 18 paź 2021, 01:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 452 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 1414  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przeklęta Wyspa- Komentarze
PostNapisane: 11 kwi 2013, 10:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Shar, ja w ogóle nie wiem czy te Czarne Słońca istnieją :D Jak dotąd się jeszcze nie pokazali. Ale jeśli to sekta, to czemu nie mieliby być np. wyznawcami demona? Nie wiem, czy można byłoby w takim razie powiedzieć "przywódca" czy raczej "bóg" Czarnych Słońc ;)

Poza tym, jeśli TN czyli Adonis, jest tą istotą o której Pustelnik opowiadał jako o demonie KŁAMSTWA, to prawdopodobnie, mógł omamić nie jedną, ale więcej stron walczących o artefakt. W końcu jemu za jedno, kto mu dostarczy to, czego potrzebuje. Skoro i do nas prawie wszystkich przyłaził po "pomoc". Sukinsyn!

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 11 kwi 2013, 11:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Vi przypuszczasz zatem, że Plx mógł nas wpuścić w maliny i Czarnych słońc w ogóle nie ma. Możliwe, ale ja myślę, że jednak istnieją.

A jeśli istnieją to wątpię by byli wyznawcami Adonisa w końcu Pustelnik mówił, że to rytuał sprowadził tu Adonisa, a przywódcy Czarnych Słońc mówiono już przed rytuałem. W sumie chętnie zobaczyłbym pojedynek Adonisa z przywódcą Czarnych Słońc. W sumie o Adonisie już trochę wiemy i gość jest prawie, że nieśmiertelny także walka z pewnością byłaby interesująca. Gorzej, że mogłaby zniszczyć wyspę, ale fajnie było taką walkę jednak zobaczyć.

A ja myślę, że tą istotą kłamstwa jest te skrzydlate stworzenie, które się uwolniło po śmierci Adnonisa, którego ten nie chciał uwolnić, a Pustelnik mówił, że istota, która oszukała morfów była właśnie skrzydlata.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 11 kwi 2013, 11:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

W ogóle kilka silnych istot zlazło się na wyspę. Mnie najbardziej zastanawia czym jest artefakt. Adonis z rytuału twierdził, że Nakhr i Gor uwolnili coś, kiedy sięgnęli po artefakt. Poza tym mówi, że chce zniszczyć magię, ale sam włada magią i to ... hmmm dość ponurą. Wydaje mi się więc, że łże okrutnie. Jeśli jakiś "On" z Czarnych Słońc istnieje i jest równie potężny to może być ciekawie. A przecież jest też Karina elfia czarownica. Jak nic mogą wszyscy razem rozpieprzyć wyspę na kawałki nawet jeśli nikt z "naszych" magów im nie pomoże.

A tak BTW...
... słucham sobie płyty i właśnie mi się skojarzyło, że jeden kawałek to prawie o naszej szykującej się rozróbie w Dolinie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=bg92QpjRcJk

...On the fight, for they are right, yes, but who's to say?
For a hill, men would kill. Why? They do not know...

For whom the bell tolls
Time marches on
For whom the bell tolls

Obrazek

PostNapisane: 11 kwi 2013, 11:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Plx podczas rozmowy Lucana z Adonisem napisał, że Lucan odczuł, że istota wierzy w to co mówiła czy, że była szczera. Chyba zatem Adonis naprawdę chce się pozbyć magii, a wcześniejszy Adonis też władał magią. I Baron w rozmowie z Nahirą powiedział jej, że jak świat zostanie zniszczony to i tak zginie. Jeśli w to wierzy to nic dziwnego, że chce się pozbyć magii mimo tego, że sam jest magiem.

Fakt cała trójka razem może zniszczyć wyspę. Chociaż w pojedynkę może i też mogliby tego dokonać. Vi jak myślisz Karina i przywódca Czarnych Słońc też wezmą udział w spotkaniu w Dolnie Śmierci?

Faktycznie pasuje. Ciekawa jak ta rozróba się skończy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 11 kwi 2013, 11:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Hm, ja tam Adonisowi nie wierzę ;) W końcu i duchy zagłady i on, jak widać, odradzają się po zniszczeniu w nowych formach. Nie wiem ilu potężnych wrogów spotka się w teraz w Dolinie, ale mam wrażenie, że ta rozpierducha jeszcze nie będzie ostateczna, więc może nie wszyscy stawią się teraz do walki. Dla mojej postaci to i tak mało ważne, kto rozpieprzy świat, jeśli ma zostać rozpieprzony hehehe. A szanse powstrzymać zagładę ma marne skoro jest tylko zwykłym człowiekiem. Chociaż na pewno spróbuje. Ponoć wiara góry przenosi :P

Obrazek

PostNapisane: 11 kwi 2013, 11:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie takim zwykłym. W końcu jest duchem zagłady i jakby nic mogła to Adonis by jej raczej o pomoc nie prosił.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 11 kwi 2013, 11:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

jestem ciekawa co Keira zrobi. No bo w sumie i Orkowie i Roux szukają artefaktu, a ona nie jest dobra w wybieraniu strony po której ma stac. Zwykle działa w pojedynkę. Ae to kiepska pozycja, gdy wszyscy walczą między sobą.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 11 kwi 2013, 12:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ech, no mówiłam, ze najlepiej to byłoby zrobić drużynę duchów zagłady ;) No ale sadystyczny MG wplatał nas tak, żebyśmy się związali z różnymi stronami i teraz będzie trudno. Może Keira jednak się zakocha i to będzie wystarczająca przyczyną, żeby poparła Rouxa?

Shar - problem w tym, że akurat Thyas wcale nie chce być "duchem zagłady". Nie chce powtarzać czynów czyjejś reinkarnacji, a już szczególnie takich które w czasowej pętli są przyczyną wojen i anomalii :( I jest pierońsko uparta. Najwyżej zginie. Ja się nie przejmuję :P

Obrazek

PostNapisane: 11 kwi 2013, 13:05 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Cześć wszystkim. Niestety aby akcja w dolinie ruszyła w jakiś konkretny sposób czekam na odpis Safi. Napisałem do niej PW

Ciesze się, że sesja żyje też w komentarzach

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 11 kwi 2013, 13:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: gry
A ile tur Lucan będzie nieprzytomny?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 452 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 1414  Następna strona