Wczytywanie
Teraz jest 16 paź 2021, 18:07

Napisz wątekOdpowiedz Strona 58 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 1414  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przeklęta Wyspa- Komentarze
PostNapisane: 12 gru 2012, 23:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miałeś informacje, że w pokoju jest doniczka. Wykorzystanie doniczki do otwierania drzwi... Ty najdziwniej rozwinąłeś te halucynacje.
2. A pomyślałeś, że zlecenie się skończy a zniewaga pozostanie? Do tego nie wiedziałeś prawie nic o krukach. Sam pytałeś ariel o możliwość takiego zabójstwa.
3. Nie stało ci się, bo to był początek mojej pierwszej sesji i nie chciałam wywoływać awantury.
Miałeś informacje o części jego cech sporo czasu wcześniej. I spaczyłeś jego postać, to zdanie wielu (cytatu, który opisuje coś co za twoją sprawą zrobił Lacerta, nie wstawię, żeby wrażliwszych nie gorszyć).
Wskazywałam cytaty mówiące, że twoje postacie były szalone, dziwne, samobójcze, zarozumiałe itd.

Moja postać też miała swoje momenty (towarzysz połamał jej ręce, inna trzy razy z rzędu próbowała sie zabić), ale Shar pobił wszystko. W niemal każdej sesji towarzysze chcieli go zabić, przynajmniej połowa towarzyszy miała go dość lub wręcz znienawidziła, został uznany za wtrącającego się we wszystko wariata, nagle znajdował przedmioty które mu pomogły lub wykonywał nierealistyczne działanie...

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Ostatnio edytowano 12 gru 2012, 23:21 przez Paranormal, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 12 gru 2012, 23:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Par - nie strasz, bo jak będzie dwóch samobójczych wariatów w drużynie (no co najmniej, bo kto tam wie co zrobi jeszcze taki Lucan ;)) to już z lekka przerąbane :P

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 12 gru 2012, 23:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja nie pamiętam zbytnio tej halucynacji. Nie pamiętam dlaczego skorzystałem z doniczki. Inis się takimi drobiazgami nie przejmuje. Lacertę odegrałem tak jak ja go odebrałem. Później musiałem zmienić trochę jego charakter, bo z sesji wynikało, że się zmienił. Większość tych cytatów to słowa Drairta, a ta postać właśnie miała taka być zatem dobrze ją odegrałem. Natomiast cytaty, które mogły by świadczyć o zarozumialstwie w większości pochodzą od Inisa, ale za tym też idą sporą umiejętności, ale Inis ma taki właśnie być. Te cytaty tylko potwierdzają, że bardzo dobrze odegrałem moje postacie w sesjach.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 13 gru 2012, 17:37 przez Shartan, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 12 gru 2012, 23:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Dopiero teraz wróciłem do domu, więc muszę tę parę stron nadrobić. Mógłbyś plx wrzucić odpis z tym co dalej dzieje się w kopalni? W sumie nie mam za bardzo co odpisać, poza tym, że Sha'kun nie pocieszony jest wielce z powodu jednego ze swoich partnerów, a na to szkoda odpisu całego, a diablo też już raczej nie odpisze. ^^

PostNapisane: 12 gru 2012, 23:35 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
W porządku. W takim razie napisze co stało się później. nat jesteście w kopalni podczas trzęsienia ziemi :) Podziękuj za To Shar'owi :) Brałem pod uwagę że nie będziesz podejmował akcji, toteż napisałem już wcześniej opis, dodam go za chwile wraz z sytuacją na farmie, która teraz też zrobi się ciekawsza ;)

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 12 gru 2012, 23:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Odpisałbym, ale skoro nie mogę się poruszać to na razie poczekam na rozwój wypadków albo na odpis w którym znów będę w stanie się poruszać.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 12 gru 2012, 23:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Zrezygnowana siadła i sięgnęła po kolejną książkę. "Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać?"

- Elle. Ty nie przyszedłeś mnie zabic? Jeśli nie, to będzie całkiem miła odmiana.

On chciał powiedzieć "Dzień dobry, miło nam cię widzieć". Troszkę się przejęzyczył.

Dobrze, że lubisz żarty - rzuciła w przestrzeń nad ramieniem blondyna. - Jeśli mój mabari zje ci serce, też potraktuj to jako żart.

- Twoje milczenie jest roztropniejsze, niż mógłbyś przypuszczać. Lepiej milcząc sprawiać wrażenie idioty, niż mówić zbyt dużo. - Mimo ostrych słów, w jej oczach rozbłysło serdeczne rozbawienie. Zniknęło jednak w ułamku sekundy. - Cena którą zaproponowaliście jest zadowalająca. Szczegóły omówi z wami Mistrz. Niezmiernie miło było mi was poznać. - Skłoniła się nisko i odwróciła w kierunku drzwi, zupełnie ignorując gesty koleżanki.

- Skoro Strażnik ci nie odpowiada, co powiesz na "obrzydliwy samobójca"?

- Mogę gównież pobawić się w torturujmy Strażnika... - Odwróciła się. - A ty, nasz wkurzający nieszczęśniku, ciesz się, że nie lubię używać magii na niezasługujących na mą uwagę.

- to z pewnością nie mój sen.

- Paskudne miejsce. Powinno ci się spodobać. – Wymieniła porozumiewawcze spojrzenie z koleżanką. – Jeśli po zapłaceniu krukom zostało wam choć parę srebrników, tamtejsze dziewczyny nie powinny uciekać od pocałunków.

- Już widać skąd bierze się dziwne zachowanie Samobójcy. Ma problemy z kobietami i podrywa mnie, wiedząc, że go odrzucę, próbując ukryć ten fakt. – Patrzyła przed siebie, postanawiając nie czekać na komentarz unikającej jej wzroku Vier. – Strażniku, proszę cię, nie próbuj nic udowadniać, jeśli wszyscy mamy to przeżyć. Mogę zażyć pewne trucizny, które sprawią, że z łóżka... już byś nie wstał.

Dziewczyno, za kradzież takiego ze stajni Kruków, lub pomoc w czymś takim, czeka cię długa i bolesna śmierć. Nie żebym cię powstrzymywała. Lubię porządne egzekucje.

Zachowajmy choć pozory uprzejmości, nim nasza półelfka umrze ze śmiechu. Wybacz ale moje imię... jeśli go użyjesz, będę musiała cię zabić.

- Co mi daliście? Dlaczego zrobiliście ze mnie wariatkę?

irytujące dziewuszysko zamiast wziąść się w garść, ryczało jak rozkapryszona pięciolatka.

- Co? Quarianin? Przyszedłeś mnie zabić? - wydawało jej się, że pokręcił głową. - A o pukaniu nie słyszałeś? Zasady dobrego wychowania was nie obowiązują?
Bezczelnie wypchnęła Quarianina za drzwi i zamknęła je. Przez nie powiedziała.
- Jeśli nie przyszedłeś nas zabijać, możesz poczekać aż się przebierzemy. Nie lubię przyjmowac gości w tym stanie.
Odwróciła się do asari z uśmiechem.
- Wezmę prysznic i się przebiorę, potem idziesz ty i wpuszczę tego dziwaka, jeśli wciąż tam będzie. Narazie...

Czy ktoś mógłby mocno szarpnąć za moją lewą rękę?

- O rany... Czyli byłam w związku z psychopatycznym demonem? Ja to mam dobry gust.

- Nie wiem czy ci mówiłam, ale on mnie zgwałcił.

Elemencie w mojej głowie. Zgubił się. Nie pamiętasz kiedy zgubiłam Alice? Albo logikę, albo szczęście? Nie mam ich. Wszystko oszalało, a ja wiruję na środku.

- Ty jesteś szalony od zawsze. A kawałki mojej duszy pouciekały i pomieszały się. To co innego. Nie mogę się cieszyć, bać... wszystko jest nierealne. Tak jakby prawie nie było tlenu i wszystko jest zbyt wyraźne. Nie chcę żyć ale nie widzę sensu w umieraniu. Nic tu nie ma sensu.
Zaczęła wyliczać, myśląc o ludziach których poznała.
Ja niszczę ludzi, od ciebie uciekają, jej nie słyszą, jego nie rozumieją, na nim się zawiedli, on się na nich zawiódł, one sie ich boją, więc oni boją się ich. W Dallatras byliśmy lepsi. Nie możemy być prawdziwi, bo tamci są lepsi w byciu nami, niż my.

Żeby nei było, że tylko krytykuję - moje cytaty.

A Shar, twoje postacie wszystkie były szalone.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 12 gru 2012, 23:49 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Czekam teraz na reakcje Vi. Goni Aldera, pomaga ci, czy robi coś jeszcze innego ;) ?

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 12 gru 2012, 23:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Par nie przesadzasz tylko w Pełni i Dziedzictwie i może w Talencie, ale postać, która nie lubiła mojej postaci była nierównoważona psychicznie i może jeszcze Szkło jeśli Ariel chciała zabić Inisa. Nie nierealistyczne tylko mające bardzo nikłe szansę powodzenia. Byłem ciekawy co z tego wyjdzie, a wtrącałem się, bo inni byli bierni, ale dzięki temu, że moje postacie są trochę szalone to sesje są bardzo barwne.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 13 gru 2012, 00:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
plx - Shar założył, że nam się udało. mam nadzieję, że nie zepsujesz mi teraz humoru i nie powiesz, że nie? ;)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Napisz wątekOdpowiedz Strona 58 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 1414  Następna strona