Wczytywanie
Teraz jest 22 paź 2021, 20:01

Napisz wątekOdpowiedz Strona 586 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 1414  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przeklęta Wyspa- Komentarze
PostNapisane: 12 maja 2013, 22:05 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Par ty w zasadzie tyle mówisz o tej złośliwości a wbrew pozorom wcale tak nie jest. Być może czasami jesteś zbyt szczera, ale to chyba nie takie złe :P

A z tym sądem to może błąd. Nadawałabyś się :)

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 12 maja 2013, 22:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mój najlepszy przyjaciel stwierdził kiedyś, że jestem jedyną osobą jaką zna, która może być na raz zbyt wredna by z nią wytrzymać i zbyt miła by się na nią gniewać. Może to to?

Ale kiedy ja na forum robiłam za mediatora? Tu nikt się nie kłóci. (a jeśli już, nieraz w docinkach biorę udział).

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 12 maja 2013, 22:11 
Status Widmo

Paranormal napisał(a):
Mój najlepszy przyjaciel stwierdził kiedyś, że jestem jedyną osobą jaką zna, która może być na raz zbyt wredna by z nią wytrzymać i zbyt miła by się na nią gniewać. Może to to?

Ale kiedy ja na forum robiłam za mediatora? Tu nikt się nie kłóci. (a jeśli już, nieraz w docinkach biorę udział).

No właśnie więc popatrz na to z tej strony gdy jesteś w niedobrym humorze wchodzisz miedzy zwaśnione strony i wtedy obydwie jednoczą się przeciwko wspólnemu wrogowi :D
Tak czy siak mediacja :)

PostNapisane: 12 maja 2013, 22:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Auć. Zepsułeś dobre wrażenie. A już zaczynałam cię lubić.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 12 maja 2013, 22:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Coś jest Par w tym co mówi Twój przyjaciel. Drairt mniej więcej ma podobne zdanie Harmony.

Wysłuchajcie dobrej nowiny. Rozmawiałem z Zefironem o interwale i prosiłem o jego zniesieni, a jeśli się nie da to o zmniejszenie czasu jego trwania, a Zefirom poprosił o to głównego admina i czas interwału zmniejszył się ze 150 sekund do 120 sekund.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 12 maja 2013, 22:19 
Status Widmo

Hehe przepraszam. To ja jestem ten zły w tym towarzystwie :) Ale już zupełnie poważnie nie wypuszczając nikogo w maliny to na prawdę czasami bywasz trochę hmm niedobra, ale w gruncie rzeczy nawet wtedy się dajesz lubić.

To co moge powiedzieć o tobie do tej pory to to, że w zasadzie twoje docinki i inne zachowania określane przez ciebie mianem męczących nie są w większości przypadku odbierane negatywnie bo po prostu czuć, że taka jesteś i nie robisz tego by zrobić komuś na złość

PostNapisane: 12 maja 2013, 22:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Hmm... fajnie...
Shar, ale ja niezbyt przypominam Harmony... tak czy inaczej, coś w tym jest, bo sporo osób które to słyszało przyznało mu rację. Najwyraźniej jestem wybrykiem natury. Wszystkim docinam, ale jestem przy tym za miła :P

Bywam niedobra? :( Złośliwa to tak, ale krzywdy chyba nikomu nie robię. Cóż, naprawdę. Wybryk natury. To dlatego wszyscy pedagogowie szkolni i wychowawcy zawsze twierdzili, ze nie mogą mnie zrozumieć...

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 12 maja 2013, 22:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Par myślisz nie wiem. Pamiętam, którą postać przypominasz najbardziej. Sama mi napisałaś Par, że najbardziej podobna jesteś do Elle.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 12 maja 2013, 22:29 
Status Widmo

Paranormal napisał(a):
Hmm... fajnie...
Shar, ale ja niezbyt przypominam Harmony... tak czy inaczej, coś w tym jest, bo sporo osób które to słyszało przyznało mu rację. Najwyraźniej jestem wybrykiem natury. Wszystkim docinam, ale jestem przy tym za miła :P

Bywam niedobra? :( Złośliwa to tak, ale krzywdy chyba nikomu nie robię. Cóż, naprawdę. Wybryk natury. To dlatego wszyscy pedagogowie szkolni i wychowawcy zawsze twierdzili, ze nie mogą mnie zrozumieć...

Niedobra w sensie złośliwa :P A co do pedagogów to wiesz że w większości ci szkolni są nic nie warci. A z wychowawcami to też różnie bywa. Prowokująca fakt bywasz, i niedobra też bywasz, ale zła nie jesteś. Poza tym nawet jak jesteś prowokująca i niedobra to sie dajesz lubić :P

PostNapisane: 12 maja 2013, 22:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
Par myślisz nie wiem. Pamiętam, którą postać przypominasz najbardziej. Sama mi napisałaś Par, że najbardziej podobna jesteś do Elle.

Mhm. Porywcze zatrzaskiwanie komuś drzwi przed nosem, albo przyłożenie komuś w twarz, a później bronienie przed każdą formą złośliwości... To moja specjalność. ludziom ciężko chyba ze mną żyć.

Muszę coś zrobić z tym, ze jestem prowokująca i zbyt szczera gdy nie trzeba... To zaprzepaściło mi szansę na szukanie zawodu jaki chciałabym wykonywać.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 586 z 1414   [ Posty: 14131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 1414  Następna strona